Tv Programları

MasterChef Mehmet Gökçeöz Kimdir? Somer Şefin Kardeşi Mi?

MasterChef Mehmet Gökçeöz son 16 yarışmacı arasına girebilmek için 17 Temmuz cuma yarışacak. Fiziksel yapısı ile Sömer şefe benzeyen işte Masterchef yarışmacı adayı Mehmet Gökçeöz!

Survivor yarışmasının ardından yemek yarışma programı için kolları sıvayan TV8 ekibi, Türkiye’nin en iyi şefini bulmak için artık son saatler kaldı. 17 Temmuz Cuma günü 2020-2021 sezonunu ilk bölümü ile karşımıza gelecek olan yarışma programında ellerinin lezzetini kanıtlamak isteyen yarışmacılarında birisi de Mehmet Gökçeöz oldu.

Jüri üyesi Somer Sivrioğlu’na aşırı benzeyen Mehmet Gökçeöz ile akrabalık bağı var mı? sorularını da beraberinde getirdi. Ancak yaptığımız araştırmalar da herhangi bir akrabalık bağına rastlamadık. İşte merak edilen Masterchef Mehmet Gökçeöz Bilgileri.

MasterChef Mehmet Gökçeöz Kimdir?

  • Dj’lik yaptı
  • Gezmeyi çok seviyor
  • Yeni yemekleri keşfetmeyi çok seviyor
  • Hayvanları çok seviyor
  • Kendisini Somer Şef Zannediyorlar
  • Ankara da yaşıyor
Masterchef Mehmet Gökçeöz (Masterchef 2020 yarışmacı adayı)
Masterchef Mehmet Gökçeöz (Masterchef 2020 yarışmacı adayı)

Masterchef 2020 yarışmacıları arasında belkide en dikkat çeken isimlerden birisi. Zira Somer şefe benzerliği ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mehmet Gökçeöz, yarışma çekimleri için geldiği stüdyo da yarışmacıların kendisini Somer şef zannettiğini gülerek anlatması sosyal medyanın gündemine bir anda oturdu.

Veysel Yaşar kimdir (Masterchef 2020 yarışmacısı)

Geçtiğimiz sezon oldukça zorlu rakiplerin mücadelesini izlemiştik. Bu yıl daha da zorlu mücadeleler olacağının sinyalini daha ilk dakikadan vermiş oldu. Masterchef yarışmacısı Mehmet Gökçeöz hakkında şimdilik bu kadar bilgi verebiliyoruz. Zamanla yarışmacı hakkındaki bilgileri güncelleyeceğiz.

MasterChef Mehmet Gökçeöz’un Videosu

İkin bölümde yarışmasını beklediğimiz Masterchef Mehmet’in yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu