Masterchef Türkiye

MasterChef Ne Zaman Başlayacak 2020

MasterChef Ne Zaman Başlayacak 2020 diye bekleyenlerin sayısı hızla artmaya başladı. Başvurular da artık son bir hafta kaldığını açıklayan Acun ılıcalı, Masterchef 2020-2021 sezonu çok yakında start vereceğini açıkladı.

bu yazımızda 2020 MasterChef ne zaman başlayacak sorusunu cevaplayacağız. Özellikle elinin lezzetini göstermek isteyen ve kendisini tanıtmak isteyen aşçı ve şeflerin adresi olan popüler yarışma programında bildiğiniz üzere baş vurular internet üzerinden videolu olarak başvurulabiliyor.

Daha önce yarışanların da yeniden yarışmacı olmak için çabaladığı haberleri kulağımıza kadar geldi. Bunun yanında Gelinim Mutfakta yarışmasında Cansu’nun da MasterChef yarışmacısı olmak istediğini ve başvuruda bulunduğunu kendi sosyal medya hesabından duyurmuştu.

MasterChef Ne Zaman Başlayacak (2020)

 

Birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldı, izleyenlerin de bu esna da yemeklerin nasıl yapıldığına dair bilgi edindiği harika yemek yarışması 2020-2021 sezonu yakında start verecek.

Bizlere gelen bilgi içerisinde jüri üyelerinde herhangi bir değişim olmayacağı yine Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni jüri üyeleri olacak. Survivor yarışmasında takımlar yemek yarışmasında bu şeflerden kısa bir eğitim almış, görüntülü olarka şefler takımları uzaklardan yönlendirmişlerdi.

2020 MasterChef kadrosunda olmak isteyen ve seçmelerin halen devam ettiği programda yarışmacı olmak için artık son bir hafta kaldığını ve yakında başlayacak olan bu yarışmada elinin lezzetini kanıtlamak ve en sonunda büyük ödülü kazanmak isteyenler için artık son bir kaç gün kaldı.

2020 MasterChef Türkiye Ne Zaman Başlayacak?

Aldığımız bilgilere geçmeden önce, geçtiğimiz sene 24 Ağustos Cumartesi günü başlayan yemek yarışma programı bu yıl başlama tarihi hakkında ufak bir istihbarat çalışması yaptığımız ve iki tarih elimize ulaştı.

2020 MasterChef Türkiye Ne Zaman Başlayacak

 

MasterChef Ne Zaman Başlayacak 2020

  • Geçtiğimiz seneye yakın bir tarih olan 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü başlayacağı hakkında gelen bilginin yanı sıra bir başka tarihi de dillendirenler oldu.
  • İkinci bilgi de 17 Ağustos Cumartesi günü olacağını, yani bir hafta erken tarih verenler de olduğunun bilgisini verebiliriz.

Kısaca iki tarih dillendiriliyor. Bu tarihler arasında bir hafta fark olduğunu düşündüğümüz de Ağustos ayında 2020 Masterchef başlayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu