Masterchef Türkiye

MasterChef Özgül Kimdir? Nereli? Yaşı

MasterChef Özgül kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtları yazımızda sizlerle.

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef programında yarışacak olan 16 kişilik kadroya dahil olan Özgül Çoşar hakkında merak edilenler sizlerle!

Masterchef Özgül Çoşar Kimdir? Hayatı Bilgileri

Kızının isteği üzerine yarışmaya katılmaya karar veren Özgül Çoşar, 36 yaşında. Gıda Mühendisi olan Çoşar, evli ve bir kız bir de erkek evladı var.

Aslen Sivaslı olan Masterchef Özgül, İstanbul’da yaşamaktadır. Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünü başarıyla tamamlamıştır. masterchef ozgul cosar resmi

Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Bölümünde de eğitim almış olan yarışmacı, daha sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde de eğitim almıştır. Kısaca yarışmacının oyunculuk konusunda da eğitimli olduğunu belirtelim.

Düğün davet koordinatörü olarak çalışmış olan MasterChef Özgül, pastacılık üzerine bir kitap okumuş ve oradaki bilgilerden yola çıkarak ilk başta kendi çocuklarının doğum günü organizasyonunu daha sonra da başkalarının davet organizasyonlarını yönetmiştir.

Pastacılık konusunda iddialı olan MasterChef Özgül bu anlamda eğitim de almıştır. “Palinas” adlı bir işletme açarak buradan kendi yaptığı pastaları sunmuştur. Çağla Şikel’in programına katılan MasterChef Özgül, pasta konusunda da bilgilerini paylaşmıştır.

MasterChef Özgül Masterchef programında ter dökmeye hazır olan 16 kişilik kadroda yer almaya hak kazanmıştır. Kendisine buradan başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Ebru elendi yaa çok becerikli kızdı ?
    Çok üzüldüm Hayatında mutlu ol ebrucum ağlama ya inşAllah. Yine gelirsin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu