Masterchef Türkiye

MasterChef Sedat Kimdir? Hayatı Yaşı

MasterChef Sedat kimdir, nereli, kaç yaşında kısaca MasterChef 2020 yarışmacısı olan Sedat Tuncer hakkında merak edilenler sizlerle!

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı olan MasterChef 2020 ana kadrosunda yer alan isimlerden bir tanesi de Sedat Tuncer oldu. Peki MasterChef Sedat kimdir işte MasterChef Sedat hakkında merak edilenler!

MasterChef Sedat Yaşı Memleketi Hayatı

Sedat Tuncer, aslen Kastamonu Ağlılı. İstanbul Ümraniye’de yaşayan yarışmacı, Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunudur.

Üniversiteyi de yine İstanbul’da okumuş olan Sedat Tuncer, İstanbul Teknik Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur. Türk Hava Yolları’nda çalışan personel için yemek hizmeti veren bir firmada aşçılık yapan yarışmacı, 13 yıllık aşçı. masterchef sedat resmi

MasterChef programına katılmayı hayal ettiğini ve şimdi hayallerin gerçekleşmesinin tadını çıkardığını ifade eden yarışmacı, Kastamonuya ait yemekleri de tanıtmayı da çok istiyor.

Dünyada pek çok ülkeye gidip ülkemizin tatlarını sunmuş olan Sedat Tuncer, güleryüzlü halleriyle yarışmada dikkat çekiyor.

Hareketli bir mizaca sahip olan Sedat Tuncer, Ağlılı hemşehrilerinden de tam not almakta. Zira 16 kişilik kadroya dahil olmasına vesile olan yemekte Kastamonu tatlarını anlatan Sedat Tuncer ana kadroda.

16 kişilik ekibin yarıştığı MasterChef yarışmasında ilk takımlar oluşturulduğunda kırmızı takıma dahil olan Sedat Tuncer daha önce çağrılmayı beklediğini söylediğini sitemle de olsa ifade etmiştir.

MasterChef Sedat Kaç Yaşında?

32 yaşında aşçıdır.

MasterChef Sedat Nereli?

Kastamonu Ağlılı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu