Masterchef Türkiye

Masterchef Serhat Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Masterche Serhat Doğramacı

Masterchef Serhat Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Masterchef Serhat hakkında merak edilenler sizlerle!

TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Mesterchef tüm hızıyla devam ediyor. 16 kişilik kadroya ilk dahil olan isim Serhat oldu. İşte Masterchef Serhat hakkında merak edilenler!

Masterchef Serhat Hayatı Hakkında Merak Edilenler

Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şef’e sunulan yemekler arasından en lezzetli, sunumu en iyi, yaratıcılık noktasında diğerlerinden bir adım önde olan yarışmacılar tek tek kadroya dahil oldu.

İlk grup arasında yapılan seçmelerde ilk seçilen isim Serhat Doğramacı oldu.

Kimse bu yarışmayı hafife aldığımı sanmasın, Newyork’taki iş teklifini bıraktım, biletimi yaktım, savaşacağım!

Sözleriyle oldukça iddialı olduğunu ilk dakikalardan hissettiren Serhat Doğramacı, geçen yıl Masterchef’te yarışanları beğenmediğini bu nedenle asıl Masterchef nasıl olmalı onu göstermeye geldiğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

Mehmet Şef’in “Atarım seni buradan!” diye uyarmak zorunda kaldığı aşırı iddialı konuşmalarıyla dikkat çeken Serhat Doğramacı 16 kişilik kadroya dahil olan ilk isim oldu. masterchef serhat kimdir resmi 2

Baba tarafı Kerküklü olan yarışmacı, İstanbul’da yaşamaktadır. Anne tarafı Yugoslav göçmeni olan Masterchef Serhat, 23 yaşında ve nişanlı. Selim Paşa Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu olan yarışmacı Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık Bölümü öğrencisidir.

Lise yıllarından beri katıldığı yemek yarışmalarından kazandığı 15 madalyası var. 14. Uluslararası İstanbul Gastoronomi Festivali Makarana Kategorisinde altın madalya kazanmıştır.

Geçen sezonun birincisi olan Cemre ile birlikte çalışmış olan Serhat Doğramacı onun çalışma şeklini beğenmediğini de itiraf ediyor. Geçen sezondan kimi beğeniyorsunuz sorusuna ise Batuhan ve Alican’ın ismini veriyor.

Yarışmada birinci olursa yurt dışında bir iş yeri açmayı ve ülkemizin yemeklerini tüm dünyaya tanıtmayı planlıyor. Yarışmacının en iddialı olduğu yemek ise dana madalyon.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu