Tv Programları

MasterChef Veysel Yaşar Kimdir? (2020-2021)

MasterChef Veysel Yaşar 2020-2021 sezonunda yarışmacı adayı olarak 17 Temmuz cuma günü jüri üyelerin karşısına çıkacak. İşte Masterchef Veysel!

17 Temmuz Cuma günü 100.00 kişinin yarışmacı olarka baş vurduğu programında son 100 yarışmacı arasına girmeye hak kazanan Veysel Yaşar, nihai kadro olan son 16’ya kalabilmek için en iyi yaptığı işi jüri üyelerinin karşısında sergileyecek.

Veysel Yaşar özellikle yöresel yemeklerde kendisine güvenen halkın içinden geldiğini söyleyen Veysel bugün son 16’ya kalabilmek için kıyasıya mücadele edecek olan Veysel Yaşar’ın bilgileri.

MasterChef Veysel Yaşar Kim?

  • Aslen Diyarbakırlı
  • 25 yaşında
  • 1995 Diyarbakır doğumlu
  • Acıyı çok seviyor
  • Fizik öğretmeni
  • 21 Temmuz Doğumlu
  • Yengeç burçlu
  • Uzay Haber kanalında çalıştı
Masterchef Veysel Yaşar (Masterchef yarışmacıları 2020)
Masterchef Veysel Yaşar (Masterchef yarışmacıları 2020)

Fizik öğretmeni olan aslen Diyarbakırlı Veysel Yaşar çocukluk yıllarında beri mutfağa karşı ilgisi olduğunu, her ne kadar fizik öğretmenliği yapsa da mutfakta vakit geçirmeyi çok sevdiğini dile getiren Veysel, kameralara uzak birisi değil. Uzay haber kanalında sunuculuk yaptığı için bu sezon Masterchef yarışmacıları arasında kameralara karşı en rahat kişi.

Kendisine ve yapacağı yemeklere güvenen Masterchef Veysel Yaşar, buranın sadece bir yarışma değil aynı zamanda bir okul olduğunu ve burada kendisini daha da geliştirmeye geldiğini dile getirdi.

Duygu Acarsoy kimdir (Masterchef yarışmacısı)

Aslen Diyarbakırlı olan Veysel acılı yemeklere sevdiğini ve hiç bilinmeyen yada az bilinene yemeklere daha hakim. Bakalım bu özelliği yarışmada kendisine avantaj sağlayıp sağlamadığını hep birlikte göreceğiz.

MasterChef Veysel Yaşar’ın Videosu

17 Temmuz Cuma günü ilk bölümde yarışmacı olarka jüri yemelerinin karşısına çıkacak olan fizik öğretmeni Masterchef Veysel Yaşar’ın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu