Dizi Özet

Masum 100. Bölüm Özeti 30 Haziran Gopi Sınavı Geçti

Masum 100. Bölüm Özeti 30 Haziran. Gopi her şeye rağmen sınavda başarılı oluyor. İşte Masum 100. bölüm özeti!

Gopi havuç rendelerken elini keser. Kokila, Hetal, Ahem, Jigar ve Raşi koşarak gelir. Jigar Gopi’nin eline pansuman yaparken Ahem sağ eline zarar verdiği için Gopi’yi azarlar. Raşi sevinirken Koki ona Gopi ile okula gitmesini ve onun yerine yazmasını söyler.masum 100 bolum ozeti kapak resmi

Ahem’in işi olduğu için okula bırakma işi de Jigar’a kalır. Birlikte okula gittiklerinde sözel testte Raşi rahatsız edince öğretmen onu dışarı atar. Gopi tüm sorulara doğru cevap verip öğretmeni etkiler. Sıra yazılı sınava gelir. Sınav kağıdındaki soruları gören Gopi gülümserken Raşi bir şeyler yapmayı planlar.masum 100 bolum ozeti resmi

Yazılı sınav başladığında Raşi, Gopi’nin verdiği cevabın dışında bir şey yazacakken Gopi onu uyarır. Raşi onun her soruyu bilmesine şaşırıp mecburen yazar. Raşi bu defa kalem açmak için zaman kaybeder, Gopi yedek kalem verir.

Raşi onun ucunu da bilerek kırar ve kalem açmayla zaman kaybeder. Daha sonra lavaboya giden Raşi, annesinden aldığı fikir üzerine tuvalette kilitli kalmış numarası yapar ama bir kadın onu çıkarır. Raşi gittiğinde geriye yirmi dakika vardır, Gopi acele et dese de Raşi umursamadan cevapları yazar.

Üç soruyu cevaplayamadan süre dolar. Dışarda onları karşılayan Ahem, Gopi’nin süre sıkıntısı yaşadığını öğrenince sana boşa emek etmişim diye kızar. Kokila eve gittiklerinde nasıl geçti sınav dediğinde Gopi başını öne eğer.

Masum 30 Haziran Özeti Urmila Kinjal’i Alt Etti

Kokila Raşi’den şüphelenir ve neden cevapları düzgünce yazmadın deyince Ahem Gopi cevabı bilmezse o ne yapsın der. Gopi Ahem’in sözlerini düşünüp üzülürken Kokila ona puja için hazırlık yapmasını sınavı düşünmemesini söyler.

Şirak ve Parag ise festival için Kinjal ve ailesini davet edelim diye konuşurken Koki gelir ve asla gelmeyecekler der. Raşi de bunu annesine anlatır. Urmila kendini izleyip mutlu olan Kinjal’e çok sevinme annen bu yıl senin festivalde olmanı istemiyor der.

Kinjal başta şaşırsa da sonradan çağırsa da çağırmasa da umurumda değil diye düşünür. Reklam şirketini arayıp herhangi bir programa katılıp katılamayacağını sorar.masum 30 haziran ozeti resmi

Çok dalgın olan Gopi yanlışlıkla gül yerine kaktüs siparişi verince Koki ona kızar ve bunu Raşi yapsa anlarım deyince Raşi bozulur. Ahem ise elinde sınav sonucuyla gelir. Gopi geçemeyeceğim diye üzülürken Ahem geçmişin ama ben 90 ile geçmen için çalıştırdım sen 60 ile geçmişin der.

Hetal ve Koki, Gopi’yi överken Raşi bozulur. Koki bir sonraki sınavda daha iyi olacağına eminim der. Gopi ise çok mutludur. Urmila ise iş yerindeki Kinjal’in resmini kaldırır ve Kinjal’e artık para ödemek zorunda olmadıklarını söyler. Kinjal adımı kullandınız deyince Urmila kızar ve bu dünyadaki tek Kinjal sen misin der. Kinjal şok olur.masum 30 haziran resmi

Parag ve Şirak Gopi’ye hediye alalım diye konuşurken Raşi onları duyup üzülür. Jigar ise onun üzüldüğünü fark edip bir hediye almak ister. Raşi buna çok sevinir. Kapı çaldığında sare satan kişileri gören Raşi ben gelmelerini söyledim, Jigar sipariş vermemi söyledi derken Koki ve Hetal buna sinir olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu