Dizi Özet

Masum 101. Bölüm Özeti 1 Temmuz Onur Konuğu Kinjal

Masum 101. Bölüm Özeti 1 Temmuz. Kinjal yine Koki’yi kızdırmayı başarır. İşte Masum 101. bölüm özeti!

Sare satan adamdan herkes sare beğenip alır. Raşi aldığı üç sareyi de sırayla dener. Sarelerden biri çiviye takılır ve yırtılır. Raşi bu hatasını nasıl kapatacağını düşünür. Hemen annesinden fikir alır. Annesi suçu Gopi’ye at der.

masum 101 bolum ozeti resmi

Raşi yırttığı elbiseyi satın aldığını söyler ardından da Gopi’ye istersen benimkini deneyebilirsin der. Gopi denemek için gittiğinde dolabın köşesine çivi çakar.masum 101 bolum resmi

Gopi aynaya bakarken bilerek çiviye takar ve aa yırtılmış bu diye Gopi’yi suçlar. Gopi hemen sökük yeri dikmeye başlar. Raşi şimdi gidip satıcıya teslim edelim der. Gopi yapmayalım dese de Raşi kararlıdır.

Masum 1 Temmuz Özeti Ahem Gopi’yi Beğenir

Raşi ve Gopi’yi gören Koki nereye gidiyorsunuz diye sorar. Raşi sareyi değiştireceğiz der. Satıcı adam ise çanta unuttuğu için geri gelince Raşi sareyi iade edeceğini söyler. Adam isterseniz değiştirelim der ama Raşi gerek yok der.

Adam gidecekken Gopi onu durdurur ve sare yırtıldı deyip özür diler. Adam sareye baktığında Gopi’nin doğru söylediği anlaşılır. Bu nedenle ona bir sare hediye etmek ister ama Gopi kabul etmek istemese de ısrar üzerine kabul eder.masum 1 temmuz ozeti resmi

Gopi tören için hazırlanınca Ahem gözlerini ondan alamaz. Tüm aile birlikte törende çok mutludur ancak aarti yapan kişinin Kinjal olması herkesi şok eder. Kinjal onur konuğu olarak geldiğini söyleyip tavır yapar.

Ahem Koki’nin sinirlenmesini engellemeye çalışır. Daval Kinjal’e annesine kaba davranmamasını söyleyince Kinjal onu da azarlar. Urmila ise içeri giremediğini Raşi’ye haber vermek için seslenir. Raşi sonunda onu duyup gelir. Urmila’nın ardından bir araba gelir, arabadan inenler Sonal ve ailesinden başkası değildir. Raşi de Urmila da şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bu hint dizileri kadar dünyada saçma sapan dizi olamaz 40 50 yıl önceki eski Yeşilçam Filmleri bile bunlara yüz basar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu