Dizi Özet

Masum 104. Bölüm Özeti 4 Temmuz Evliliğimiz Yalanmış

Masum 104. Bölüm Özeti 4 Temmuz. Jigar Raşi’ye evliliklerinin yalan olduğunu haykıracak. İşte Masum 104. bölüm özeti!

Masum 104 bölüm Raşi ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Jigar’ın Raşi’ye karşı, birden bire ilgisiz olması nedeni ile Raşi canı sıkıldığını gören Gopi, aralarında bir sorun olup olmadığını sorar. Ancak Raşi “bütün suçlu sensin. Sen iyi bir gelin oluyorsun. Herkes de seni seviyor. Ancak ben ne yapsam yaranamıyorum. Eşimle aram bozuluyor. ” diyerek Gopi’yi suçlar.

Raşi evde olan biten her olumsuz olayın sorumlusu olarak Gopi’yi bilerek gösteriyor. Zira Gopi başkalarının adına da üzülen birisi. Bilerek yaptığı hamle işe yarayacak. Raşi konuşmadan sonra odasına çıkar. Jigar’ın uyumadığını görse de uyuyup uyumadığını sorar. Ancak Jigar cevap dahi vermeden sırtını Raşi’ye döner. Raşi bir şok daha yaşar.

Zavallı Gopi de odasına gidip iş yaparken bir taraftan da Raşi’nin kendisi hakkında söylediklerini düşünür. Ahem bir kaç defa çağırır. Ancak Gopi, Ahem’in çağırmasını duymaz. Ahem Gopi’nin omuzuna dokununca Gopi’nin dalgınlığı bir anda şaşkınlığa döner.

Ahem Gopi’nin neden bu kadar dalgın olduğunu sorar. Gopi de Jigar ile Raşi arasında bir sıkıntı olduğunu ve onu düşündüğünü söyler. Ahem Gopi’nin daha fazla detay vermemesini, bu konu Raşi ve Jigar arasında kalması gerektiğini söyleyip, uyumaya gider.

Ertesi gün sabah olduğunda Jigar spordan döner. Raşi Jigar’ın iyi olup olmadığını sorar. Jigar ilgisiz bir şekilde iyi olduğunu söyleyip, lavaboya gider.

Raşi ise derin derin düşünüp, “Jigar neden böyle yapıyor” der. Dünden kalan Jigar’ın ceketini katlarken, Jigar’ın festival de vereceği yüzüğü görür. Çok hoşuna gider ve denemek için parmağına takar. Ancak geri çıkartamaz. Bu sırada Jigar da lavabodan çıkar.

Masum 104

Raşi elini saklayıp, yüzüğün kutusunu boş bir şekilde geri koymak durumunda kalır. Ancak yüzük elindedir. Jigar lavabodan çıkıp, dışarı gider. Bu esnada şeytanın avukatı Urmila arar. Raşi de Jigar’ın kendisine aldığı yüzüğü anlatır. Ancak ortada bir sorun vardır. Jigar yüzüğü vermeden kendisi taktığını ama çıkartamadığını söyler.

Jigar işe gitmek için hızlıca kahvaltıya iner. Tek başına Hetal’in hazırladığı kahvaltıyı yapmaya başlasa da aklı hep Sonal ile Urmila’nın konulmasındadır. Hetal bir sorun olup olmadığını sorsa da Jigar bir şey olmadığını söyler.

Hetal gittikten sonra Jigar’ın yanına Gopi gelir. Gopi de Jigar’a bir sorun olup olmadığını sorar. Ancak Jigar bu sorulardan sıkıldığını için yemek masasından kalkıp odaya gider.

Odada Raşi de annesinin değini yapar. Yani elindeki yüzüğü çıkartmak için sabunla ellerini yılar. Ancak yüzüğü bir türlü çıkartamaz. Jigar odaya gelir ve içinde yüzük olmayan boş kutuyu eline alıp daha sonra yerine koyup evden çıkar.

Masum 104 bölüm - Jigar yüzüğe bakıyor

Evin komutanı ;) Kokila günün emirlerini iki geline bir bir yağdırır. Gopi’ye evin temizliğinden sorumlu olduğunu, Raşi’ye de Poja için gerekli malzemelerin alınmasından ve tedarik etmesinden sorumlu tutar. Poja için alınacakların listesini Raşi’ye verir. Raşi sol eli ile listesi alınca, Kokila hemen “Neden sol elinde listeyi aldın. Diğer eline ne oldu senin” der. Raşi de Jigar’ın gömleğini dikerken parmağına iğne battığını söyler.

Mutfaktaki görevlendirme bitince herkes işine koyulur. Ancak Raşi halen mutfakta parmağındaki yüzü çıkarmakla uğraşır. Aklına yağ döküp, çıkartmak gelir. Hemen parmağına yağ döküp zorlayarak yüzüğü çıkartmayı başarsa da elinden fırlayan yüzük, bulaşıp tabaklarının da olduğu lavabonun içine düşer.

Lavabo içindeki yüzüğü aradığı sırada Kokila gelir. Kokila listeye eklemesi gereken bir kaç malzeme olduğunu söyler. Ancak Raşi lavabo içinde bir şeylerle uğraştığını görür. Koki ne yaptığını sorar. Raşi de “Lavabo tıkandığını ve açmaya çalıştığını söyler.” Koki de hemen pompa getirip açmasını ister.

Masum 104 bölüm özeti Raşi ile Kokila konuşuyor

Raşi Kokila’yı oyalarken pompa yüzüğü yakalar. Tam da bu sırada yüzük metale değdiği için ses çıkartır. Koki da Raşi’ye “Duydun mu sesi” der. Raşi de bilezikleri çarptığı için ses yaptığını söyleyip, Kokila’yı kandırmayı başarır.

Gopi Jigar ile Raşi’nin odasını süsleyerek aralarında ki aşkın yeniden canlandırabileceğini düşünür. Hetal ve Kokila Gopi’nin yaptıklarını görüp, neden bunu yaptığını sorar. Gopi de ikiliye sürpriz yapmak istediğini söyler.

Masum 104 bolum 4 Temmuz Cumartesi

Jigar ise iş dönüşü eve gitmez. Onun yerine tapınağa doğru gider. Bu sırada Raşi ile ilk günden bu zamana kadar yaşadıklarını düşünmeye başlar. Raşi hayatına nasıl birden dahil olduğunu anlamaya çalışır.

Evde ise Raşi sonunda yüzüğü aldığı yere koymayı başarır. Gopi’nin odayı süslemesine de yalancıktan sevinmiş gibi yapar. Hetal ve Koki gidince gene çirkef olup Gopi’yi azarlar.

Hetal, geç olmasına rağmen halen Jigar’ın gelmediğini düşünüp telefon eder. Ancak Jigar’ın telefonu kapalı olunca panik yapar. Bu esnada Ahem gelir. Hetal Ahem’in nerede olduğunu sorar. Ahem de kendisi toplantıya gideceği için Jigar’ın tek başına gelmesini söylediğini açıklar.

4 Temmuz Cumartesi Masum 104

Kokila hemen Jigar’ın nereye gidebileceğini en iyi bilen Raşi olduğunu düşünüp, sorsa da Raşi bilmediğini söyler. Gopi, bu sırada Jigar ile sabah konuştukları aklına gelir ve hemen lafa girip, sabah ki konuşmalarında tapınağa gidebileceğini söyler.

Ahem ile Gopi tapınağa Jigar’ı bulmaya giderler. Gopi’nin dediği gibi Jigar’ı tapınak da bulurlar. Ahem “Ne yapıyorsun burada? Telefonun neden kapalı senin?” diye hesap sorar. Jigar da telefonun şarjı bittiğini o yüzden kimseyi arayamadığını söyler.

Masum 4 Temmuz Özeti (104. bölüm) - Ahem ve Gopi Jigar'ı buldu

Ahem ve Gopi Jigar’ı da alıp, Modi konağına geri dönerler. Jigar herkesi paniklettiği için özür diler. Bir daha bu durumun tekrarlanmayacağını söyler. Masum 104. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor.

Masum 4 Temmuz Özeti Jigar Gerçekleri Öğrendi!

Masum 104. bölüm özeti devam ediyor. Hetal, oğlu Jigar’ın iyi olmadığını bildiği için neden yaptığını sorsa da Jigar iyi olduğunu ve sorun olmadığını söyler. Sonrasında Jigar odasına çıkar. Kapıda onu Raşi beklemektedir. Jigar’ın gözlerini kapatması ister.

Masum 104 bölüm Özeti 4 Temmuz Cumartesi

Raşi Jigar’ın gözlerini kapatıp, odaya giderler. Oda da Jigar’ın gözlerini açar. Ancak Jigar önce tepki vermez. Sonrasında 1 yılın patlamasını yapar.

Masum 104. bölüm özeti için en önemli sahne. Jigar Raşi’nin böyle davranmasının bir rol olduğunu düşünüp, bağırmaya başlar ve şunları söyler.

“Bir yıldır seni tanımaya çalışan bendim. Sen bir yalancısın Raşi. Bana bu zaman kadar kaç defa yalan söyledin” (Masum 104. Bölüm Özeti) Jigar

Diye bağırır. Raşi şok olur. Yalanı yalanla kapatmaya çalışır. Jigar tekrar bağırmaya ve öfkesini kusmaya başlar. “İlişkimizin temeli bir yalan” der. Raşi hiç beklemediği bir durum karşısında göz yaşlarına boğulur.

Masum 104 özeti - Jigar gerçeği öğrendi

Jigar odadan çıktıktan sonra Raşi Urmila’yı arayıp, Jigar evlilik üzerinde yaptığı tüm oyunu çözdüğünü söyler. Urmila şok olur. Hemen sivri zekası ile yapmadığını söyleyip, düğün sırasında olanların kurgu olduğunu kanıtlamasını Jigar’a söyle der. Raşi ise “artık yalan söylemeyeceğim” der.

Ertesi gün Urmila’nın değini yapar. Urmila Jigar bu bildiklerini kimseye anlatıp anlatmadığını sorduğunda, Raşi Jigar’ın bunu kimseye anlatmadığını söyler. Urmila da kimseye çaktırma ve iyi bir gelin ol. Sabah erkenden kalkıp, herkese kahvaltı hazırla der.

Sabah olduğunda Hetal ve Kokila kahvaltı hazırlayan Raşi’yi görünce şok olurlar. Kokila çok zeki bir kadın. Hemen “sen bir hata mı yaptın da bu hatayı örtmek için bize kahvaltı hazırlıyorsun” der. Raşi de hata yapmadığını ve görevi olduğunu söyler.

Masum 4 Temmuz Cumartesi Özeti (104. bölüm)

Raşi herkesin tabaklarını doldurmaya başlar. Jigar’a sıra geldiğinde Jigar, aç olmadığını söyleyip sofradan kalkar. Ev halkı Jigar’ın bu davranışı karşısında şok olur. Masum 104. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu