Dizi Özet

Masum 105. Bölüm Özeti 5 Temmuz Sonal İle Raşi Kavga Eder

Masum 105. Bölüm Özeti 5 Temmuz. Jigar gerçekleri ailesi ile paylaşmak isteyecek. Sonal ile Raşi kavga edecek. İşte Masum 105. bölüm özeti!

Masum 105 bölüm Kokila ile Raşi’nin tansiyonu bir hayli yüksek konuşması ile başlar. Kokila Raşi’ye hata yaptığını ve böyle giderse burada barınamayacağını söyler. Hetal de tartışmanın ortasında gelir. Raşi’nin hata yaptığına onay verir.

Kokila hatanın tek sebebi “her şeyi telefonda annen ile konup ondan akıl almaya çalışman” diyerek, Raşi’ye kızar. Raşi de samimi olduğunu göstermek için telefonu Kokila’ya verir.

Jigar’ın iş yerindeki hali hiç de iyi değildir. Zira işlerine konsantre olamadığı için bazı şirketlerle problem çıkar. Bunu fark eden Ahem de gelip Jigar’a işlerinde konsantre olmadığı yüzünden kızar.

Hetal çok iyi birisi. Raşi onun kafasına masaj yaptığı sırada eşler arasında arasında sorunların olabileceğini, önemli olan çözüme kavuşturmak daha önemli olduğunu anlatır.

Kokila da Raşi’nin direnci kırıldığından, Divali  de yapılacak işlerin bir listesini verir. Gopi’ye tek tek yapması gerekenleri anlatır. Bu sırada Kokila, Raşi’nin Hetal’e masaj yaptığını görünce şaşırır. Zira bu Raşi’den beklenebilecek bir davranış değildir. Tam da bu esnada kapı çalar. Ahem, Parag, Cirag  ve Jigar gelir. Gopi kapıyı açar.

Masum 105

Gopi Jigar’ın yüzünden düşen bin parça olduğunu görünce nasıl olduğunu sorar. Jigar da iyi olduğunu söyleyip, geçiştirir. Raşi herkese meyve suyu ikram eder. Ahem meyve suyu istemediğini ve siyah çay içeceğini söyler. Bu esnada Jigar Raşi’nin kendisine meyve suyu ikram etmesine imkan vermeden odasına gider.

Raşi hatasını çok iyi biliyor. Yeniden Jigar’ın gözüne girmek için çalışıyor. Elindeki son meyve suyunu alıp Jigar’ın yanına gider. Ev halkı da aşağıda günleri nasıl geçtiği hakkında konuşmaya dalar.

Jigar gerçekleri Ailesine Söyleyecek mi?

Masum 105. bölüm özeti  en önemli sahnelerden birisi. Raşi Jigar’ın yanına gider ve meyve suyunu vermeye çalışır. Jigar, “Seninle aynı evde kalmak dahi istemiyorum. Bir de bana meyve suyu mu getirdin? Aramızda ki yalanı ev halkı da bilmeli. Şimdi gidiyorum ve her şeyi anlatacağım.” der. Raşi ne yapacağını bilemez. Hemen Jigar’ın ayaklarına kapanır. Ancak Jigar dinlemez ve sinirle aşağıya iner. Herkes çıkan gürültüye dikkat kesilir.

Masum 105. bölüm

Jigar önde Raşi arkada salona inerler. Jigar o anda kalbinde ki Raşi’ye karşı ufak bir sevgi kırıntısı nedeniyle gerçekleri söylemek yerine şunları ailesi ile paylaşır. “Garip davranışlarımından dolayı herkesten özür dilerim. Kimse benim için endişelenmesin. ” der. Buy duruma Hetal çok sevinse de asıl karlı çıkan Raşi olur.

Jigar ailesine Raşi hakkında ki gerçekleri söylediği dakika, Raşi kapının önüne konacağını çok iyi biliyor.  Bu yüzden elinden ne geliyorsa Jigar’ı engellemeye çalışıyor. Jigar geri odasına gider. Raşi de Jigar’ı takip eder.

Raşi Jigar ile konuşmak ister. Jigar ise yanlış anlaşılmak istemediği için şunları söyler. “Aşağıda senin foyasını ortaya çıkartmadım. Bu seni sevdiğim için değil, ailemi üzmek istemediğim için söylemedim. Ancak gerçek er yada geç ortaya çıkacak” der. Bu konuşmaların bir kısmında Gopi duyar ve şok olur. Masum 105. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Sakın bir yere ayrılmayın.

Urmila Yanlışlıkla Ağzından Kaçırdı!

Raşi’nin telefonuna el koydukları için Urmila olan bitenden haber alamaz. Devamlı olarka Raşi’nin telefonun arar. Telefonda mutfakta olduğu için Kokila en sonunda dayanamaz ve telefonu açar. Kokila çok zeki bir kadın. Telefonu açar ama konuşmaz. Urmila da hemen konuşmaya başlar. “Ne oldu Modi ailesi öğrendi mi” der. Kokila da “neyi öğrendik mi Urmila” diye konuşmaya başlayınca, Urmila şok olur.

Masum 105. bölüm özeti Kokila ile Urmila telefonla konuşuyor

Karşısında ki Koki zeki ama Urmila da yalancıların kralı. Hemen “Raşi Diwali için size sürpriz yapacaktı. Artık sürpriz olmaktan çıktı ve sen öğrendin” der. Kokila da “Raşi bize sürpriz yapacak öyle mi” diye dalga geçer.

Ahem Gopi için Endişe Ediyor!

Masum 105. bölüm özeti  sırasında en duygusal ve romantik anlardan birisi. Gopi bir kaç gündür soğuk algınlığı belirtikleri gösterince, Ahem’in vicdanı sızlar. Artık yerde yatmasına gerek olmadığını ve yatağında yatabileceğini söyleyip, kendisi de kanepeye geçer.

5 Temmuz Pazar Masum 105

Ertesi gün Raşi mutfakta dalgın dalgın iş yaparken elini yakar. Kokila de dalgın olduğu için Raşi’ye kızar. Gopi’ye krem sürmesi için Raşi’yi odasına götürmesini ister. Gopi da Raşi’yi odasına götürür

Gopi Raşi le yalnız kaldığı anda Jigar ile aralarında ki sorunu bildiğini ve yardım etmek istediğini söyler. Raşi, Gopi’yi kullanmak için eline bir fırsat geçer. Tam da bu sırada içeri Urmila girer ve Gopi’ye “Kızımın hayatına karışma ” diye bağırır.

Urmila ile Raşi, Jigar bunu nasıl öğrendiğini düşünmeye başlarlar. Akıllarına Sonal gelir. Raşi Sonal’ı arayıp durumu sormak istese de Sonal bir daha kendisini aramamasını söyleyip telefonu kapatır. Arkalarını döndüğünde ise Kokila’nın orada olduğunu görünce şok olurlar.

Gopi için Neden Endişe Etmiyorsun?

Kokila neden eve girer girmez Raşi’nin odasına geldiğin Urmila’ya sorar. Urmila ise telefonları kızı Raşi çıkmadığı için endişe duyduğunu, o yüzden geldiğini söyler. Kokila bu fırsatı kaçırır mı?

“Gopi de senin kızın değil mi? (yeğeni demek istiyor) Onun telefonu bile yok. Neden onun için de endişe duymuyorsun?” (Masum 105 bölüm özeti) Kokila Modi

Masum 105 özeti 5 Temmuz 2020 - Kokila Urmila'ya hesap soruyor

Kokila Raşi ve Gopi’nin aşağıya gelmesini ve kendilerine kolye seçmesini ister. Yolda giderken Raşi Gopi’ye “Bana yardım etmek için söz vermiştin. Şimdi senden yardım istiyorum. Sonal’ı ara ve buluşmak istediğimi söyle” der.

Gopi de müsait bir yere geçip Sonal’ı arayıp, Raşi ile buluşmasını ister. Sonal ise Raşi ile buluşmak istemediğini söylese de Gopi’nin ısrarlarına dayanamaz. Saat 4 de Kaali Ghati de buluşmayı kabul eder.

Raşi, Gopi’nin divali alış verişinde yardım etmesini Hetal’e söyler. Hetal de izin verse de Gopi, Kokila’dan izin almadan çıktığı için kendisini suçlu hisseder.

Raşi Ve Sonal Karşılaştı!

Belirlenen saat de Sonal ve Raşi buluşur. Raşi Jigar’a ne dediğini merak etse de Sonal, “zamanında bana ve ailemin itibarini hiçe sayacak işler yaptınız. Şimdi acı çekme sırası sizde” diyerek Raşi’nin olayları düzeltmesi için yardım teklifini reddeder.

İkili arasında ki konuşma giderek daha da gerilir. Raşi “Sonal’a şu anki evliliğinden mutlu olmadığın için Jigar’ı elimden almaya geldin öyle değil mi?” dediği anda Sonal Raşi’ye tokat atmak ister. Ancak Raşi Sonal’ın elini tutar.

Masum 5 Temmuz Pazar 105 bölüm özeti Raşi ile Sonal kavga eder

İkilinin kavga ettiğini gören Gopi hemen onları ayırır. Sonal buraya konuşmak için geldiğini ama Raşi ona ağır hakaretler ettiğini Gopi’ye söyleyip, adeta geldiği için pişmanlığını dişle getirir. Gopi ise yaşananlardan dolayı özür diler.

İkili yani Gopi ve Raşi eve döner. Kapıda onları Kokila bekler. Kokila “Giderken Hetal’e söylemiş olabilirsin ama benim neden haberim yok” diyerek Gopi’ye kızar. Gopi suçlu olduğunu düşünüp yere bakar. Alınması gereken her şeyi alıp almadıklarını kontrol eder. Bu sırada Raşi ile yüz yüze gelirler.

Modi Konağına Polis Geldi! Raşi Şok!

Raşi’nin saçlarını toz ve yaprak parçası gören Koki bu halde dışarı çıktığı için Raşi’ye kızar. Raşi de özür dileyip odasına gider. Urmila ve Raşi kavgayı eğer Sonal polise bildirirse, başı daha büyük bir derde girecek. Urmila hemen olayı Gopi’nin üzerine atmasını ve işin içinden sıyrılmasını ister. Tam da bu sırada zil çalar. Raşi hızla kapıyı açmaya gider. Kapıda polis kıyafetlerine benzer bir adamı görür.

5 Temmuz Masum 105. bölüm özeti - Modi konağına polis geldi

Raşi başlar “Benim suçum değil. Her şeyi Gopi yaptı ” der. Adam ise şaşırır. Bu esnada olay yerine Kokila gelir ve Raşi’ye “ne yapıyorsun” diye seslenir. “Bu adamı tanımadın mı? O toplum muhafızı Masuk” der. Raşi hemen kendisini toplar. Masum 105. bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özetimizde görüşmek üzere.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu