Dizi Özet

Masum 106. Bölüm Özeti 6 Temmuz Raşi İntihar Etti!

Masum 106. Bölüm Özeti 6 Temmuz. Raşi yalandan intihar edecek. Bu yalanı Jigar öğrenecek. İşte Masum 106. bölüm özeti!

Masum 106 bölüm Kokila ile Urmila’nın konuşması ile başlar. Urmila evinde Divali organizasyonu için eksikleri olduğunu söyler. Kokila de Urmila’nın alay etmesine kendi üslubu ile alay eder. Bu esnada telefon çalar.

Hetal hemen telefonu açar. Arayan Sonal’ın annesidir. Sonal’ın eve geldiğini haber vermek için aradığını söyleyip telefonu kapatır. Urmila da Sonal olayını Gopi’ye yıkmak için birlikte Divali arış verişini bahane edip, Gopi ile dışarı çıkmak istediğini söyler. Ancak Sonal haberi gelince Raşi, annem ile ben gideceğim der.

Kokila, Raşi’nin gelen haberden sonra karar değiştirmesi dikkatinden kaçmaz. Urmila Divali için alış verişi Gopi ile gitmek istemediği için yalandan beli ağrıdığını söyleyip, kalkamayacağını dile getirir. Raşi hemen gidip ilaç getirir.

Sonunda Urmila’nın istediği olur. Evden Raşi’yi de alıp çıkarlar. Raşi hala Jigar’ın kendisine karşı tavırlarını düşünür. Urmila ise “Kızım sen hiç merak etme. Bu işten de çıkacağız. Sen bana güven” der.

Urmila Jigar için Plan Yaptı?

Ertesi gün Urmila’nın planını uygulamak için gizlice Raşi evin kapısına çıkar. Urmila da ise Raşi’ye naftalin verir (naftalin görünümlü şeker) ve yapması gerekenleri anlatır. Raşi annesinin söylediklerinden sonra şok olur.

Masum 106

Raşi, Urmila’nın verdiği naftalinleri dolaba koyar. Bu esnada odada bulunan Jigar, Raşi’den rahatsız olur. Raşi ses çıkarttığı için özür dilese de Jigar cevap dahi vermez. Yalakalık olsun diye Jigar’ın kıyafetini verir. Lakin Raşi sanki duvara konuşuyor gibidir.

Raşi sonunda lafı Sonal’a getirdiği anda Jigar Raşi’ye “Kes çeneni Raşi!” diyerek, içindeki öfkeyi kusar. Bilindik cümlelerle onu artık sevmediğini ve yalancı birisi olduğunu yüzüne söyleyip, odadan çıkar. Raşi ise Jigar’ın söyledikleri karşısında morali yerle bir olur.

Kokila Raşi’nin Telefonunu Geri Verdi?

Bir kaç saat sonra Divali için evin komutanı Kokila Gopi ve Raşi’nin yapması gerekleri birbir sıralar. Eksik olmaması konusunda ne yapmasını söyler. Bu esnada Raşi’ye telefon lazım olacağını söyleyip, telefonu verir. Ancak şunları söyler. “Bu telefonu sade ve sadece zaruri hallerde kullanacaksın. Anladın mı beni Raşi” der. Raşi ise kafasını sallayarak teyit eder. Masum 106. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 106 bölüm

Kokila gittikten sonra mutfak da Gopi ve Raşi yemek yapmaya başlar. Raşi dalgınlıkla yemeği yaparken dalar. Bu esnada yemeğin yağı yanar. Gopi hemen müdahale edip Raşi’yi bir fırçadan daha kurtarır.

Gopi, Jigar meselesinden böyle olduğunu bildiği için Jigar ile gidip konuşacağını ve aralarının düzelmesi için elinden geleni yapacağını söyler. Elinde tepsi ile giderken Jigar ile karşılaşır ve Jigar’a  “Biraz konuşabilir miyiz” der. Jigar da konuşmasını ister.

Gopi, Jigar ile Raşi Hakkında Konuştu

Gopi, Raşi’nin iyi yanlarını anlatıp, karı koca arasında olabilecek ufak tartışmaları büyütmemeleri konusunda akıl verir. Jigar ise “Sen sevdiğine hiç yalan söyledin mi? Tabi ki söylemezsin. Çünkü sen Ahem abimi çok seviyorsun.” diyerek derdini anlatmaya çalışır. Gopi hala anlamaz ve “Raşi de seni seviyor ” der. Jigar ise “Hayır Gopi o beni hiç sevmemiş. Her şey yalan” der.

Masum 106 bölüm özeti - Gopi ile Jigar konuşuyor

Raşi ise Jigar ile Gopi’nin konuşmasına şahit olur. Jigar’ın söyledikleri karşısında gözleri dolar. Daha fazla dayanamaz ve odasına gider. Bu esnada aklında hep Jigar’in söylediği sözler aklına gelir.

Masum 6 Temmuz Özeti Raşi Yalandan İntihar Etti!

Masum 106. bölüm özeti yani 6 Temmuz özeti vermeye devam ediyoruz. Urmila’nin planını devreye koymak için Raşi dolaba koyduğu naftalini (naftalin görünümlü şeker) alıp iki tanesini içer. Bir anda Raşi şiddetli öksürmeye başlar. Urmila ile Raşi’nn amacı hastalık bahanesi ile Jigar ile yeniden yakınlık kurmak.

Gopi ise Jigar’ın ile Raşi ile yeniden konuşması için ikna etmeye çalışır. Her ikisi de yürüyerek konuştuğu için odanın önüne kadar gelirler. Bu esnada Raşi’nin öksürük seslerini duyarlar. Jigar hemen Gopi ile birlikte içeri girerler. Raşi’nin intihar etmek için naftalin içtiğini anlarlar. Jigar hemen Raşi’yi kucağına alıp hastaneye götürür.

Jigar ile Gopi Hastanede

Gopi’nin de gelmesini ister. Gopi ise evde kimse olmadığını ve kalması gerektiğini söyler. Ancak Jigar ısrar edince Gopi de onlarla birlikte hastaneye gider.

Doktor kontrol eder ve bir şeyi olmadığını söyler. Jigar ise naftalin içtiğini ve kanında zehir olup olmadığını kontrol etmesini ister. Doktor eline içtiği naftalini alıp inceler.

“Bunlar Naftalin değil, şeker topları. Eşinizin durumu çok iyi” Masum 106. bölüm özeti Doktor

6 Temmuz Masum Özeti (106 bölüm)

Der. Jigar bunu duyduktan sonra deliye döner. Şevkat beklemek için yalandan şeker hapı yutacak kadar düştüğünü söyler. Gopi ise “Raşi intihar etmek istediğini ama şeker olduğunu bilmiyordu” diyerek hala Raşi’yi korumaya çalışır.

Modi Konağında Kimse Yok!

Hetal ve Kokila eve gelir. Ancak evde kimse olmadığını fark ederler. Hemen Jigar’ı ararlar. Jigar ise Raşi yüzünden hastanede olduklarını söyler. Gopi Jigar’ın son olaydan Hetal ve Kokila’ya bahsetmemesini rica eder. Jigar da annesine ve yengesi Kokila’ya gerçekleri söylemez.

Hetal ve Kokila ise Raşi’ye ne olduğunu merak edip, hastaneye gitmeye karar verirler. Gopi, Jigar’ın gerçekte olan biteni evdekilere anlatmadığı için teşekkür eder. Raşi ise her şeyi Urmila’ya anlatır. Planları gene işe yaramadığını, hatta eskisinden daha kötü olduğunu anlatır.

Masum 6 Temmuz Özeti Raşi Hastanede

Masum 106. bölüm özeti sırasında en dikkat çeken kısımlardan birisi. Artık Raşi annesine karşı güvenin yitirmeye başlayacak. Bu sırada Urmila’nın elindeki öğütücü düşer. Urmila da aptal olduğu için işi mahvettiğini, üstelik kendisinin elinden yeni aldığı öğütücüyü düşürdüğünü söyleyip kızar. Raşi ise “hep senin yüzünden oldu” diyerek annesini suçlar.

Jigar ile Doktor Raşi’nin sağlık durumu hakkında konuşur. Jigar’ın öğrenmek istediği aslında şeker ile naftalin karıştırılabilir mi? konusudur. Doktor da bir kaç açıklamalar da bulunur.

Jigar, Gopi için Yalan Söyler

Gopi ise bu sırada Raşi’nin yanına gider. Gopi her şeyin iyi olacağını söyler. Ancak Raşi “her şeyi mahvettim.” diyerek Gopi’den sinirini çıkartır.  Bu sırada içeri Hetal ve Kokila gelir. Hetal her zamanki gibi panik içinde Raşi ile ilgilenirken Kokila “Ne oldu da buradasınız. Söyleyin bakalım. Neden Raşi bu halde” der. Jigar ise Gopi’nin ricası aklına gelir ve yalan söyler.

Jigar ve hastanedekiler Modi konağına dönerler. Jigar babası ve amcasına olanlar hakkında bilgi verir. Kokila ise Raşi’ye durumunu sorar. Hetal de “eşini alıp odasına götür” der. Jigar bir yabancı gibi Raşi’yi odasına götürür.

Senden Nefret Ediyorum Raşi!

Raşi ile Jigar odalarına giderler. Raşi de fırsat bu fırsat deyip, Jigar’a naftalin olduğunu düşüp, yuttuğunu ve öksürmeye başladığını söylese de Jigar “senin yalanlarına karnım tok. Senden sadece ve sadece nefret ediyorum” deyip odadan çıkar.

Masum 106 bölüm özeti - Raşi ile Jigar

Bu kadar gerilimden sonra gülme vakti. Masum 106. bölüm özeti içinde ne komik anlardan birisi. Sakın kaçırmayın. Gopi odaya girdiğinde Ahem’in kıyafetini giymeye çalıştığını ama bir türlü yapamadığını görür. Ahem kıyafetinin alt kısmının ipini bulamadığı için giyemediğini söyler. Gopi da çıkartıp kendisine vermesini ve ipini düzelteceğini söyler.

Ev halkı divali için evi süslerken Raşi koltuğa geçip, tatlıdan yemeye başlar. Kokila ise bunu görünce, kendisinden geçer. Hemen Raşi’ye kızıp, odasına gitmesini ister. Bu sırada misafirler gelir. Gopi gelen misafirlere ikramlar getirir. Misafirler ise Gopi’ye teşekkür eder. Gopi de Ahem’den öğrendiği şekilde karşılık verince, Ahem’in çok hoşuna gider.

Hetal ve Kokila gelen misafirlere “diğer gelinin de burada olduğunu göstermemiz lazım. Hemen haber ver de Raşi gelsin” der. Hetal da Jigar’ı yanına çağırıp, Raşi’yi aşağıya indirmesini ister.

Raşi Misafirlere Hizmet ediyor!

Raşi hiç istemese de Raşi’nin ayağına gider ve misafirler geldiğini ve aşağıya inmesini söyler. Daha Raşi konuşmadan, Jigar odadan çıkar. Raşi aşağıya iner inmez hemen aline meyve suyu tepsisi verirler. Raşi de hizmet etmeye başlar.

Masum dizisi 106 bölüm özeti - Raşi meyve suyu ikram ediyor

Misafirler gittikten sonra Divali için evin önüne lamba yakması için Gopi’yi görevlendirir. Raşi’nin eksik olduğunu anlayan Kokila da aşağıya gelmesi için Jigar’a söyler. Jigar da Raşi’nin yanında gider. Bu defa farklı bir Raşi vardır. Aşağıya inmeyeceğini söyler. Jigar da aşağıya inmesi için Raşi’ye yalvarır. (hayal)

Raşi bir anda elinin tutan Jigar değil, Gopi olduğunu anlayıp, şok olur. Gopi ile Raşi tıpış tıpış poja yapmaya gelirler. Kokila geç geldiği için Raşi’ye kızar. Sırası ile evli çiftler birlikte poja yaparlar.

Jigar yerdeki mumları yakmak için kibrit kullanır. Bu sırada elini yakar. Raşi Jigar’ın eline bakmak ister ama Jigar buna müsade etmez. Bu olanları ise Kokila dikkatle takip eder. Masum 106. bölüm özeti burada son buldu. Bir sonrakinde görüşmek üzere.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Emeğine sağlık Filiz hanım her gün merakla yeni bölüm özeti bekliyorum Teşekkür ederim ????????

  2. Selam raşinin pilanları nezaman ortaya çıkacak çok sinir olmaya başladim izlemek istemiyom urmilanın ve raşi cok olmadılarmı lütfen artık ortayaçıksın onlarin pilanları

  3. Cok tsk ederim emeğinize saglik yeni ozetleri bekliyorum..rasinin gercek yuzu ne zaman ortaya cikacak merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu