Dizi Özet

Masum 107. Bölüm Özeti 7 Temmuz Raşi’nin Foyası Ortaya Çıktı

Masum 107. Bölüm Özeti 7 Temmuz. Raşi’nin foyası ortaya çıkacak. Raşi Modi konağından kovulacak. İşte Masum 107. bölüm özeti!

Masum 107 bölüm Jigar’ın Lavaboda elini yıkması ile başlar. Raşi Jigar’ın yanına gider. Jigar’a yanık kremi getirir. Ancak Jigar Raşi’den gelecek hiç bir şeyi kabul etmez. Geçtiğimiz bölümde Jigar kibrit kayarken eli yanmıştı.

Bu bölümü anlatmaya geçmeden evvel bölümlerin kayması nedeniyle sizlere iki bölümü bu başlık altında anlatacağız. Neler oldu neler. En çok da Raşi’nin foyasının ortaya çıkması bomba haber olarak dikkat çeken olaylarında birisi. Şimdi sizleri bekletmeden Masum 107 bölüm özeti başlıyor.

Hetal kocası Cirag’ın iş için gitmesi onu endişelendirecek. Ancak Kokila endişe etmemesini ister. Daha sonra sofrada Raşi’nin olmadığı anlaşılır. Hetal Raşi’nin akşam yemeği yeyip yemediğini sorar. Lakin Jigar cevap vermekten kaçınır. Kısaca herkes Raşi’nin yukarıda odasında uyuduğunu düşünüyor.

Raşi ise naz yapmak üzere “anama gidiyom ben ” tavırları ile Urmila’nın yanına gider. Urmila ise “yağlı kapı bırakılır mı kızım” diye Raşi’ye öğüt verse de Raşi Jigar ayağıma kapanacak diyerek işi daha da zor duruma sokar.

Ahem sofrada yarın önemli bir toplantıya gideceğini haber verir. Gopi ise ani bir tepki le “Ne yarın mı?” diyerek karşılık verir. Kokila hemen analar. “Divali nedeni ile evlilik yıl dönümünüzü unuttuk. Oğlum yarınki işini erte” der. Ahem de ayarlayacağını söyleyince, Gopi mutlu olur.

Masum 107

Ertesi günü Gopi Poja yaptığı esnada Raşi’nin evde olmadığı anlaşılır. Jigar Raşi’nin telefonuna Urmila’nın çıkması ile şok olur. Jigar telefonu ister ve şunları söyler Jigar, “Kimseye haber vermeden neden gittin” Raşi ise naz yapar. Jigar’ın kendisin almaya geleceğini düşünür. Jigar’ın sorularına ters ters cevaplar verir. Bu esna da Urmila ile Raşi’nin konuşmalarını Kincal duyar.

Jigar da Raşi’nin evde olmadığını ev halkına söylemek durumunda kalır. Hetal gelinin getirmesini ister. Jigar ise o anda gerçekleri söylemediğine pişman olur. Annesini üzmemek için Raşi’nin ayağına gideceği için sinir olur. Dosyaları halledip getireceğini söyler.

Jigar dosyaları hazır edip, Ahem’e götürse de Ahem dosyanın eksik olduğunu söyler. Gopi morali bozulan Jigar ile konuşmak için Ahem’den izin alır.

Gopi Jigar’ın odasına gittiğinde Raşi ile konuşup geri getirmesine ikna etmesini söyler. Ancak Jigar kabul etmez. Bu defa Gopi oradaki telefonla Raşi’yi arar. Ancak Jigar konuşmaları duymadan odadan çıkar. Bu esna da odaya Kincal ile Kokila gelir.

Masum 107. bölüm Gopi telefonda konuşuyor

Masum 107. Bölüm özeti için en kritik noktalardan bir tanesi. Gopi arkası dönük olarak “neden kimseye haber vermeden gittin. Herkes seni merak ediyor” diye konuşup, telefonu kapatır. Arkasını döndüğünde gözleri fal taşı gibi açılmış Kokila’yı görür. Kokila sinirden Gopi’ye bağırır ve korkutarak gerçekleri tek tek söylemesini ister.

Gopi de Jigar ile Raşi’nin arasının bozuk olduğunu iki gün önce öğrendiğini ve yardım etmeye çalıştığını ve bu sırada Jigar’ın Raşi’ye nefret ettiğini dahi duyduğunu, Raşi’nin Sonal ile buluştuğunu yalandan intihar ettiğini tek tek anlatır. Yani ne var ne yoksa Gopi korkudan Kokila’ya anlatır.

Bu bildiklerini Hetal’a anlatmak için aşağıya iner. Ancak Hetal Jigar gelinimi getirmeye Jigar gitti diyerek Kokila’nın anlatacaklarını dahi dinlemez.

Masum 107 özeti Kokila ile Hetal konuşuyor

Jigar kaynanasının evinde gider ve Raşi’nin gelmesini ister. Raşi ise gene naz yapıp gitmek istemediğini söyler. Annesinin ısrarı ile Raşi yeniden Modi konağına döner.

Modi konağında kapıda Hetal karşılar. Hetal Raşi’yi kucaklasa da Raşi naz yapıp sarılmaz. Tüm bu olanları Kokila uzaktan izler. Hetal neden haber vermeden gittiğini sorar. Raşi de “sabah annemi telefonla aradım. Sesi kötü olunca birden çıktım” diye yalan söyler.

Masum 107. Bölüm özeti özeti sırasında en önemli sahnelerden birisi. Raşi’nin foyası bakın şöyle ortaya çıktı. Kokila da “Sonal ile karşılaştığınız günden beri bir annen bir sen hastasında Raşi” der. Jigar ve Raşi bunu duyduklarına çok şaşırırlar. Zira gerçeği kendilerinden başkasının bilmediğini sanıyorlar.

Artık ipler Kokila’nın eline geçer. “Annenin hastalığı için giderken neden valizlerini de yanında götürdün Raşi” der. Raşi kendince açıklamaya çalışsa da Kokila tüm yaşananlar ve Sonal’ın yerine nasıl Jigar ile evlendiğini tek tek anlatır.

Masum 107 bölüm özeti Kokila Raşi'nin foyasını ortaya çıkardı

Ev halkı Kokila’nın söylediklerinden sonra şok olurlar. Hetal inanmak istemez. Jigar’e “oğlum yengenin söyledikleri doğru mu?” der. Jigar ise sadece kafasını sallamakla yetinir. Hetal Raşi’nin yanına gidip “defol bu evden” diye bağırır. Raşi gitmek istemeyince, Jigar’ın göndermesini ister. Jigar da zorla Raşi’yi kollarında tutup annesinin evine bırakır.

Masum 7 Temmuz Özeti Modi Konağına Polis Geldi!

Masum 107. Bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Gopi Raşi gittikten sonra dua ağlayarak dua eder. Ahem de Gopi’nin bu durumuna üzülür. Jigar içeri girdiğinde annesi kapıda karşılar. Jigar’ın yüzünden düşen bir parçadır. Bu esnada kapı çalar. Gelen Jigar’ın arkadaşlarıdır. Evlilik yıl dönümlerini kutlamak için geldiklerini söyler.

Jigar odasında yaşadıkları anıları düşünüp, Raşi’nin kendisini nasıl kandırdığını hayal eder. Oysa çok iyi zamanları olduğunu ve çok mutlu olduğunu düşünmektedir.

Kokila da Hetal’ın psikolojik durumunu düşünüp ona destek olmak için akşam yanına gider. Öğüt verir. Bu sırada zil çalar. Gelen ise Raşi ve Urmila’dır. Kokila “ne yüzle geldiniz” der. Urmila da “Raşi bu evin gelinidir. ” der. Koki ise o köprüden çok sular aktığını ve artık gelini olmadığını söyler.

Masum 7 Temmuz Özeti Urmila ve Raşi Modi Konağında

Urmila inatçı bir kadın dış kapının önüne yatar. İlk gören Gopi olur. Gopi ev halkında yengesi Urmila’nın yerde yattığını söyler. Ev halkı olay yerine gelir. Yoldan geçenler de Modilerin vicdansız insanlar diye konuşmaya başlarlar. Ne yapsalar da Urmila yerinden kalkmaz. En sonunda Modi ailesi konağa döner.

Urmila ise yattığı yerden kalkmaz. Başında da Raşi vardır. Sabaha kadar Urmila yerde kalır. En sonunda işkence yapılıyor diye polise şikayet ederler. Polis Modi konağına gelir ve eşine işkence ettiğini söyleyiş, Jihgar’ın tutuklanacağını söyler. Kokila da öyle bir şey olmadığını kameralara bakarak görebileceklerini söyler.

Masum dizisi 107 bölüm özeti 7 Temmuz Salı

Kokila ve beraberindekiler kameraya bakmaya giderken, bazı kameralarında çiçeklerle önünün kapandığını görüyorlar. Gopi evi süslemek için kameralarında önlerini divali de kapatması, Urmi ve Raşi’nin işine yarar. Hepsi karakola giderken Raşi karakol komiserine “Modi ialesi kendisine kötülük yapacağını düşündüğünü ama başına gelen olayda düşüp incindim” der. Şikayetinin olmadığını açıklar.

Karakol komiseri Raşi’ye vaktini boşa harcadığı için kızar. Polisler Modi konağında gider. Urmila “ne yapabileceğimi gördün. Artık benden korkun” diye tehdit eder. Bu esna da Jigar ile Raşi göz göze gelse de Jigar Raşi’ye öfkeyle bakıp kafasını çevirir.

7 Temmuz Salı Masum Özeti - 107. Bölüm

Raşi ve Urmila Kinjal’in evde olmasını kullanacak. İkili aralarında konuştuklarını bir şekilde hem Jigar’a hem de Kokila’ya yetiştireceğini düşündüğü için plan yapacaklar. Masum 107. Bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu