Dizi Özet

Masum 108. Bölüm Özeti 8 Temmuz Kinjal Modi Konağında

Masum 108. Bölüm Özeti 8 Temmuz. Urmila ve Raşi’nin yeni bir planı var. Bakalım başarılı olacaklar mı!

Masum 108. Bölüm Hetal, Jigar’a endişelenmemesini söylemesiyle başlar. Bu sırada kapı çalar, Gopi kapıyı açar. Gopi karşısında Kinjal’i elinde valiz ağlarken görünce şok olur. Evdekiler onun sesini duyup endişe ile aşağı iner.

Kokila ve Hetal şok içindeyken Kinjal artık o evde daha fazla yaşayamam korkuyorum, lütfen beni geri göndermeyin der. Kokila öfkeyle bu Urmila ve Raşi’nin planı, Kinjal’i gönderecekler ve biz de korkup Raşi’yi geri isteyeceğiz ama bu asla gerçekleşmeyecek der. Ahem kardeşin seni yalnız bırakmayacak, merak etme der. Kinjal bu sözlere sevinir.

Gopi kimse sana zarar vermeyecek deyince Kokila onu azarlar. Hetal da Kinjal oraya geri dönerse Urmila ona zarar verebilir diye fikrini belirtir. Ahem Kinjal’i odasına götürür. Urmila neden hala kimse gelmediği diye düşünürken Raşi bu plan tutmadı der. Urmila kes sesini deyip yarın mutlaka biri gelip seni alacak der. Raşi pek de ikna olmaz.

Kinjal odada hemen klimayı açıp evde olmanın keyfini çıkarır, doğru zamanda doğru karar verdim diye sevinir. Daval salona gelir ve Raşi’ye bakıp neden hala orda olduğunu düşünüp sorar ama Raşi cevap vermez. Urmila da yemeği yemene sen der.

Daval Kinjal’i çağırmalıydım deyince Urmila çekim için gitmiş olabilir der. Daval inanıp yemek yemeye geçer. Şirak eve gelir ve yokluğumda neler yaptınız bakalım, Kokila çok kızdırdı mı sizi der. Kokila bu lafına kırılır. Hetal her şeyi anlatır. Şirak Kinjal’in burada kalmasına izin vermemeliydiniz der. Sonra Kokila’dan özür diler ve yarın gidip Urmila ile konuşmalısın der. Herkes şok olur. Gopi koşarak gelir ve Kinjal 15 dakikadır sesleniyorum ama kapıyı açmıyor der. Herkes telaşlanır.masum 108 bolum resmi

Kinjal banyodan çıkar ve kendini yenilenmiş hisseder. “Kaç gündür sıcak su derdi olmadan böyle yapmadım Allah bilir!” diye düşünür. Kapı tıklamasını sonunda duyan Kinjal karşısında tüm aileyi görünce şok olur.

Kokila Gopi kaç dakikadır kapında neden duymadın deyince Kinjal duş alıyordum der. Herkes rahatlarken Koki, Gopi’ye gereksiz yere telaşlandırma bizi diye kızar. Ahem kızgın bir şekilde bakınca Gopi başını öne eğer. Ahem yemek sofrasına gelirken Kinjal çoktan yerini almış hatta yemek tuzlu olmuş diye Gopi’yi eleştirmektedir.

Ahem yemek yemeye başlarken Gopi yemek tuzlu olmuş yeme deyince Ahem hayır yemeğin harika olmuş eline sağlık der. Kinjal aralarının bu denli iyi olmasına şaşırır. Bu sırada Daval, Kinjal’i arayınca Kinjal özür dileyip sofradan kalkar. Kokila ise Şirak’ın isteği üzerine Urmila’nın evine gider gitmesine ama bir sürpriz ile geri döner. Bakalım o sürpriz ne!

Masum 8 Temmuz Özeti Kokila’nın Harika Planı

Herkes telaş içinde beklerken kapı çalar. Gopi kapıyı açtığında karşısında Daval ve Koki’yi görünce şok olur. İkili içeri girer, Kokila Kinjal ve Daval bir ev kiralayacak, kira işlerini halledene kadar da burada kalacak der. Hetal ve Şirak mutlu olurken herkes bu konuda hemfikirdir. Kinjal planı boşa gittiği için rahatsız olur.

Kokila eşini odana götür kızım deyince Kinjal, Daval’ı odasına götürüp sinirli halde pencere kenarında bekler. Hetal odaya gelip Daval’a meyve suyu ikram eder. Hetal gidince Kinjal Daval’a benim statüme uygun bir ev bulmalıyız biliyorsun senden çok kazanıyorum der. Daval kötü hisseder. Koki, Gopi’ye Daval burada kaldığı sürece sana emanet onunla ilgilen der.masum 8 temmuz ozeti resmi

Ahem odada bilgisayarı arar. Gopi toplantıya gideceğin için arabaya koydum deyince Ahem etkilenir ve teşekkür eder. Urmila ve Raşi Daval’ın kapanan dükkanına bakıp dertlenirler. Raşi ailem mutlu ama ben annemden dolayı burada yalnız kaldım diye düşünür. Urmila Modi ailesinden büyük biri ile bu konuda konuşmalıyız diye plan yapar.

Daval ise su içmeye gittiğinde gömleğine su dökülünce Gopi gömleğini vermesini, onu kurutacağını söyler. Daval gömlek beklerken kapı çalar. Ahem arkadaşlarıyla beraber gelmiştir ve kapıyı gömleksiz bir şekilde açan Daval’ı görünce şok olurlar. Arkadaşları bu bey de kim diye sorar. Daval kendini kötü hisseder.masum 8 temmuz resmi

Koki bu bizim damadımız diye cevap verir. Utanmış olan Daval da gömleğinin ıslandığını söyleyince Kokila, Gopi’ye hemen gömlek getirmesini söyler. Gopi Ahem’in gömleklerinden birini getirir. Urmila ve Raşi ise planları için büyükannenin yanına giderler. Koki’nin annesi önce onları tanımaz hatta kapıyı kapatacaktır ki Urmila kendini hatırlatır.

Dadi burada ne işiniz var diye sorar. Raşi ziyarete geldiğini söyler. Dadi bu defa da Raşi’yi Mani zanneder. Raşi kendini hatırlatmak için epey çabalar ve sonunda Dadi onu hatırlar. Daha sonra içeri geçerler, Urmila getirdikleri meyveyi gösterince dadi yine Raşi’ye Mani şunları mutfağa götürüver der. Raşi mutfağa götürüp gelir.masum 8 temmuz detay resmi

Dadi ne yaptılarsa bir türlü onları dinlemek istemez. Raşi ve Urmila umduklarını bulamazken Gopi, Ahem’in gizlice resmine hayran hayran baktığını görüp sevinir. Ardından Daval gelip ondan özür diler ve yaptıkları için ona teşekkür eder.

Koki ise Daval’a birkaç gömlek hediye eder. Daval utanınca Koki sen bizim oğlumuz sayılırsın diyerek ondan almasını rica eder. Daval teşekkür ederken Kinjal onların muhabbetini görüp sinir olur. Raşi ise Dadi’den bize hayır yok gidelim dese de Urmila pes etmez. Dadi sonunda Raşi’ye sarılırken Raşi ağlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

    1. Gece 00:00’dan önce büyük merakla beklenen ve kaçırmayın diye tavsiye edebileceğim özetimiz sizlerle olacak ;)

      1. Çokkk çoook teşekkür ederim merakla bekliyorum bir günde 2 3 bölüm verilse keşke ama bi tanesi bile çok zaman alıyordür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu