Dizi Özet

Masum 109. Bölüm Özeti 9 Temmuz Nani Planı İşe Yaramadı

Masum 109. Bölüm Özeti 9 Temmuz. Nadi Modi konağına gelecek. Gerçekleri öğrenince Kokila’ya hak verecek. İşte Masum 109. bölüm özeti!

Masum 109 bölüm Gopi akşam yemeği için Jigar’ı çağırmak için odasına gider. Ancak Jigar çok yoğun olduğunu ve yemeğe gelemeyeceğini söyler. Gopi Jigar’ı çok iyi tanıdığı için asla yemeğe gelmemezlik etmez. Bu nedenle yavaşça odadan çıkar. Jigar da arkası dönük oldu için elindeki kalemi yere fırlatır.

Daval ise elindeki poşetlerle Kinjal’in odasına gelir. Kokila’nın aldığı kıyafetleri neşe ile giymek istese de Kinjal ne kadar acımasız birsi. “Sen yakında evdeki tüm malzemelerime el koyacaksın. Ben bu ev gibi bir kiralık ev istiyorum. Lakin sen onu ömür boyu çalışsan kiralayamazsın” der. Daval ise Kinjal’in bu sözlerinden sonra çok üzülür.

Gopi akşam yemeği için masayı hazırlamaya başlar. Lakin o kadar yavaş yapar ki bu durum Kokila ile Hetal’in dikkatini çeker. Kokila “neden bu kadar yavaşsın” diye çıkışınca, Gopi “Jigar’ın durumu iyi değil. Devamlı düşünüyor.” der. Kokila öfkeyle “ablanı bu eve getirmek için çabalıyorsun. Raşi asla bu eve girmeyecek Gopi” der. Gopi fırça üstüne fırça yiyor.

Masum 109

Kinjal ise Gopi’nin evde aşağılanmasından çok mutlu olur. Oysa kendisi de Urmila’nın evinde eziyet gördü ama düşenin halinden maalesef düşen anlamıyor. Masum 109. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz.

Urmila ve şeytan kızı Raşi, yorgun bir şekilde eve giderler. Onları Jithu görür ve haber vermeden gittikleri için kızmaya çalışsa da zavallı adamı Urmila fırçalar.

Kinjal gene eski performansında. Raşi’nin yokluğunu aratmıyor. Kinjal bir çift sarı terlik getir ve yarın bu terlikleri giyeceğini ve yatmadan temizlemesini ister. Gopi daha cevap vermeden, terlikleri bırakıp gider. Olayı gören Kokila ise kızını öfke ile yanına çağırıp şu sözleri söyler.

“Gopi senin yengen. Sen ona saygı duymak zorundasın. Gopi senden küçük olabilir. Ancak abinin eşi ve Gopi’ye yenge diye hitap edeceksin. Gopi’nin mutfak işleri kendisine yetiyor. Sen ona emir verme yetkisine sahip değilsin. Sen ve Daval bu evde misafirsiniz. Gopi ise buranın sahibidir. Bundan sonra sen de mutfak işlerinde yardım edecesin Kinjal” (Masum 109. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Masum 109 özeti - Kokila Kinjal'e kızıyor

Der. Kinjal annesinden bu kadar tepki geleceğini hiç beklemiyordu. Ancak Kokila’nın bu tavrı onu çok ama çok sinirlendirdi.

Urmila ile Raşi de Nani’nin evinde. Onu götürmek için gelirler. Lakin Nani gene ikiliyi tanımaz. Raşi ve Urmila uzun bir süre kendilerini tanıtmak için uğraşılar. En sonunda Nani ikiliyi tanır. Götürmeye geldiklerini söylerler. Nani ise neyle gideceğini sorar. Urmila otobüsle olduğunu söyleyince, Nani otobüsle gitmeyeceğini söyler. Masum 109. bölüm özeti sırasında en komik anlardan birisi. SAkın kaçırmayın.

Urmila ve Raşi Nani’yi götürmek için kesenin ağzını açmak için ufak tartışma yaşarlar. Sonunda Raşi 5 Rupi Urmila’ya verip, motosikletten arabaya dönüşmüş taksi çağırırlar. Nani ilk başta gitmek isteme de ikilinin yoğun ısrarına yenik düşer.

Masum 9 Temmuz Perşembe Nani Raşi’yi Geri Getirecek mi?

Masum 109. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Raşi çıkarken Nani’nin eşyalarının ağır olmasına sokranır. Nani ise “ne dedin Raşi” deyince hem Urmila hem de Raşi dona kalır. Nani anlamadığı için Raşi’ye seslendiğini anlayınca, ikili derin bir oh çekerler.

Masum 109 bölüm özeti - Nani Arabaya biniyor

Urmila Raşi ve Nani Modi konağına gelir. Nani niçin buraya geldiğini unutunca, ikili yeniden gelme amacını hatırlatır. Urmila ve Raşi Nani’yi kapının önüne kadar getirir.

Modi ailesi yemek sofrasında kahvaltı yaparken zil çalar. Urmila kapıyı açtığında annesi Nani’nin karşısında olduğunu görünce şaşırır. Annesine “önceden haber verseydin biz seni aldırırdık anne” dese de Nani bildiğini okuyan birisi.

Urmila ve Raşi Modi konağının kapısında Nani’nin onları davet etmesini yada Kokila’nın davet etmek durumunda kalmasını bekler durular. Ev halkı Nani’nin gelmesini kutlar. Nani’nin duasını alırlar. Arada bir kafası giden Nani “Urmila nerede ” der. Kokila ve Hetal ise “burada Urmila yok. Onlar evlerinde” diye cevap verir.

9 Temmuz Perşembe Masum özeti - Nani Modi konağına geldi

Nani önce evde Daval’ın kim olduğunu sorar. Sonrasında “Jigar’ın eşi Raşi nerede” der. Kokila ve Hetal gerçekleri söyleme konusunda hem fikir olurlar. Bu sırada Urmila ile Raşi de yan villanın bahçesinden içeriyi gözetlemeye başlarlar. Ancak rüzgar çıkıp pencere kapanır.

Gopi ile Hetal mutfakta yemek hazırlamaya giderler. Kokila da sonradan yanlarına gelir. Nani hakkında konuşmaya başlarlar.  Hetal ve Kokila Nani’ye Raşi’nin kovulduğunu ve yaptıklarını tek tek söyleme kararı alırlar.

Masum 109. bölüm özeti yazarken keşke Savitha polis çağırsaydı denilen bir an. Urmila ve Raşi daha iyi bir açıdan Modi konağını izlemek için yer değiştirirler. Bu sırada Kokila’nın düşmanı ve aynı zaman da komşusu olan Savitha ikilinini omzuna dokunur. İkili ise birbirlerine kızıp elini çekmesini istese de gerçek çok geçmeden ortaya çıkar.

Savitha ve Urmila birbirlerini tanısa da Savitha buraya hırsızlık yapmaya geldikleri için polise vereceğini söyler. Urmi ve Raşi şok. Zaten Modi konağından atılıp üstüne bir de hırsız damgası yemek istemezler.

9 Temmuz Masum 109 Özeti Savitha Urmila ve Raşi'yi yakaladı

Raşi Savitha’dan özür diler ve hırsızlık için gelmediklerini açıklayıp, hızla Savitha’nin evinden uzaklaşırlar. Modi konağında ise Nani’ye Raşi’nin olmadığını güzel bir dille anlatmak için hem Koki hem de Hetal fırsat kollar.

Nani odasına gider. Gopi Nani ile bir süre ilgilendikten sonra Kokila annesine bir şey söylemek istediğini dile getirir. Ancak Nani lafa girip öfkeli bir kadın olduğunu ve evdeki insanları bir arada tutamadığını söyler. Konu bir anda Kokila’nın öfkesine kayar ve Koki gerçekleri Nani’ye söyleyemez.

Kinjal, Daval’ın Modi ailesinin evinde kalmasının yanlış olduğunu ve küçük düşürücü bir durum olduğu için evde Nani’nin yüzüne gözükmemesi ister. Nani başka bir odaya gidince Daval dışarı çıkmak için kapıya doğru sessiz sessiz gider.

Masum 109. bölüm özeti - Nani Daval'ı Hırsız sandı

Nani yavaş yavaş giden Daval’ı hırsız sanıp “Hırsız var” diye bağırır. Kinjal hemen Nani’nin yanına gelip, eşi olduğunu ve hırsız olmadığını söylese de Nani avazı çıktığı kadar “Hırsız” diye bağırır. Hemen Kokila ve Hetal gelip, Daval olduğunu söyler. Nani birden bire “evden gelini kovdunuz damadı mı aldınız” diye çıkışır.

Ev halkı Raşi hakkında Nani’nin gerçekleri bildiğini anlar. Sadece orada olmayan ve kardeşini yeniden bu eve getirmek isteyen Gopi’den Kokila şüphelenir. Ancak Gopi gerekleri söylemese de iş Gopi’nin üzerine kalır.

Nani; “bu evde uğursuzluk var. Damadın kız evine geldiği, gelinlerin kovulduğu evde bir dakika durmam ben. Cüzdanım nerede” deyip cüzdanın almaya gider. Kokila ise bu işin sorumlusu sandığı Gopi’nin yanında öfkeyle gider. Hetal ise arkasından Kokila2yı durdurmaya çalışır. Kokila öfke ile Gopi’ye bağırır. Ancak Gopi Raşi konusunda Nani ile hiç konuşmadığını söyler. Tam da bu sırada Nani cüzdanın alıp Kokila’nın yanında gelir.

Masum 9 Temmuz özeti sırasında Nani çok iyi işler yapsa da damadın güvey olarka evde durması uğursuzluk getirir lafı, Daval’ın ileride başını ağrıtacak. Zira Daval bu yüzden ev aramaya başlayacak.

9 Temmuz Masum Özeti - (109. Bölüm) Nani Modi konağında

“Neden bağırıyorsun sen o kıza Kokila. Bana tüm gerçekleri Raşi söyledi. Evden atıldığını anlattı” (Masum 9 Temmuz Özeti) Nani

Deyince hepsi birden bir şok daha geçirir. Hetal Nani ile birlikte dışarı çıkıp tüm olan biteni tek tek anlattıktan sonra Raşi’nin evden atılmasının gerekliliğine inanır. Araba çağırırlar ve Nani araba binip gider. Yolda Urmila ve Raşi arabayı durdurur. Nani camı açıp yalancı olduklarını ve onları bu konuda desteklemeyeceğini söyler.

Masum 9 Temmuz Perşembe özeti - 109. bölüm

Arabanın kapı önünde durmasını merak eden Gopi, Hetal ve Kokila hemen kapıya giderler. Kapıda, Urmila ve Raşi’nin Nani ile konuşmasını görünce şok olurlar. Araba gittikten sonra Raşi ve Urmila da Modi ailesini arkadaşlarında görünce şok olurlar.

Kinjal ise Daval’ı evden gönderip, eskisi gibi evde tek başına kalmak istiyor. Ancak Daval ev aradığını hem de pahalı bir ev aradığını söyleyince Kokila Daval’ı takdir eder. Masum 109. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Filiz hanım çok çokkk teşekkür ederim eline saglık özeti okumadan önce teşekkür etmek istedim iyiki varsınız bu gece özet gelmez diye düşündüm bi umut bakayım dedim baktım sesli bi şekilde harikasınız dedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu