Dizi Özet

Masum 11 – 12 Bölüm Özeti 2 – 3 Nisan Fragmanı Raşa’nın Niyeti

Masum 11. Bölüm Özeti ile Masum 12. Bölüm Özeti vermek aynı zamanda 2 Nisan Perşembe Masum dizisinin fragmanı ile 3 Nisan Cuma Masum dizisinin fragmanları bu yazımızda olacak. Kısaca iki bölümü bir araya getirip, sizler anlatmaya çalışacağız.

Bu iki bölümde Raşa’nın gerçek Niyetini öğreneceğiz. Bunun yanında Gopi Evden gidip gitmeyeceği konusunda neler olacağını da an ve an anlattık.

Masum 11 Bölüm Özeti

Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Perşembe günü gelecek. Son bölümde Gop Ahem’den tokat yemişti. Bunu kimseye duyurmak istemese de olayı öğrenen Hental, bu işe el atmış, ilk olarka büyük anneye duyurmuştu.

Masum 11 bölüm özeti - (2 Nisan Perşembe)

Büyük anne Gapi ile dertleşirken bölüm sona ermiş, biz de ekran başında Gopi’nin çilesi ile hüzünlenmiştik. Gelelim Masum 11. bölüm özeti vermeye.

=> Masum 17 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Raşa eve gelin gelirken tek başına gelmediği için kendisinin yaptığı her iş ve eylem Gopi’yi, Gopi’nin yaptığı her iş ve eylem de kendisi etkileneceği için bu işe bir son vermek adına plan kurdu.

Raşa’nın planı kendisi ile devamlı uğraşan Kokila’yı etkisiz kılmak, oğlu Ahem’in yaptığı davranışı ortaya çıkartıp utandırmak için hareke geçti.

=> Masum 16. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Raşa kimseye haber vermeden annesi eve çağırdı. Buradaki plan Urmali yeni evlenen kızlarını görmeye gelmesi ve tesadüf eseri Gopi’nin yüzündeki tokadı fark etip çirkeflik yapması.

Plan ilk başta dedikleri gibi ilerledi. Urmila habersiz ziyarete gelmiş gibi yapıp kızlarını merak eden anne yalanları ile uyumlarına devam etti. Daha sonra Gopi’nin yüzündeki tokadı görünce çılgına döndü. Laf arasında Urmila Raşa haber verdi kelimesini kullanınca Urmila’nın planı suya düştü.

=> Masum 14. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Kokila Raşa’nın ne denli tehlikeli biri olduğunun oldukça farkında. Bundan sonra Kokila Raşa’yı yakın takibe aldı.

Masum 2 Nisan Perşembe Özeti (Kısa)

Masum 2 Nisan Perşembe Özeti (11. Bölüm)

 1. Raşa plan yapacak,
 2. Urmila habersizce eve geldiğini söyleyecek,
 3. Urmila Gopi’nin yüzündeki tokat izini görecek
 4. Kokila kimseye haber vermeden Urmila’nın gelmesini Gopi’ye bağlayacak
 5. Modi ailesine misafir geldiğinde Gopi’nin üzgün olması Kokila’yı çıldırtır
 6. Raşa Cigar’ı kandırıp parasına çökmek ister
 7. Raşa ilk etap da hem Hental’in hem de Cigar’in güvenin kazanacak

2 Nisan Masum 11. Bölüm Fragmanı (Türkiye)

Ülkemizde yayınlanan Masum dizisinin 2 Nisan tarihinde yayınlanacak olan 11. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

2 Nisan Perşembe Masum 11 Bölüm Fragmanı (Hindistan)

Türkiye deki fragman henüz yayınlanmadığını ama Hindistan da yayınlanan 11. bölüm fragmanını ekliyorum. Türkiye de fragmanı yayınlandığı andan itibaren buraya ekleyeceğiz.

Masum 12 Bölüm Özeti

Gopi Ahem’in vurduğu tokadı unutamaz. Hem Kokila’nın hem de Ahem’in baskılarının yanında bir de görünmesi Kincal’in kandırmaların dan habersiz, her yaptığı bir şekilde hayata dönüşmeye başladı.

Masum 12 Bölüm Özeti - (3 Nisan Cuma)

Raşa evde güven kazanmaya ve Cigar’ın parasını nasıl cebe indireceğini düşünürken, Gopi da bu kadar işkenceye dayanamayacağını ve evden gitmeye kara vermesi Kokila’yı bir önceki bölümde şok etmişti.

Kokila aslında Gopi’ye bir an bile fırsat vermez. Lakin, Hental’e ve ev halkına karşı kendi bulduğu gelinin 1 hafta içinde evden kaçtı dedirtmemek adına Gopi’yi evde tutmak için gerek baskı gerekse bazen iyi davranarak bunu yapabileceğini düşünür.

Diğer taraftan ise Raşa, Gopi gidince kendisini de göndereceklerini düşündüğü için Gopi’nin gitmesine asla ama asla müsade etmeyecek. Bunun yanında gittiği yerde onu bekleyen güllük gülistanlık bir yer de yok. Kızının evliliğini etkileyeceği için Gopi’nin eve gelmesini asla istemez.

Gopi dışarıda temizlik yaptığı esnada yanına Cigar gelir. Cigar, Ahem abisi hakkında zor sert birisi olarka görünse de özünde çok iyi biri olduğunda, yumuşak bir kalbi olduğunu ve onu elde etmesi için mücadele etmesi gerektiğini söyler.

Gopi kafasında Cigar’ın söyledikleri ile acaba Ahem beni sever mi diye düşünür. Ahem odasında çalıştığını görür. Yatağın üzerinde duran çantayı yerine koymak isterken paralar yerlere saçılır. Yaptığı yanlışı düzeltmek için yerdeki paraları toplamak isterken, Ahem Gopi’nin paralara dokunmamasını ister. Bu yüzden Gopi’nin elini tutup, paralara dokunma der.

Masum 3 Nisan Cuma Özeti (Kısa)

Masum 3 Nisan Cuma Özeti görseli (12. Bölüm)

 1. Ehem ile Gopi’nin arası iyice açılacak
 2. Gopi yerdeki paraları toplamak isterken, Ahem’den hakarete yiyecek
 3. Urmila ile Raşa’nın gerçek niyeti ortaya çıkacak
 4. Cigar ile evlenmek için can atan Raşa, neden karı koca gibi olmadıkları ortaya çıkacak
 5. Raşa Modi ailesinin tüm varlığı Cirak’ın üzerine olduğunu öğrenecek
 6. Urmila ile Raşa tüm mal varlığı üzerlerine yapmak için plan yapacak
 7. Bu plan süresince Gopi evde kalması gerekiyor
 8. Urmila Gopi’yi ikna etmek için konuşacak
 9. Kincal de kendisi için en iyisi evden ayrılmak diyerek beynini yıkacak

3 Nisan Cuma Masum 12 Bölüm Fragmanı

Türkiye deki fragman henüz yayınlanmadığını ama Hindistan da yayınlanan 12 bölüm fragmanını ekliyorum. Türkiye de 12. bölüm fragmanını yayınladığı andan itibaren burayı güncelleyeceğiz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu