Dizi Özet

Masum 110. Bölüm Özeti 10 Temmuz Raşi Ofisten De Kovuldu!

Masum 110. Bölüm Özeti 10 Temmuz. Raşi Jigar’a kendini affettirmek için ter döküyor. Masum 110. bölüm özeti sizlerle!

Masum 110. Bölüm Raşi ve Urmila’nın planlarının suya düşmesinden dolayı kötü hissetmesiyle başlar. Biraz zaman geçsin de yeni bir plan yapalım diye karar alırlar. Urmila kaderine kızıp Kokila’nın onların kazanmasına engel olduğunu söyler.masum 110 bolum ozeti resmi

Kinjal telefonuna bakacakken Ahem ile çarpışıp özür diler. Ardından Urmila ne yaptı ona açıklamaya çalışır ama Ahem bu konularla ilgilenmediğini söyler. “Senin buraya geldiğinde nasıl davrandığını unutmadım. Evinizi kiralayıp bir an önce Daval ile bu evden gitmenizi istiyorum.” diye de ekler. Daval internetten birkaç eve baktığını Kinjal’e de bakmasını söyler. Kinjal resimlere bakınca rahatsız olur. Bu evden gidecek biri varsa bu Daval olacak ben değil diye düşünür.

Raşi yemek servis edilirken annesine servis esnasında yemeğin içine şunu koy bunu deyince Urmila kızıp burası Modi konağı değil ben de senin hizmetçin değilim diye kızar. Raşi üzülürken babası Urmila’ya kızar. Urmila ise bu dakikadan itibaren beş kuruş bizim için değerli ayrıca para biriktirip Daval’ın dükkanı da açmalıyız der. Raşi ona hak vermek zorunda kalır.

Gopi kıyafetlerini dolaba sığdıramayınca Ahem bir kısmını benim dolabıma yerleştirebilirsin deyince Gopi sevinçle yerleştirir. Ardından mutfağa giden Gopi, muslukta sıkıntı olduğunu görür. Daval oradan geçerken onu görüp yardım eder, eğer evde yapılacak bir iş olursa yardım edeceğini de ekler. Gopi gülümser.

Koki ise bunu duyar ve sen bu evin damadısın bu işleri yapmana gerek yok der. Ahem kirli kıyafetlerini yıkanması için getirdiğinde Daval Ahem’in saatini görüp ne kadar güzel der. Ahem acele ile kahvaltıya geçerken Kinjal ne yapıp edip Daval’ı buradan def etmeliyim diye düşünür. Daval daha önce Ahem’in verdiği gömleği iade etmek için getirdiğinde Kinjal de oje sürmeme yardım et Gopi der. Daval ben gömleği götüreyim sen Kinjal’e yardım et der. Kinjal bakalım Daval’ın evden gitmesini sağlayacak mı?

Gopi Kinjal’e oje sürerken bir alarm sesi gelir. Kinjal telaşlanırken Gopi bir ses duyup duymadığını sorar. Kinjal umursamaz ama saresinde sakladığı saati gizlemeye çalışır.

Urmila ve Raşi ise Daval’ın dükkanını açar. Raşi dışarda eşine çiçekçiden çiçek alan bir adamı görüp Jigar’ı hatırlar. Tam da bu sırada gelen müşteriye hakaret edip gönderince Urmila kızar. Raşi ise iç çamaşırı satmak bize göre değil deyince Urmila yeni bir işe başlama planı yapar.

Daval ise Kinjal’e gösterdiği evleri beğenip beğenmediğini sorar. Kinjal beğenmediğini ve yenilere bakmasını söyler. Ahem saatini kaybolduğunu ve odada bulamadığını söyler. Kinjal koşarak Daval’a salona gelmesini söyler. Daval ne olduğunu sorunca Kokila saatin kaybolduğunu söyler.

Kinjal elinde saat ile gelir ve saatini taksana Daval der. Daval saatini gösterir ve kolumda der. Kinjal elindeki saati Daval’ın kıyafetlerinin arasından aldığını söyleyip onu hırsız durumuna düşürmek ister ama Kokila ona kızar ve ver şu saati Kinjal der. Saatin üstündeki oje kalıntılarını gören Kokila, Gopi Ahem’in eşyaları konusunda daha dikkatli olmalısın derken Gopi yanlışlıkla oraya koymuşum diyerek suçu üstlenir ama Koki her şeyi anlamıştır.masum 110 bolum resmi

Ahem ve Daval giderken Koki ve Hetal de dışarı çıkar. Kinjal neden yalan söyledin diye Gopi’ye kızınca Gopi seni Raşi’nin evine gönderirdi der. Kinjal birkaç adım yaklaşınca Gopi onu durdurur ve kendim için değil senin için yalan söyledim, saatin üstündeki ojeden anlamıştım yalan söylediğini ama Mamaji üzülmesin diye gerçeği söylemedim der.

Masum 10 Temmuz Özeti Raşi’nin Çabası Boşa Gitti

Gopi yatağın altından bir şey alırken başına kapak düşecektir ki Ahem kapağı tutar. Gopi alacağını alır ama bu defa da kayı düşecektir ki Ahem onu tutar. Ahem ona bakarken Gopi utanarak da olsa Ahem’in gözlerine bakar. Tam bu sırada biri seslenince Gopi gider. Ahem kahvaltısını yapıp giderken Jigar da morali bozuk da olsa o da ofise gider.masum 10 temmuz ozeti resmi

Koki Daval’a ev işini sorunca Daval, Kinjal’in beğendiğini bulamadım deyince Kinjal öfkeyle sofradan kalkar, Daval da onu takip eder. Hetal’in ise aklı Jigar’da ve çok üzgündür. Koki onu teselli eder ve Jigar çok güçlü bir çocuk merak etme der. Raşi düğün fotoğraflarına bakıp Jigar’ı özlerken babası onun bu halini görüp onunla konuşur ama Urmila ona kızar.

Urmila Jigar’ı ara diye Raşi’yi ikna eder. Raşi Jigar’ı defalarca arar ama Jigar meşgule atar ve sonunda da telefonu kapatır. Urmila buna şok olurken Raşi gözyaşları içindedir. Kinjal dışardan sipariş verince Gopi onu duyar. Kinjal Gopi’ye kızarken Kokila onu görüp uyarır. Karşında Modi Ailesinin gelini var ve ondan özür diletir. Şimdi git diye Kokila, Kinjal’i azarlarken Gopi kendini kötü hisseder.

Raşi ise ofise gidip Jigar ile konuşmak ister ama toplantısı var diye içeri almak istemezler. Raşi ben Jigar’ın karısıyım deyip azarlayınca Jigar’ın odasına gitmeyi başarır. İçeri girdiğinde sandalyede sırtı dönük halde oturan kim bilmeyen Raşi ona hata yaptığını söyler.masum 10 temmuz resmi

Arkasını dönünce onun Ahem olduğunu gören Raşi şok olurken Jigar da bu sırada gelir. Ahem dışarı çıktığında Jigar’a affetmesi için yalvarır ama Jigar reddeder. Ofisteki herkesin önünde Jigar’a yalvarmaya devam eder.

Ahem de dışarı çıkar ve olanları izlerken Kokila arar. Ahem Kokila’ya Raşi’nin ofise kadar geldiğini sinirle söyler. Ofiste olay çıkarması nedeniyle Ahem çok kızgındır, Kokila ondan beter kızar. Raşi bir şans istiyorum diye gözyaşları içinde yalvarırken Jigar ona defalarca hayır der. Bu sırada ofise Kokila gelip Raşi diye bağırıp kolundan tuttuğu gibi ofisten çıkarır.masum 10 temmuz detay resmi

Ahem onları izleyen ofis çalışanlarına bitti herkes işinin başına der. Kokila onu ofisten atıp senin burada olmaya hakkın yok der. Raşi ağlayarak annesine olanları anlatır. Urmila bu planı da tutmadı diye üzülür ama yeniden ofise girmesini söyler. Raşi gizlice ofise girer ama bu defa da gizlendiği yerde telefonunun şarjı biter. Dolayısıyla annesini de arayamaz.

Kokilaya yakalanmamak için çabalayan Raşi ofiste kimse kalmayıp üstüne bir de kapılar kilitlenince şimdi yandım dercesine annesini bekler. Urmila gelip merdivenle kızını kurtarır. Eve gittiklerinde Urmila yeni plan yapacağız diye akıl vermeye devam eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu