Dizi Özet

Masum 111. Bölüm Özeti 11 Temmuz Raşi Kaçırıldı!

Masum 111. Bölüm Özeti 11 Temmuz. Raşi ve Urmila’nın yalanı gerçek olursa neler mi olur, işte Masum 111. bölüm özeti!

Masum 111. Bölüm Raşi ve Urmila’nın üzgün halleriyle başlıyor. Urmila Modi ailesinin seni yeniden kabul etmesi için yeni bir plan yapacağım deyince Raş, Jigar’a daha fazla zarar vermek istemiyorum der. Kokila ve Ahem Raşi konusunda evde konuşurlar. Raşi’nin ofiste aileyi rezil ettiği hakkında konuştukları için Jigar üzülüp oradan ayrılır.

Bir sonraki gün Urmila televizyonda gelinleri kaçırılan bir ailenin panik oldukları haberini dinler ve Raşi’yi kaçırılmış gibi göstermeye karar verir. Jigar ise biletlerini iki gün önceye almaları için telefonda konuşurken Gopi bunu duyup üzülür. Kinjal ise annesinin yanında iyi kız rollerine başlar. Kokila, Hetal, Kinjal ve Gopi yemek yaparken kapı çalar ve Kokila kapıyı açar.masum 111 bolum ozeti resmi

Kapıda bırakılmış olan cdyi ailecek açarlar. Raşi beni bırakın diye yalvarırken videosu çekilmi cdye yüklenmiştir. Jigar onu kurtaracağım derken Gopi Raşi diye ağlar. Hetal Urmila’yı ara diye telaşlanırken Kokila bu da Urmila’nın bir diğer planı diye şüphelenir.

Kokila şüphesini dile getirdiğinde kimse inanmaz ama Kokila cdyi tekrar oynatmalarını ister. Urmila video çekerken karşısındaki aynadaki yansıması çıkmıştır. Herkes şok olur. Urmila ise neden kimse gelmedi diye Raşi’yi arar ama Raşi’nin telefonu evde kalmıştır. Bu sırada Raşi gerçek mafya adamları tarafından kaçırılır.masum 111 bolum resmi

Jigar’ı aradıklarında Jigar onlara inanmaz ve telefonu kapatır. Urmila ise gerçeği öğrenip şok olur. Adamlar 10 lakhs para istiyordur. Modi ailesi yemekteyken Urmila ve kocası ağlayarak gelir. Kokila kes numarayı der. Urmila önce Jigar’a sonra Daval’a koşarak kızımı kurtar diye yalvarır. Daval yüzünü çevirir. Kokila cdyi gösterip işte bundan dolayı sana inanmıyoruz Urmila der.

Masum 11 Temmuz Özeti Urmila’nın Yalvarışları

Urmila’nın eşi Urmila kızıp hadi polise gidiyoruz der. Polisler de daha önce Urmila yalan söylediği için ifade almak istemezler. Urmila’nın eşi gözyaşları içinde durumu Gopi’ye anlatır ve evet eşim hata yaptı ama kızım gerçekten kayıp der.

Gopi Kokila’ya Raşi gerçekten kayıp dese de kimse inanmaz. Ahem gözlerinle Raşi’yi görünce rahatlarsın ancak deyip onunla Urmila’nın evine gider. Bu sırada mafya adamları para için onları arayınca sesini açarlar, Ahem ve Gopi şok olur. masum 11 temmuz ozeti resmi

Ahem Modi ailesine telefon edip gerçekten Raşi’nin kaçırıldığını haber verir. Para gelmezse Raşi’yi öldürecek olan mafya, paranın gelmesini bekler. Ahem ise polise haber verir, Modi ailesi de oraya gelir. Urmila kızımı kurtarıp Modi konağına yeniden götürecekler diye düşünüp sevinmeyi de ihmal etmez.masum 11 temmuz resmi

Adamlar yeniden arar, Jigar Raşi’ye zarar vermeyin parayı getireceğiz der. Adamlar parayı bir bayan gece saat 3’te getirecek deyip telefonu kapatırlar. Urmila Gopi getirsin diye Gopi’ye yalvarır, Gopi de kabul eder.

Ahem izin veririm ama tek şartım var ben de yanında gideceğim der. Jigar da gitmek ister ama Hetal onu durdururken Kokila bırak gitsin der. Jigar, Ahem ve Gopi söylenen yere gidecektir. Gopi Kokila’nın duasını alıp adamların istediği para ile oraya gider.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu