Dizi Özet

Masum 113. Bölüm Özeti 13 Temmuz Raşi Konağa Döndü

Masum 113. Bölüm Özeti 13 Temmuz. Gopi gözünü açacak. Raşi Modi konağına geri dönecek. Urmila Kinjal’i almaya gelecek. İşte Masum 113. bölüm özeti!

Masum 113. Bölüm doktor’un ameliyat sonrasında bilgi vermesi ile başlar. Gopi’nin sağlık durumunun hiç iyi olmadığını ve 24 saatlik sürenin çok önemli olduğunu açıkladıktan sonra ellerinden geleni yaptığını ama bundan sonrası, beklemekten başka çarelerinin olmadığını söyleyip, yanlarından ayrılır.

Gopi’nin sağlık durumu duyan Ahem şok olur. Bununla birlikte Raşi’yi kurtarmak için girdiği mücadele sonucunda yaralandığı için acımasız Raşi’nin bile gözleri dolu dolu olur.

Masum 113 özeti hastane görseli

Doktorun söylediği en önemli cümle “24 saat içerisinde Gopi uyunamaz ise komaya girecek. Oradan geri hayata döndürmemiz oldukça zor. Ben doktor olarka elimden geleni yaptım. Artık gerisi hastamıza kalmış

Sözlerinden sonra Ahem şok olur. Raşi bile ağlar. Anlaşılan durumu çok ciddi. Gopi ameliyathaneden yoğun bakım odasına herkesinin arasından sedye ile gider. Ahem bir an bile gözünü kırpmadan onu izler.

Gopi yoğun bakım odasına gittikten sonra yuvarlak pencereden Gopi’yi izler. Diğer taraftan da onunla geçirdiği anılar hafızasında bir bir canlanır.

Yoğun bakım odasında çıkan doktora yeniden Gopi’nin sağlık durumunu sorarlar. Ancak aldıkları cevap değişmez. Ahem de doktordan izin alıp, Gopi’yi görmeye içeri girer.

Masum 113. bölüm özeti Ahem Gopi'nin yanında

Ahem içeride Gopi’yi nasıl sevdiğini değil “neden başına buyruksun” diye ona kızar ve uyanmasını ister. Hatta bir ara onu sarsıp kalkmasını ister. Ancak Gopi’den ses yoktur. Artık ümidini yitiren Ahem, kapıya doğru yöneldiğinde Kokila içeri girer.

Kokila oğluna teselli verip, Gopi’nin en kısa sürede gözlerini açacağını söyler. Tam da bu esnada Gopi gözlerini açar ve hemşireler bu müjdeli haberi dışarıda bekleyenlere de iletir. Hepsi birlikte “hurra Gopi uyanmış” diyerek (şaka şaka) hep birlikte içeri Gopi’nin yanına girerler. Gopi durumunu iyi olduğunu söyleyip bilgi verir.

13 Temmuz Masum Özeti (113. Bölüm)

Jigar ise hastanenin kafeteryasında oturtup, tüm bu olanları düşünür. Tabi sorumlu olarak da Raşi’yi gördüğü için hem kendisine hem de Raşi’ye sinir olur.  Raşi Jigar ile konuşmak için yanına gitse de Jigar öfkesini kusar.

“Raşi insanlar senin yüzünden ölüyor. Her şeyin tek sebebi sensin” (Masum 113 bölüm özeti) Jigar

Diyerek Raşi’nin samimi olmadığını ve ağlama duygusunun bile yalan olduğunu düşünüp, Raşi’nin yanından uzaklaşır.

Urmila ise kan bağışını istemese de vermek durumunda kalır. Kan bağışından sonra gelir ve kızının kaçırılma olayını kimse inanmadığını ama bir tek Gopi İnandığını söyleyip, kardeşlerin ayrılmaması gerektiğini laf arasında söyler.

13 Temmuz Pazartesi Masum Özeti - (113. bölüm)

Raşi ile Jigar’ın konuşmasında sonra Raşi tüm gerçekleri Gopi’ye haykırmak için Gopi’nin odasına gider. Jigar ise kapından gizlice konuşmaları dinler. Raşi kendisi yüzünden bu halde olduğu için özür diler. Jigar ise bu duruma sevinir.

Masum 13 Temmuz Özeti Gopi Hastaneden Çıktı

13 Temmuz Pazartesi ekrana gelecek olan Masum 113. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Ertesi gün Gopi’nin başında sabaha kadar bekleyen Ahem ile başlar. Ahem Gopi’nin başından bir an olsun uzaklaşmaz. Annesi Kokila gelir ve işe gitmesini ve Gopi’nin yanında kendisi bekleyeceğini söyler.

Ahem ise annesinin ısrarına rağmen Gopi’nin kaldığı hastaneden gitmez. İki gün boyunca hastane köşesinde Gopi’nin başında kalır. Artık Ahem iş yerini hastaneye taşır. Gopi’nin odasında tüm işlerini yaparken, zaman zaman da Gopi’ye yardım eder. Bir ara Gopi oturmak için kalkmaya çalıştığında Ahem ona yardım eder ve oldukça romantik anlara sahne olur. Masum 133 bölüm özeti sırasında önemli anlardan biri.

Masum 113 bölüm özeti - Ahem Gopi'yi taşıyor

Jigar işleri tek başına idare ettiği için Gopi’nin yanına sık sık uğramaz. İlk fırsatta yanına geldiğinde Raşi’nin de Gopi’ye ziyarete gelmesi ile ikili Gopi’nin odasında karşılaşırlar. Uzun uzun birbirlerine baktırtan sonra Raşi odadan çıkar ve Jigar kısa bir hal hatır sorduktan sonra ayrılır.

Raşi ve Cigar gittikten sonra kendi yanında Kokila gelir. Kokila’ya Jigar ile Raşi’nin birbirlerini sevdiğini ve hale birbirlerine aşk ile baktığını söyler. Kokila hasta olduğu için Gopi’ye ses etmez.

Ertesi gün Kokila ve Hetal Urmila’nın evine gider. Urmila kapı da Kokila ve Hetal’i görünce şok olur. Koki, Raşi’yi götürmeye geldiklerini söyler. Urmila sonunda istediği olunca, Kokila’nın ayağına kapanır.

Urmila yine her şeyin eskisi gibi olacağını ve olup bitenden haber vermesini istese de Raşi karşı çıkar. Raşi’nin bu tavır değişikliğine Urmila şok olur.

33333333333333

Ahem, araba ile Gopi’yi hastaneden çıkartır. Gopi yürüyemediği için arabadan indirip, tekerlekli sandalyeye kucağında götürür. Gopi’nin saçı Ahem’in gömleğinin içine girer. Bu sırada romantik anlar yaşanır.

Masum 13 Temmuz Pazartesi Özeti - Ahem Gop'iy taşıyor

Jigar ile Ahem Gopi’yi, içeri götüreceği sırada araba ile Hetal ve Kokila gelir. Arabadan çantası ile Raşi’nin çıkması, Jigar dahil herkese sürpriz olur. Herkesi Raşi’nin geri dönmesinden çok Gopi’nin hastaneden erken çıkmasını konuşurlar. Adeta Raşi evde yok gibi davranırlar.

Gopi odasında götürmek için merdivenlere kadar Ahem getirir. Gopi “buradan sonrasını yürüyeyim” der. Ancak Ahem doktorun müsade etmediğini hatırlatıp, Gopi’yi kucağına alıp merdivenleri çıkartıp, odaya kadar taşır. Bu anlar da yine Masum 113 bölüm de en romantik anlardan biri.

444444444444

Raşi odasına gider ve duygu dolu gözlerle etrafı süzüp dolabı açar. Bu sırada lavabodan Jigar çıkar ve odada ne yaptığını sorar. Sanki bir yabancı gelmişcesine davranır.

Jigar dolabı ayırıp, kendisinin olan yeri kilitler. Sonrasında Raşi’ye tarihe geçecek şu sözleri sarf eder.

“Annem seni geri getirmiş olabilir. Onların kararına saygı duyduğum için sesimi çıkartmıyorum. Ancak eskisi gibi olmayı benden bekleme” (Masum 133. bölüm özeti) Jigar

Der. Bu sözlerden sonra Raşi göz yaşlarına boğulur. Kinjal ise odasında Raşi’nin nasıl geri döndüğüne şaşırır. Gopi ile ilgilenirse, Raşi’nin geri gideceğini düşünür.

Masum 113. bölüm özeti - Urmila Kinjal'i almaya geldi

Hetal ise Jigar’ın mutlu olmasını beklerken, Jigar mutlu olmadığını ve aldığı kararı kabullenmek için zaman istemesine üzülür. Bir kaç saat sonra zil çalar ve gelen Urmila’dır.

Raşi geri döndüğü için Kinjal ile Daval’ı geri almaya geldiğini söyler. Kinjal ise geri gelmek istemediğini söyleyince, herkes şok olur. Sizce Kinjal geri dönecek mi? yorumlar da cevabı bekliyorum. Masum 113. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Günlük 3 4 tane özet yazıyorsunuz bikac gündür yazamiyosunuz merakla bekliyoruz masum özetlerinizi teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu