Dizi Özet

Masum 114. Bölüm Özeti 14 Temmuz Gopi’nin İyilik Meleği Ahem

Masum 114. Bölüm Özeti 14 Temmuz. Gopi’nin iyileşmesi için Ahem’in çabaladığını izleyeceğimiz Masum 114. bölüm özeti sizlerle!

Masum 114. Bölüm Daval’ın merdivenlerden aşağı inmesiyle başlar. Urmila’yı görünce sevinir ve onun duasını alır. Urmila onları götürmek için geldiğini söyleyince Kinjal beni yakmaya çalıştılar der.

Kokila bu da neyin nesi Urmila der. Urmila onu değil mutfaktaki hamamböceklerini öldürmek için ateş yaktık yanlış anlıyorsun Kinjal der. Daval da Urmila’ya destek olur ve hadi gidelim der. Kinjal Kokila’ya ben senin umurunda değilim anne dese de Koki hazırlan der.masum 114 bolum ozeti resmi

Kokila Raşi’ye annen belki Gopi’yi görmek ister dilersen göster der. Daval gitmeden ben de göreyim der. Urmila nasılsın Gopi umarım iyileşirsin der. Urmila bulduğu ilk fırsatta evde neler olduğunu öğrenmek istese de Raşi doğru yoldan ayrılmayacağım diye düşünür.

Masum 14 Temmuz Özeti Raşi’nin Değişimi

Ahem Gopi’yi elleriyle besler, onun iyileşmesi için yanından hiç ayrılmaz. Onun yokluğunda ofiste problem olduğunu anlayan Kokila, ben Gopi’ye bakarım sen git der. Kokila Gopi’yle ilgilenir. Mutfağa gittiğinde Raşi yardım etmek istese de Hetal ve Koki bir süre burada çalışamayacaksın der.

Raşi şok olmuştur ve gözleri dolu doludur. Hetal ise başını kaldırıp Raşi’nin yüzüne dahi bakmaz. Urmila ise Kinjal ve Daval ile eve geri döner. Kinjal karşısında klimayı görünce çok sevinirken Urmila onun adına yazılmış olan çeki ona verir.masum 114 bolum resmi

Ahem ise evi arayıp Gopi’nin ilaç saati geldi diye haber verir. Telefonu Raşi açsa da Gopi’ye ilaç veren Kokila olur. Raşi de o çıkınca Gopi’yi ziyaret eder. Gopi’nin sıkıldığını gören Raşi televizyonu açıp sıkılmasını engellemeye çalışır.

Kokila bunu görüp Raşi’ye kızar ama Gopi ben istedim deyip onu kurtarır. Raşi dua ederken kapı çalar gelen Ahemdir. Gopi’yi merak ettiği için erkenden gelmiştir. Uyuyan Gopi’nin üzerini örterken ona gülümseyerek bakar. masum 14 temmuz ozeti resmi

Raşi Gopi’ye yemeğini yedirmek için Kokiladan izin alır. Raşi’nin verdiği yemeği yerken Gopi’nin yüzü ekşir ve ağzımın tadı tuzu kalmadı daha sonra yesem der. Raşi madem öyle sana başka bir şey yapacağım bekle der. Urmila’dan Gopi’nin puriyi sevdiğini öğrenir. Gopi doktor bunu yememe izin vermiyor diye redderken Raşi bir parça yiyebilirsin der.

Tam da bu sırada Kokila ve Hetal gelir. Kokila Raşi diye bağırır. Raşi yine azar işitir. Gopi ise onlar gidince kötü hissetmemesini söyler. Eve gelecek misafir (Hetal’in annesi) nedeniyle herkes çok heyecanlıdır. Gerekli hazırlıklar yapılır.

Gopi ise gece olduğunda tüm gün uyuduğu için uyuyamaz. Ahem ludo oyununu görünce bunu oynamayı biliyor musun der. Gopi evet deyip beraber oynayalım mı der. Ahem şok olur ama tüm gece ludo oynayan Ahem işe son dakikada gider. Kokila neden geç kaldın deyince Ahem gece ludo oynadım diyerek giderken Kokila şaşırır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu