Dizi Özet

Masum 115. Bölüm Özeti 15 Temmuz Huylu Huyundan Vazgeçmez

Masum 115. Bölüm Özeti 15 Temmuz. Raşi yeniden kötülük yapmaya başlayacak. İşte Masum 115. bölüm özeti!

Masum 115. Bölüm Urmila’nın Gopi’nin odasına girmesi ile başlar. Urmila geçtiğimiz bölüm sonunda Gopi’yi ziyarete geldiğini söyleyip, Modi konağına girmenin bir yolunu yeniden bulur.

Raşi bildiğiniz üzere daha iyi biri olmak için artık olup biteni annesine söylememe kararı aldı. Lakin bunu direkt olarak yapamadı. Annesinin sorularını hep geçiştirince, Urmila da Gopi olayını mana edip, yeniden Modi konağında olup biteni öğrenmeye gelir.

Urmila yalandan Gopi’in odasına gider. Gopi uyuduğu için hemen Raşi’nin yanına gidip “söyle bakalım bu evde ne olup bitiyor” der. Raşi ise artık daha serttir. Annesine karşı durur. Evde olup bitenleri söylemeyeceğini açıklar. Urmila sinirle Modi konağını terk eder.


Benzer Yazılar

Masum 25 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli (156. Bölüm)


Urmila kendi evine geldiğinde Kinjal’in televizyon karşısında pahalı meyveleri yediğini görünce şok olur. Hemen yanına gidip “mankenler bu kadar yemez. Bak kilo alacaksın. Ver onları” dese de Kinjal inadına meyveleri yer.

Masum 115

Gelelim Modi konağına. Dua ettikleri yeri süsleyen Hetal’in yanında Raşi yardım etmek için beklese de Hetal Raşi’nin yüzüne dahi bakmaz. Bira ara da Kokila elindeki malzemeleri gürünce yardım etmek istese de Kokila buna müsade etmez. Raşi gene eli boş döndü.

Gopi’yi hava almak için tekerlekli sandalye ile Kokika gezdirir. Raşi de yaında durur. Sonra yukarı kattan dua ettikleri yeri görecek şekilde durmasını sağladıktan sonra Kokila aşağıya inip dua eder. Gopi de yukarıdan eşlik eder. Bu sırada Hetal’in annesi gelir.

Ev halkı hemen hoş geldin demek için ayaklarına sıra ile dokunur. Raşi de yukarıda Gopi’nin yanında olduğu için hızla yanına gider. Ancak ondan da bir tepki alamaz. Adeta Raşi evde yok gibi davranılmaya devam ediyor.

Hetal’in annesi arabada bir şey unuttuğu aklına gelir. Raşi’ye ismi ile hitap edip, sarı kase içindeki suyu getirmesini rica eder. Raşi de çok mutlu olur. Arabadan dediğini alıp ve merdivenlerden çıkarken aklına içindekini bardak da vermek akalına gelir. (Sanırım kendilerince okunmuş suyu) Gopi’nin odasına bardağın içine koyarak getirince tüm sırrı kaçtığı ve manevi değeri kalmadığı için Kokila Raşi’ye fırça atar.

Masum 115. bölüm özeti Raşi arabadan su aldı

Raşi bir iyiliğin sonunda gene fırça yedi. Artık dayanamayan Raşi, odasına gidip annesini telefonla arar. Gözleri yaşlar içinde olan Raşi’nin sesini duyan Urmila ise panik olsa da Raşi yaşadıklarının genel özeti olarak iyilik yapsa da fırça yediğini söyler.

Masum 15 Temmuz Özeti Kinjal Manken Olmayacak

15 Temmuz Çarşamba günü ekrana gelecek olan Masum 115. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Doktor Gopi’yi kontrole gelir. Ev halkı Gopi’nin odasında doktorun ne diyeceğini beklerken, Ahem de iş yerinden erken çıkıp doktorun söyleyeceklerini duymaya gelir. Doktor Ahme’e karısına çok iyi baktığını ve ameliyat sonrası ilk adımı tamamladıklarını söyler. Bundan sonra yapması gereken ise günde 10 dakika boyunca yürümesini ister. Ancak doktorun şartı, “yanında biri olmadan sakın yürümeye kalkma” der.

15 Temmuz Masum 115. Bölüm Özeti Doktor Gopi'yi muayene ediyor

Kinjal üzerine aldığı kıyafetin olmaması sonrasında Urmila’nın tuzağına düşer. Kinjal’e diyet yapması konusunda yardım edeceğini aynı zamana da yoga da yapması gerektiğini söyler.

Kinjal kısa sürede acıkır. Lakin Urmila zaten evde fazla yemek yediğini düşündüğü Kinjal’e yemek vermeyerek amacına da ulaşır. Kinjal defalarca rejimi bırakmak istese de Urmila harika modeller şişman değil diyerek Kinjal’i motive etmeyi başarır.

Ertesi gün Ahem Gopi’nin elinden tutup yürümesine yardımcı olur. Bir ara Gopi elini bırakmasını ve tek başına yürümeyi ister. Ahem de elini bırakır. Tam da bu sırada Gopi yere düşecekken, Ahem Gopi’nin belinden yakalar. Masum 115. bölüm özeti sırasında en romantik anlardan birisi.

Raşi Yeniden Eski haline Döndü

Raşi annesi ile telefonda konuştuktan sonra evde Gopi’nin el üstünde tutulmasını engelleyecek ve bir anda dikkatleri kendi üzerine çekecek plan yaparlar. Bu plan dahilinde Raşi Gopi’ye zil hediye eder. Kokila ilk başta bu duruma kızsa da Raşi acil bir durumda bu zili çalması için getirdiğini söyler. Gizlice Raşi zilin pillerini değiştirir. Dolayısı ile zil çalışmaz hale gelir.

Masum 15 Temmuz Çarşamba Özeti - 115. bölüm

Raşi sonrasında odasına gidip annesini telefonla arayıp her şeyi istediği gibi yaptığını söyler. Urmila ise bundan sonraki adımları hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Raşi de tüm detayları bildiğini söyler.

Raşi Urmila’nın yalan yanlış güzellik maskesini yüzüne uygular. Raşi ise annesine düzenli olarak bilgi vermeye başlar. Raşi dua törenine katılmak ister. Lakin duayı ezbere bilmediği için annesinden yardım alır. Kulağına bluetooth kulaklık takar. Duaları tek tek söyleyince Koki ve Hetal şaşırır.

Raşi dua sırasında zamanı bilerek uzatır. Sonrasında Gopi’ye ilaç vermeye gider. Gopi ise ilaç zamanı geldiği için ayağa kalkar ve masadaki suyu düşürür. Bu esna da Raşi de kapından bakar.

Masum 115 özeti - Raşi kirli plan yapıyor

bardağın kırılması ile Raşi içeri girer. Ev halkı da koşarak odaya gelir. Bu esna da Raşi hemen zilin pillerini değiştirir. Gopi  de zilin çalışmamasına kızar. Gopi’nin yine ölümden dönmesi ile Raşi’ye karşı Hetal ve Kokila’nın şüphe ile bakmasına neden olur.

Gopi her akşam saat 8 de Ahem’in yanına gelmesine çok alıştığı için bugün de 8 de Ahem’in gelmesini beklerken, Meet’in gelmesi ile şaşırır. Ancak çok geçmeden Ahem içeri girince Gopi’nin yüzünde güller açar.


Benzer Yazılar

Masum 24 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (155. Bölüm)


Kinjal Urmila’nın yaptığı doğal kremi yüzüne sürmesi ile yüz pancar gibi kızardı. Bir mankenin başına gelebilecek en kütü olaylardan birisi. Bu duruma karşı Raşi Urmila’ya çok kızgın. Urmi suçunu hafifletmek için tedavi edici krem alsa da Kinjal’in öfkesinden kurtulamaz.

Masum 15 Temmuz Özeti, - Raşi'nin yüzü kızardı

Urmila’nın evine Kinjal’in mankenlik ajansının sahibi gelir. Kinjal’in yüzündeki kırmızılığı görünce adam şok olur ve mankenlik yapamayacağını söyler.

Raşi evdeki konumunu yeniden kazanmak ve Hetal’in gözüne girmek için annesinin kıyafetinin düğmesini bilerek keser. Sonrada dikip gözüne girmeye çalışır. Hetal’in annesi ise dikilecek daha çok kıyafetler var deyip, bir sürü kıyafeti Raşi’nin önüne getirir. Masum 115. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

3 Yorum

  1. Filiz hanım çok teşekürler elinize parmaklarınıza sağlık sabah yeni bölüm geldi bugün daha başka gelmez diyorum bide bakıyorum gelmiş beni hep şaşırtiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu