Dizi Özet

Masum 116. Bölüm Özeti 16 Temmuz Gopi Ahem’e Tokat Attı

Masum 116. Bölüm Özeti 16 Temmuz. Gopi yanlışlıkla Ahem’e tokat atacak. Ahem Gopi’ye telefon alacak. Urmila borç batağında. İşte Masum 116. bölüm özeti!

Masum 116. Bölüm Hetal’in annesi ile Raşi’nin konuşması ile başlar. Bildiğiniz üzere Urmila’nın planını uygulayan Raşi, büyük anneye karşı kendisini iyi bir gelin gibi göstermek için önce düğmeyi gizlice kopardı. Sonrasında ise elinden dikiş nakış geldiğini söyleyip, düğmeyi dikti. Ancak Raşi bu kadar kolay kurtulamayacak. Büyük anne daha fazla dikilecek eşyalarını Raşi’nin ödüne dağ gibi yığacak.

Raşi kaderine isyan ede dursun. Gelin Gopi’nin durumuna bakalım. Gopi ayağa kalkmak isterken Kokila fark eder. Gopi ayağa kalkamadığı için ayaklarının altının ovalanması gerektiğini düşünüp, özel bir yap getirip, Gopi’nin ayaklarını ovalar. Gopi ise utancından yerle bir olur. Bu esna da içeri büyük anne girer.


Benzer Yazılar

Masum 25 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli (156. Bölüm)


Raşi ise kumaşların arasında dikiş işleri ile uğraşırken, diğer taraftan ise kaderine isyan eder. Büyük anne de Raşi’nin dikiş işlerini yaptığını söyleyince Kokila hem şaşırır hem de şüphelenir. Raşi ise yapamadığı işin başına geçtiği için sık sık eline iğne batırır.

Masum 116

Büyük anne Gopi ile yalnız kaldığı sırada Ahem’in küçüklük anılarını ve Kokila’nın yeni gelin olduğu zamanları anlatır. Gopi ise duydukları karşısında güler.

Kokila bu fırsatı kaçırır mı?

Duyduğuma göre dikiş nakıştan alıyormuşsun. Bunları da elden geçir Raşi! (Masum 116. bölüm özeti) Kokila Modi

Kokila Raşi’nin yanına gidip bu sözleri sarf eder. Raşi ise ne diyeceğini bilemez. Kokila ise Raşi’nin bunu göze girmek için yaptığını çok iyi biliyor.

Masum 116 bölüm Özeti Kokila ile Raşi

Kinjal’in durumu ise çok karışık. Yapımcı Kinjal’in yüzünü gördü. Bu şekilde manken olmayacağını açık açık söyledi. Urmila ise altın yumurtlayan tavuğuna zarar verdi. Şu an ki mevcut rahatlığının tek sebebi Kinjal’in mankenlikten kazandığı paralar sayesinde.

Büyük anne Gopi’ye karşı tontiş biri olurken, Raşi’ye karşı cehennem zebanisi gibi davranır. Raşi dediklerini yapmayınca, “Bir lafımda seni bu evden gönderirim” demesi Raşi’yi oldukça rahatsız eder.

Gopi devamlı yattığı için ayakları şişmesin diye Kokila’nın verdiği zeytinyağlı karışımı sık sık ayaklarını sürmek için çabalar. Gece geç saatlerde yine ayağına sürmek istediğinde Ahem içeri girer. Gopi’nin zorlandığını görünce, Ahem Gopi’nin ayağına yağı sürer.

Masum 116. bölüm özeti - Ahem Gopi'nin ayağına yağ sürüyor

Ahem Gopi’nin ayağına yağ sürerken içeri Kokila girer. Ahem’in panik olduğunu görünce, ne yaptığını sorar. Ahem de Gopi’nin ayağına yağ sürdüğünü söyler.

“Gopi ile ben ilgilenirim. Sen ofis işlerini hallet. Bu tarz işler sana yakışmaz oğlum” (Masum 16 Temmuz Özeti) Kokila

Diyerek gözlerini kocaman açıp, Gopi’yi yiyecek gibi bakar. Zira bunu Gopi’nin yaptırdığını düşünür. Ahem ise “Peki anne” deyip Gopi’nin yanından uzaklaşır.

Masum 16 Temmuz Özeti İğneden Korkan Gopi

16 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek olan Masum 116. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Ertesi gün Ahem işe gitmek için hazırlanır. Gitmeden önce doktor iğne yapmaya geleceğini söyler. Gopi iğneyi duyunca beti benzi atar. Ahem acıtmayan bir iğne olduğunu söyleyip gider.

Masum 16 Temmuz Özeti - Ahem saçlarını tarıyor

Urmila’nın konağında isse işler oldukça karışık. Kinjal mankenlikten para kazanamadığı zaman faturalar ve borçları “Urmila sen ödeyeceksin” dediği için Urmila bir an evvel Kinjal’in yüzünü düzeltmek için plan düşünür.

Jigar ile Raşi arasında yine bilindik konular. Jigar Raşi’yi hiç takmıyor. Raşi ise Jigar’ın arkasından “Seni bu yaptıklarına pişman edeceğim” der.

Ahem iş yerinde toplantı halindeyken kapı çalar. Ahem içeri girmesini ister. Bir paket çiçek gelir. Jigar kimin gönderdiğini ve ne yazdıklarını okur. Raşi özür mesajı dolu çiçek gönderir. İş yerindekiler de bu duruma gülerek karşılık verir. Masum 116 bölüm özeti vermeye devam ediyoruz.

Gopi İğne Olmak İstemiyor

Modi konağında doktor gelir ve iğne yapacağını söyler. Gopi daha önce hiç iğne olmadığı için oldukça panik olur. Doktor yanında iğneyi hazırlaması da bu korkuyu üçe katlar. Gopi en sonunda çığlık atıp iğneden korktuğunu açıklar.

16 Temmuz Masum Özeti - Gopi iğne olmak istemiyor

Kokila telefonla oğlu Ahem’i arayıp, Gopi iğneden korktuğu için iğne olmak istemediğini söyler. Ahem de yardım için geleceğini söyleyip telefonu kapatır. Bu sırada Hetal da iğnenin acıtmadığı konusunda Gopi’yi inandırmaya çalışsa da Gopi çok korkar. Masum 116 bölüm özeti için en komik sahnelerden birisi.

Ahem gelir. Hetal, Kokila ve Doktor ikiliyi yalnız bırakır. Ahem de Gopi’ye neden iğne yapılması gerektiğini bir bir anlatır. Bu esna da Jigar gelir. Jigar oldukça dalgın olduğu için doktoru fark etmez. Hetal ikaz edince misafire hoş geldin der.


Benzer Yazılar

Masum 24 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (155. Bölüm)


Raşi’nin Beklentisi Suya Düşer

Jigar odasına gittiğinde onu içeride Raşi beklemektedir. Raşi bir buket çiçeğini ve mektubunu alıp almadığını sorar. Aralarında ki buzların eriyip erimediğini sorsa da Jigar’dan istediği cevabı alamaz. Jigar hala affetmediğini söyleyip odadan çıkar. Raşi ise iki göz iki çeşme ağlar.

Masum 116 özeti - Jigar hala Raşi'ye küs

Gopi Ahem’e Tokat Attı!

Masum 116 bölüm özeti sırasında en komik anlardan birisi geliyor. Doktor Gopi’nin kolunu tutması için Ahem’i yanına çağırır. Ahem de Gopi’ye iğneye bakmamasını ister. İğne ilk battığında hafif bir acı hisseder. Ancak iğnenin kendisine battığını görünce bir anda irkilir ve eli Ahem’in yüzüne çarpar. Kısaca Gopi Ahem’e tokat atar. Kokila bu duruma çok sinir olsa da Ahem istemeyerek yaptığını söyler.

Urmila ilk sefer de alacaklı adamı, sapık diyerek evden koydurtmayı başarsa da adam yeniden Urmila’yı arayıp tehdit eder. Ahem Gopi’ye hediye gönderir. Hediyeyi kapıda Raşi alır.

Raşi hediyeyi odaya getirir. Bu sırada oda da Hental, Kokila ve büyük anne vardır. Ahem ise Gopi’ye aldığı telefonda arar. Karşısında Gopi çıkacağını düşünse de gene annesi Kokila çıkar. Ahem ise ne diyeceğini bilemez.

Masum 16 Temmuz Perşembe Özeti - Ahem Gopi ile telefon da konuşuyor (Masum 116. bölüm)

Kokila gene şaşkın bir şekilde telefon Gopi’ye verir. Tabi laf sokmayı da ihmal etmez. “Telefonları sadece zaruri hallerde konuşmalısın” deyip odadan çıkar. Ahem Gopi’ye cep telefonu alır. Bu durumu ise Raşi hemen Urmila’ya haber eder. Urmila ise Kinjal yüzünden borç batağına saplandıklarını anlatır. Masum 116 bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özette görüşmek üzere.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu