Dizi Özet

Masum 118. Bölüm Özeti 18 Temmuz Aşk Mı Lazım

Masum 118. Bölüm Özeti 18 Temmuz. Raşi imajını düzeltmeye çabalarken Ahem ile Gopi yakınlaşır. İşte Masum 118. bölüm özeti!

Masum 118. Bölüm Gopi’nin Ahem’e hem baktığı için teşekkür hem de ona iğne dolayısıyla tokat attığı için özür mektubu yazmasıyla başlıyor. Yazdıklarını bir türlü beğenmez tekrar tekrar dener. Ahem gelip notu okuyunca göz göze gelirler.

Hetal gelir ve meyve getirmiştim deyip onların bakışmalarını böler. Gopi ben yemek istemiyorum deyince Ahem yemelisin der. Hetal onların bu hallerine imrenirken Ahem toplantı için konuşmama gerek bir süre sen durabilir misin der. Hetal duracağını söyleyince Ahem uzun bir bakıştan sonra Gopi’nin yanından ayrılır.masum 118 bolum ozeti resmi

Gopi akşam yemeğine inmek istediğini söyleyince Hetal inmek isteyince zile basman yeterli der. Raşi ise Jigar’a eşyalarını yerleştirmede yardım etmek istese de Jigar kendi işimi kendim yaparım der. Raşi üzülürken Gopi de onun için üzülür. Urmila ise Gopi’ye iyi bakarsan eski günlerdeki saygını yeniden kazanabilirsin der. Raşi Gopi’nin desteğini almak için çabalasa da Kokila Gopi’nin yanında gördüğü Raşi’yi azarlar.

Gopi saçlarının kirlendiğinden bahsedince Ahem saçlarını yıkar ama bu sırada gelen Kokila’yı gören Gopi şaşırıp utanır. Ne yapıyorsunuz burada deyince ikisi de boş boş bakar. Kokila elindekileri verip dışarı çıkar. Raşi ise Gopi’nin hazırladığı zaman çizelgesini kendi hazırlamış gibi Jigar’a verir. Jigar sen beni hiç tanımıyorsun diye Raşi’ye kızar.masum 118 bolum resmi

Bu sırada gelen Gopi Jigar’a zaman çizelgesini hazırladığını söyleyince Jigar ikinci defa Raşi’ye kızar. Raşi Gopi’ye neden söyledin diye kızınca Gopi özür diler. Kokila kuru temizlemeden gelen kişiye para vermesi için Raşi’yi test eder. Fazladan para verip bunu götür der. Raşi parayı hesaplayınca Kokila’nın fazladan para verdiğini anlar ve sevinir. Raşi Kokila’ya para üstünü verince Kokila şok olur.

Masum 18 Temmuz Özeti Raşi Çabalasa Da

Raşi parayı verir ve yapılacak bir iş varsa odamdayım seslenmeniz yeterli der. O gidince Kokila, Hetal’e Raşi’nin değiştiğini düşünsem de hala şüphelerim var der. Gopi Raşi’ye üzerinde seni seviyorum yazan bir ayıcık almasını ve Jigar’a vermesini söyler.

Raşi başta emin olmasa da sonra hemfikir olup ayıcığı alır. Eve geldiklerinde de Kokila’dan ayıcığı saklamayı başarırlar. Raşi işi dolayısıyla paket yapamayınca Gopi ben yaparım diye alıp paketler. Bakalım paket hangi sürpriz kişiye gidecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.masum 18 temmuz resmi

Urmila ise zengin olma hayalindedir. Evi çok ihtişamlı, Kinjal yelpaze sallıyor olarak hayal eder. Burç yorumlarında da K ile başlayan bir isminiz varsa para çok yakında sizle olacak yorumunu okur ve adını Kurmila olarak değiştirmek istediğini eşine söyler. Bunların üstüne kapıya piyango bileti satıcısı gelince eşinin kıyafetlerini de satıp daha fazla piyango bileti alır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu