Dizi Özet

Masum 121. Bölüm Özeti 21 Temmuz İlk Öpücük

Masum 121. Bölüm Özeti 21 Temmuz. Ve beklenen bölüm geldi. Ahem ile Gopi’nin utangaç hallerinin olduğu Masum 121. bölüm özeti sizlerle!

Masum 121. Bölüm Koki’nin tabakta güvercin pisliği görüp Gopi’ye kızmasıyla başlıyor. Hem Hetal hem de Raşi şaşırır ve biraz önce bir şey yoktu nasıl olmuş derler. Bu sırada Ahem dosyasını bulamayınca Gopi ona yardım etmek için Kokila’da izin alıp gider. Ahem dosyayı verirken annem neden kızdı diye sorar. Gopi anlatınca Ahem takma kafana der.masum 121 bolum ozeti resmi

Bu sırada Raşi’nin odasından uçan güvercini kimse duymasa da Kokila sesini duyup evde güvercin var dese de Raşi kapıyı kapatıyorum merak etme der. Kokila Raşi’ye kötü kötü bakarken Ahem Kinjaller akşam yemeğe gelecek mi diye Kokila’ya sorar. Kokila yeniden sormak gerek der. Raşi hemen odasına gider ve güvercini tutup ona bağırma diye yalvarırken Jigar da ona yardım edip güvercine buğday verir. Onların göz göze geldiğini gören Gopi sevinir.

Urmila ise piyangoyu kazanır. Gereğinden fazla tepki verince etraftakiler beş yıldızlı bir otelde parti vermelisin diye fikir verir. Modi konağının kapısı çalar ve kapıdaki zengin olduğunu ispatlama ihtiyacı duyan Urmila’dır. Onun bu halini gören herkes şaşırır. Urmila ise yüksek topukluyla zor da olsa içeri girer. masum 121 bolum resmi

Urmila’nın bu hali herkesi şaşırtırken Raşi en büyük şoku yaşar. Raşi’ye taktığı takıları, saçlarını gösteren Urmila evine döndüğünde de Kinjal’i hizmetçi gibi azarlar. Kokila ise yerde güvercin tüyü bulunca nereden geliyor bu diye düşünürken  güvercini görür.masum 21 temmuz ozeti resmi

Meethi diye bağırınca herkes şok içinde oraya gider. Kokila bu nerden çıktı deyince Meethi cevap veremez. Raşi’nin gözlerini kaçırmasına dikkat eden Kokila bu işin ardında da mı sen varsın cevap ver diye bağırır. Ahem anne Raşi değil ben varım diye suçu üstlenir.

Güvercin uçamadığı için acıdıklarından bahseder ama Kokila Gopi gelin at şunu dışarı der. Gopi en azından iyileşene kadar burada kalsa der. Araya Hetal’in annesine de girip merhamet etmelisin deyince Kokila iyileştiğinde hemen dışarı atacaksınız şartıyla kabul eder. Raşi ve Gopi çok sevinir.

Masum 12 Temmuz Özeti Raşi ve Jigar’ın Güvercini

Dua için giden Kokila, kutunun içindeki güvercine su verdiğinde güvercin suyu içer, Kokila ona iyilik ettiği için mutlu olur. Ahem de dua için gittiğinde Gopi duasını bitirmiştir. Güvercin uçup Ahem’in omzuna konar. Ahem korkup çek şunu der.masum 21 temmuz resmi

Gopi güvercini alırken dudakları Ahem’in yanağına değer. İkisi de şaşırıp utanırlar. Jigar Ahem’in yanağındaki ruj izini görüp yanağında bir şey var der. Ahem telaşla silerken Gopi utanır. Urmila ise kahve makinesi siparişi gelince sevinir. Kinjal’e zenginler çay değil kahve içer bana bir kahve yap der. Kinjal döndüğünde Urmila’nın İngilizce gazete okuduğunu görüp zenginler sadece İngilizce gazete okur zannediyor kadına bak der içinden.

Jigar ve Raşi güvercine isim takarlar. Buldukları isimlerle birbirleriyle dalga geçerler. Guttergo ismine karar verirler. Kokila gelip iyi mi güvercin der. Raşi iyi deyince bırak gitsin o zaman deyince Raşi biraz sıkıntılı deyiverir ama Kokila yine de bırak der. Raşi zor da olsa güvercini bırakır.

Akşam yemeğinde ise öpme olayı dolayısıyla Ahem de Gopi de birbirlerini görecek olmanın verdiği telaş içindedir. Gopi sonunda Kokila’nın odasında Ahem de kanepede uyuyakalır. Kokila kavga ettikleri için bunu yaptıklarını düşünür.

Urmila ise eve modern tablolar alıp herkese zengin olduğunu kanıtlama derdindedir. Kısaca Urmila har vurup harman savuruyordur. Hadi hayırlısı :)

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Filiz hanım zeynep hanım coooooooooooooookkkkkkkk teşekkürler bu zamanlarda tek eğlencem bu oldu sagolun var olun

  2. Filiz merhaba canım .
    Filizcim bizim kizlar nerede bilyormusun bilyorsan lütfen soylermisin canım Gülalek, Naz , Saliha ablam onları uzun zamandır bulamıyorum bana yardım edermisin canım rica ederim.

  3. Filizcim meraba canım ,oraya baktım ama bizim kizlar diylmis ,yinede teşekkürler canım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı