Dizi Özet

Masum 122. Bölüm Özeti 22 Temmuz Raşi’nin Doğum Günü

Masum 122. Bölüm Özeti 22 Temmuz. Urmila lüks otelde Raşi’nin doğum günün kutlayacak. İşte Masum 122. bölüm özeti!

Masum 122. Bölüm Ahem’in salonda uyuya kalması üzerine Kokila’nın Ahem’i uyandırması ile başlar. Kokila merak içinde Ahem’e “Neden burada yatıyorsun oğlum. Niye odanda değilsin” der. Ahem de kendince bir yalan uydursa da Kokila gene bu yalanı yutmadı. Artık Kokila oğlunun kendisinden uzaklaştığını düşünmekte. Bununda tek sorumlusu olarka Gopi’yi görmekte.

İlk öpücükten sonra Gopi, Ahem’den Ahem de Gopi’den kaçıyor. Kokila Ahem’i salonda yakalayınca Ahem tıraş olmak için odaya gider. Gopi’nin olmadığını görünce tıraş olmaya banyoya gider.

Gopi odaya gelip Ahem’in geldiğini görünce banyoya havlu götürmeye girdiği sırada Ahem ile Gopi göz göze gelirler. Ahem bu sırada tıraş olduğu için yüzünü keser. (aşk sen nelere kadirsin. Adam yüzünü kesiti) Gopi Ahem’e krem bulacağını söyleyip odadan çıkar.

Gopi panik içinde mutfağa gelip krem ve ilk yardım çantasını ister. Kokila neden diye sorunca Ahem yüzünü kestiğini söyler. Kokila panik içinde oğlunun yanına gider. İlk tedaviyi Kokila yapar. Sonrasında “nasıl oldu da yüzünü kestin oğlum” der. Ahem de dikkatsizlikle olduğunu söyler.

Milyoner Urmila’nın Komik Halleri

Urmila’ya piyango bileti çıktıktan sonra havasında geçilmiyor. Zenginler gibi davransa da yaptığı her hareketi absürt duruyor. Urmila’nın borçlandığı adam evi arar. Telefona Urmila çıkar. Ancak sesinini değiştirip konuşur. Adam borcu vermediğini söyler. Urmila da burası Urmila’nın evi değil Kurmila’nın evi deyip adamı troller. Adam da telefonda özür dileyip kapatır. Masum 122. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz.

Raşi sinema olayında Jigar’ı kıskandırmayı başarsa da eve geldiğinde büyü bozulur. Yine kendisini istemeyen Jigar var. Akşam geç saatlere kadar Jigar’ın gelmesini bekler. Lakin Jigar gece 12:30 da yatmaya gelir. Raşi genede geldi diyerek sevinse de Jigar yastık alıp kanepeye yatınca morali yerle bir olur. Tabi bu olayı gece geç saatte annesi Urmila’ya yetiştirir.

Masum 122

Gece Urmila Raşi’ye bir planı olduğunu ve yatıp uyumasını söyler. Ertesi gün sabah olduğunda Gopi, Raşi’yi kutsar bu sırada kapı çalar. Raşi kapıyı açtığında yerde çiçek ve hemen arkasından bando takımı gelir. Doğum günü marşını çalar. Ev halkı hemen kapıya gelir. Bando takımını gönderdikten sonra çiçekte yazılan notu Kokila okur.

“İyki doğdun Raşi. Seni seven annen” (Masum 122. bölüm özeti) Urmila

Diye notu okuduktan sonra herkes şaşırır. Zira Raşi’nin doğum gününe daha çok olduğunu düşündükleri için bir kez da Raşi’ye sorarlar. “Raşi gerçekten doğum günün bugün mü” der. Raşi de onayladıktan sonra ev halkı tek tek doğum gününü kutlar. Sıra Jigar’a gelir.

Masum 22 Temmuz Özeti Otel Parası Karışırsa

22 Temmuz Çarşamba günü ekrana gelecek olan Masum 122. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Ev halkı tek tek Raşi’nin doğum günün kutladıktan sonra sıra Jigar’a gelir. Jigar da dili ile dişi arasında “İyki doğdun” der. O kadar uzaktan ve sessiz söyler. Raşi bu tebriki zar zor duyar.

Masum 122 özeti - Jigar

Hetal ve Kokila neden annen yok dediği sırada zengin Urmila havası ile girer. Evin seslenmediğini görünce (zaten biliyor aslında evin seslenmediğini) hava yapıp, kızının doğum gününü hatırlamadıkları için Modi ailesine hava atar. Kızının en önemli gününde kuru bir doğum günü tebriki ile kutlanmasına müsade etmeyeceğini, büyük bir otel de parti vereceğini söyleyip, Modi ailesine havasını atıp gider.

Kokila, Urmila’nın hava atmasına sinir olur. Tabi diğer aile üyeleri de sinir olduğu için Urmila gidince Raşi’nin etrafında ki herkes dağılır. Raşi bu duruma çok üzülür.

Urmila büyük bir otele gider. Otel müdürü ilk başta Urmila’yı takmaz. Ancak parti vermek için geldiğini söyleyince hemen hürmet eder. Urmila’ya su getiri. Yanlışlıkla menü üzerine dökülünce partinin parasını 10.000 Rupi zannedip ucuz olduğunu düşünüp parti için onay verir. Masum 122. bölüm özeti sırasında en kırılma noktası bu kısım.

22 Temmuz Çarşamba Masum Özeti (122. Bölüm)

Jigar Raşi için hediye almama kararı alır. Ahem her ne kadar zorlasa da Jigar, “Raşi için kılımı kıpırdatmam” der. Gopi ile Ahem bu durumu değerlendirip, Jigar adına Raşi’ye hediye almayı kararlaştırırlar. (iki adet burma bilezik alacaklar :)

Ahem hemen kuyumcuyu aramasını ve Raşi için altın siparişi vermesini ister. Gopi de telefonda iki çift altın siparişi verir. Kuyumcu bir çifti bu akşam yetiştirebileceğini söyler. Bu konuşmaların bir kısmında ise Kokila duyar. Lakin Ahem ile Gopi Kokila’nın bu konuşmaları duyacak kadar yakınlarına geldiğini göremezler.

Akşam olduğunda kuyumcu Modi evini arayıp, istedikleri iki çift altının bir tanesini bu akşam istedikleri saatte yetiştiremeyeceğini ve biraz gecikeceğini haber verir. Kokila da tama deyip, telefonu kapatır.

Masum 22 Temmuz Özeti - 122. Bölüm

Urmila doğum günü için otel de son hazırlıkları kontrol eder. Yavaş yavaş misafirler de gelir. Bayan görevli faturayı getir. Urmi fatura da sıfırların fazla olduğunu söyler. Müdür gelir ve faturanın doğru olduğunu söyler. Urmila ise ödememek için elinden geleni yapar. Bu esnada Kokila gelir ve sorun olup olmadığını sorar. Urmila hemen 180 derece dönüp, daha fazla çiçek istediği bahanesini uydurur.

Davetliler yavaş yavaş gelmeye başlar. Urmila Daval’a davetin olmayacağını söylemesini ister. Zira ne kadar az kişi o kadar az para düşüncesindedir Urmila. Daval ise “buraya gelenler diğerlerine haber vereceğini ve gelecek kişiye engel olamayız” der. Masum 122 özeti devam ediyor.

Doğum günü pastası yerine düğün pastası gelir. Raşi pastayı keser. İlk dilimi eli ile Jigar’a yedirmek isterken, Urmila Raşi’nin elini tutup ilk dilimi yeyince herkes içinden “görgüsüze bak” diye düşünür.

Ahem’e telefon gelir. Kuyumcu bilezikleri getirdiğini söyler. Ahem gidip bilezikleri alır. Kokila da bilezikleri Gopi’ye vereceğini düşünürken, Ahem bilezikleri Jigar’a verip bunu Raşi’ye hediye olarak vermesini ister. Jigar Raşi’ye bilezikleri verince Raşi çok mutlu olur. Bu sırada dans müziği çalar. Çiftler dans eder.

Masum 122 bölüm Özeti Jigar Rasi'ye hediye veriyor

Jigar tüm bunları yapan Ahem’e teşekkür eder. Ahem de Gopi’nin fikri olduğunu söyler. Bu konuşmaları Kokila uzaktan duyar. Artık yavaş yavaş doğum günün sonu gelir. Raşi bilezikleri Urmila’ya gösterir. Urmila da bilezikleri satıp otelin parasını vermeyi teklif eder. Raşi kabul etmez.

Gopi ikilinin yanına gelir. Urmila Raşi konusunda yardımları için teşekkür edip, bir yadım daha ister. Bakalım Gopi’den para mı? isteyecek yoksa kötü bir işte mi kullanacak? Bekleyip göreceğiz. Masum 122. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu