Dizi Özet

Masum 123. Bölüm Özeti 23 Temmuz Ahem Evde Ütü Ütülerse

Masum 123. Bölüm Özeti 23 Temmuz. Ahem Kokila’ya bilezik alacak. Kokila kabul etmeyecek. Ahem’i cezalandıracak. İşte Masum 123. bölüm özeti!

Masum 123. Bölüm Jeethu ile Daval’in misafirleri uğurlaması ile başlar. Misafirler “Çok güzel bir doğum günü oldu. Nice senelere” diye iyi dileklerini söyleyip ayrılırlar. Jeethu da Kinjal ile Urmila nerede diye sorar. Daval ise otelin parasını vermek için müdür ile hala pazarlık halinde olduğunu söyler.

Ahem yalnız başına ve oldukça gergin bir şekilde oturan annesini görünce “neden burada yalnız oturuyorsun anne” der. Kokila daha cevap vermeden misafirlerden birisi Ahem’e bir soru sorar. Ancak Ahem cevap vermeden, Kokila imalı bir cevap verir. Kokila kısaca bilezik olayına çok burulduğu için hem Gopi’ye hem de Ahem’e öfkelidir.

Urmila Hırsızlık Yaptı!

Bir önceki bölümde Urmila’nın Gopi’den yardım istemesinin nedeni Masum 123. bölüm özeti sırasında anlaşılıyor. İşle Urmila Gopi’den yardım isteme nedeni.

Urmila, Raşi ve Gopi otelin yanında bulunan kuyumcuya giderler. Geçtiğimiz bölümde Gopi’nin yardımını istemişti. İşte Gopi’yi piyon olarak kullanıp, kuyumcunun gösterdiği altınlardan bir kaç tanesini Urmila çantasına koyar. Bu sırada kuyumcu da Gopi’ye bilezik beğendirmeye çalışır.

Masum 123

Raşi annesinin hırsızlık yaptığını görünce şok olur. Urmila ise “Senin yüzünden yapıyorum. Sesini çıkartma” der. Daval ise misafirlerin gitmeye başladığını ve otel müdürü parayı beklediğini söyler. Urmila da öfkeyle parayı hazırladığını ve beklemesini söyler. Urmila bu sırada bilezikleri el çantasına koyar. Bilerek el çantasını kuyumcunun masasının üzerine bırakır. Gopi’ye de gelirken almasını ister. Raşi ve Urmila hırsızlık malı elinde olmadığı için rahat rahat alarmlı sensörlerden geçer.

Gopi ise adım adım sensöre yaklaşır. Bu esnada ayağı takılır ve bir an duraksa da sonradan kapının yanında bulunan sensörlerden sıkıntı olmadan Gopi de geçer. Lakin Gopi hırsızlık malı olan bileziklerin çalındığından hiç haberi olmaz. Masum 123. bölüm özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın ;)

Çalınan Altınlar Kayboldu!

Üçü tekrar otele gelir. Urmila parayı ödeyecek bilezikleri çaldığı için görevlilere hava atar. Daha sonra masaya gidip, bileziklere çıkartmak istediğinde bileziklerin yerinde olmadığını görür. Hemen suçu Gopi’ye atarlar. (Zaten çaldıkları bileziği bir de Gopi bizden çaldı diye sinirleniyorlar ama Gopi’ye de gidip ver bilezikleri diyemiyorlar)

Masum 123 özeti - Urmila çaldığı bilezikleri bulamaz

Otel müdürü ücreti istemeye gelir. Urmila mecburen bir çek yazıp müdüre teslim eder. Bu sırada Ahem ile Jigar gelir ve gitmeleri gerektiğini söyler. Ertesi gün sabah erken saatlerde Ahem’in bilezik siparişi verdiği kuyumcu arar (Urmila’nın bilezik çalmaya çalıştığı kuyumcu değil) Kuyumcu bileziklerin hazır olduğunu söyler. Ahem’in işi çıkar. Kuyumcuya, Gopi’nin gidip almasını ister.

Kokila, Ahem ile Jigar’ın konuşmalarına şahit olur. (Akşam bilezikleri alma konusunu) Akşam ki öfkesi yeniden gelir. Sinirle gidip çamaşır asarken, Gopi “anneciğim çamaşırları ben asabilirim” der. Kokila ise sinirle “sen başkalarının probleminden vakit bulabildin mi ki burada çalışmak istiyorsun” der. Gopi ise Kokila’nın öfkeyle ne dediğin anlamlandıramaz. Kokila sinirle Gopi’ye “git mutfakta çalış” der.

Masum 123. Bölüm Özeti - Kokila Gopi'yi fırçalıyor

Masum 123. bölüm özeti için en komik anlara geliyoruz. Ahem ütü ütülediğini görünce, kanalı felan değiştirmeyin. Tamamen gerçek. Yalnız kaba tabirle Ahem kılıbık olmadı. Ancak Kokila onu cezalandırdığı için ütü ütüleyecek.

Masum 23 Temmuz Özeti Kokila Ahem’i Cezalandırdı

23 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek olan Masum 123. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Kokila Gopi’ye fırça atınca, Gopi morali bozuk şekilde mutfağa gider. Mutfakta Hetal ve Raşi yemek yapmaktadır. Raşi aldığı bileziklerin çok güzel olduğunu ve daha önce bu modeli bir dergide görüp beğendiğini ama şimdi kollarında olduğunu söyleyip, mutluluğunu Hetal ile paylaşır.

Kokila Tüm Öfkesini Kustu!

Gopi Ahem’in sabah dediğini yapar. Bilezikleri alır. Jigar da sunumu çok iyi yapar. Şirket için önemli bir adım atmasına yardımcı olur. Gopi bilezikleri Ahem’in vermesini ister. Ahem işten geldiğinde Kokila’ya bilezikleri verir. Kokila bilezikleri gördüğünde sinirden çılgına döner ve şu sözleri öfkeyle ve yüksek sesle oğlu Ahem’e söyler.

Masum 23 Temmuz Özeti - Kokila ile Ahem

“Oğlum sen sosyal işlere çok bakar oldun. İşe gitmez oldun. Başkalarının sözlerini çok dikkate alır oldun. Baban gibi olmaya başladın. Seni tanıyamaz oldum oğlum. ” (Masum 123. bölüm özeti) Kokila Modi

Diyerek saçma bir tepki verir. Kısaca Kokila, Ahem’in Gopi’ye karşı ilgi duymasını ve onun sözünü bir kaç defa dinlemesine çok kıskanır.

Ahem’in İşe Gitmesine Müsaade Etmez!

Akşam yemeğinde Modi ailesi bir araya gelir. Çirag; “yarın önemli bir toplantı var. Sabah erken gideceğiz Ahem” der. Ahem de amcasının sözlerini başı ile onaylar. Ancak Kokila lafa girip “Ahem hiç bir yere gelmiyor. Ahem evde kalacak” der. Çirag Kokila’nın bu çıkışına anlam veremez.

23 Temmuz Perşembe Masum Özeti - 123. bölüm

Ahem akşam odasında dosyalara bakar. Ancak Kokila’nın lafları çok ağırına gittiği için odaklanamaz. Bu esnada Gopi çay getirir. Ahem Kokila’nın laflarının etkisinde olduğu için Gopi’yi tersleyip çayı içmez.

Ahem Evde Ütü Yapıyor

Ertesi gün Ahem yeniden Kokila ile konuşmaya gider. Ancak Kokila hala çok sinirli ve bir daha işe gitmeyeceği konusunda Kokila kararlıdır. Hatta Kokila Ahem’i aşağılamak için elindeki kıyafetleri verip “git bunları ütüle” der. Ahem de “Tamam” demekle yetinir.

Masum 123. bölüm özeti - Ahem Ütü Ütülüyor

Ahem odada kıyafetleri ütülerken Gopi gelir ve Ahem’in yaptıklarını görünce şok olur. Daha bu şoku atlatmadan Kokila yeni kıyafetler getirir. Gopi ben yaparım dese de Kokila bunu Ahem yapacak diyerek, Gopi’ye kıyafetleri vermez. Kokila gittikten sonra Gopi kıyafetleri ütülemek ister. Ancak Ahem müsade etmez. Gopi Ahem’in bu durumunu görünce gözyaşları sel olur akar.

Kokila Ahem’i en Ağır Şekilde Cezalandırdı

Gopi bu saçmalığa bir son vermek için Kokila ile konuşmaya gider. Ahem’i asla etkilemediğini söylese de Kokila Gopi’yi takmaz. İş yerinde Ahem’in yokluğu çabuk fark edilir. Jigar dosyayı bulamayınca Ahem’i telefonla arasa da Ahem telefonu duymaz.

Ahem her geçen gün itibar kaybediyor. Bu işe dur demek için Gopi yeniden Kokila’ya gidip, Ahem’i hiç bir zaman etkilemediğini, üstelik işlerinde daha iyi konsantre olmasını sağladığını söylese de inatçı Kokila Gopi’yi takmaz. Masum 123. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu