Dizi Özet

Masum 125. Bölüm Özeti 25 Temmuz Ahem Gopi’yi Özler

Masum 125. Bölüm Özeti 25 Temmuz. Ahem Gopi’yi hiç bu kadar özlemedi. İşte Masum 125. bölüm özeti!

Masum 125. Bölüm Urmila’nın acı çekmesiyle başlar. Spor salonunda antreman yapacak kimse olmadığı için edişe ile bakarken Gopi de endişeli haldedir. Ahem ise projenin tamamlanmasının acil olduğunu söyleyen Bay Parekh’in telefonu üzerine sinirlenir ve ne yapmam gerektiğini hatırlatmana gerek yok der.

Bir de üstüne çay dökünce Ahem iyice gerilir. Yastık arar bulamaz kısaca Ahem, Gopi’nin olmamasından rahatsızdır. Kokila ona yardımcı olur. Ahem artık yokuluğuna dayanamaz ve Gopi’yi arar ama Urmila ben acıdan ölürken sen telefonda konuşma derdindesin deyince telefonu açamaz.masum 125 bolum ozeti resmi

Ahem’in kağıtları klima dolayısıyla uçunca Ahem sesli bir şekilde Gopi olsa bunlar olmazdı der. Kokila onu duyup sinirli bir şekilde problemini çözerken Ahem de sağol deyip yüzüne bakmaz. Raşi annesini arayıp Hetal’i etkilemem gerek derken Urmila ben sakatlandım, beni görmeye bile gelmedin der. Raşi özür diler. Urmila ise yeni planını paylaşır.

Raşi akşam vakti tablo asmak için çivi çakınca sesi duyan ev halkı oraya gelir. Raşi Hetal ve Şirak’ın fotoğrafını asmaktadır. Kokila her şeyin vakti var yarın yap der ve Ahem ile odadan çıkar. Raşi her şey için izin alıyoruz, bu evde sadece Kokila’nın söz geçiyor der. Hetal ise bu sözlerini umursamaz.masum 125 bolum resmi

Gopi evde Ahem’i aramak ister ama önce Urmila sonra Kinjal iş verir.Gopi yemek yaparken Ahem yeniden arar ama Urmila önce yemeği hazırla der. Ahem telefon açılmayınca sinir olur.

Sabah olduğunda Ahem dosyasını bulamaz. Annesi gelip ona bulup verir. Ahem’in aklı hala Gopi’dedir. Bu sırada Gopi arar ama açıp ona kızar. Gopi ses vermeyince Gopi der. Gopi özür dileyince Ahem durulur. Gopi daha sonra Ahem’i arar ama bu defa Ahem telefonunu masada unutmuştur. Kokila Gopi’yi ev telefonundan arayı konuşur. Bu durumdan bahsetmeden Meethi’ye telefonu götürmesini söyler. Jigar ise duvardaki resmi görünce sevinir, Raşi bizim resmimizi de asacağım der.

Ahem Gopi aramadı diye üzülürken Gopi Ahem’in hayal eder, Ahem ise Gopi’nin ona çay getirdiğini hayal eder. Ahem dayanamaz iyi geceler mesajı atar. Gopi sana da iyi geceler diye mesaj atınca Ahem’in yüzünde güller açar. Raşi Hetal’e kahvaltı hazırlamada yardım etmek isteyince Hetal onay verir, Raşi sevinir.


İleri BölümlerMasum 3 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (165. Bölüm)

 


Masum 4 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (166. Bölüm)


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 25 Temmuz Özeti Ahem Özlerse

Kahvaltı sofrasında Hetal Gopi’yi eve getirecek misin Ahem der, Raşi de bu gün sevgililer günü diye ekler. Ahem utanır ve çok işim var getirmeyebilirim der. Kokila madem öyle ben getiririm der. Kahvaltıyı tam yapmadan Ahem ve Jigar sofradan ayrılır.masum 25 temmuz ozeti resmi

Kokila kesin bir şey var diye şüphelenir, acısını da Raşi’den çıkarıp yemekler kötü olmuş der. Raşi ağlayarak gider. Urmila Jigar’la başbaşa kalıp ona bir sürpriz yap der. Kokila Urmila’yı arar ve Gopi’yi almaya geleceğini haber verir. Urmila iki gün daha kalsaydı dese de Kokila reddeder. Hatta çok istersen kızın Raşi sonsuza kadar yanından kalabilir deyince Urmi yok yok Gopi gidebilir der. masum 25 temmuz resmi

Ahem ofiste sekreteri bile Gopi olarak görmeye başlayınca Jigar gülümser ve aklın Gopi’de galiba diye Ahem’i utandırır. Ahem kendine gelmek için su içer. Hetal ise Raşi’ye Kokila annene gidecek gitmek istersen onunla gidebilirsin der.

Raşi Kokila’nın ona kızgın olduğunu  söyleyip sen gidebilirsin der. Odayı güller ve balonlarla süsleyen Raşi Jigar’ı nasıl çağıracağını düşünürken Kinjal de Daval’ın sevgililer günü için gönderdiği çiçeği fırlatıp atar. Gopi neden deyince de sevgililer günü sevgili olanlar içindir ben Daval’ı sevmiyorum der.

Ahem ve Jigar’ın toplantısı iptal olunca Ahem Gopi’yi almaya giderken Jigar da eve gider. Ahem ben Gopi’yi alacağım diye evi arasa da raşi meşgule atar. İkisi Urmi’nin evine gittiklerinde Ahem çoktan Gopi’yi almıştır. Kapıyı açan Urmila karşısında Hetal ve Kokila’yı görünce şaşırır.

Masum 125 bölüm Fragmanı

24 Temmuz 2020 Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında gelecek olan Masum 125. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Arvad sen demirsin oğlum qızı sevsın oğlu qızı mı sevsin amma noldu kıskançlığın üzerinde kokila hanım teyze

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu