Dizi Özet

Masum 127. Bölüm Özeti 27 Temmuz Kara Kedi Raşi

Masum 127. Bölüm Özeti 27 Temmuz. Raşi yalanları ile Hetal ile Kokila’nın arasını açacak. İşte Masum 127. bölüm özeti!

Masum 127. Bölüm Urmila ile Raşi’nin telefonda konuşması ile başlar. Raşi gecenin bir vaktinde arayıp, annesinin taktikleri işe yaradığını ve artık Jigar’a karşı daha yakınlaşmaya başladığını söyler. Raş’nin planına göre Raşi mağdur ve hep kendisine haksızlık yapıldığı imajı verdiriyor.

Sabah olduğunda Ahem banyondan çıkar. Bu sırada telefonda çalar. Ahem hızla telefonu almaya giderken havlu kapıya takılır. Bu sırada içeri Gopi çay getirir. Ahem utancından perdenin arkasına saklanır. ;)

Kinjal hala ajansın parasını ödeyemedi. Urmila piyango bile kazandı ama ajansın parasını vermedi. Urmila belli bir süre izin istemişti. Ancak sürenin bittiğini ve parayı getirmesi gerektiğini Kinjal’e söyler.

Raşi mutfağa gider ve Meethi’nin havuç suyunu sıktığını söyler. Raşi Jigar’ın erken çıkacağını acil ona meyve suyu sıkacağını söylese de Meethi önce elindeki işi bitirdikten sonra yapacağını söyler. Bu sırada Kokila gelip Meethi’ye meyve suyunu hemen hazır etmesini ister.

Masum 127

Kokila ile Meethi gittikten sonra Raşi ile Hetal mutfakta yalnız kalır. Raşi aileyi içten bölmek için Kokila ile Hetal’i karşı karşıya getirmek için “evin çalışanı bile Ahem’e önem veriyor” der.

Akşam herkes yemek masasında toplanır. Nashta için yapılması gereken yemeklerin kararlaştırılması konusunda konuşurlar. Kokila yemeklerin isimlerini ayarladığını söyler. Ancak Raşi yemek de körili de olsun der. Lakin Kokila kabul etmez. Hetal canı sıkılır ve yemek masasından kakar. Raşi’nin yanına gidip, canını sıkmamasını ve istediği yemeği yapacağını söyler.

Kinjal dolap da sebze kalmadığını ve sebzeler için para ister. Ancak sonradan görme Urmila sebzeler için 500 rupi isteyen Kinjal’a

“pazarda nasıl alış veriş yapılır sen bilmiyorsun. Seninle pazara gidip pazarlık yapmayı öğreteceğim” (Masum 127. bölüm özeti) Urmila

Raşi evde olup biteni annesine rapor verir. Bu sırada Jigar odaya gelir. Raşi panikle telefonu kapatır. Jigar rahatsız olduğunu ve ateşi olduğunu söyler. Raşi de hemen yalandan ilgilenir.

Masum 127 özeti - Jigar hastalandı

Urmila ile Kinjal de pazara doğru giderken yolda ajans sahibinin birileri ile konuştuğunu görürler. Hemen oradan uzaklaşırlar. Yolda giderken bir bakkala uğrarlar. Bakkala daha önce Kinjal piyango bileti aldığı bakkal olduğu için adama hemen Kinjal’i tanır. Adam geri geldiği için teşekkür edip piyango çıktığını söyler. (Hatırlarsanız Urmila biletleri değiştirmişti) Masum 127. bölüm özeti devam ediyor…


İleri Bölüm Özetleri

 

Masum 4 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (166. Bölüm)


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 6 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (masum 168. Bölüm özeti)


Masum 27 Temmuz Özeti Raşi Ortalığı Karıştırdı

27 Temmuz Pazartesi ekrana gelecek olan Masum 127. bölüm özeti devam ediyor. Kinjal olayı tam anlayamadan Urmila lafa karışıp Kinjal’in dikkatini dağıtır. Ancak Kinjal’in aklında bir şüphe doğar.  Modi konağında ise Jigar’ın hastalığı gündem olur. Raşi mutfağa gidip ilaç getirir. Bu sırada Hetal görür. Jigar’ın ateşli olduğunu öğrenir. Jigar’ın gözünde Raşi önem kazanır.

Banyo olayından sonra Gopi Ahem’e bakarken utanıyor. Ahem de Gopi’ye bakarken utanıyor. Kokila ikilinin odasına gelir. Ahem iş için dosyaları okuduğunu ve birazdan işe gideceğini söyler. Kokila da dua eder.

27 Temmuz Pazartesi Masum Özeti - Jigar ile Kokila

Ahem işe gitmek için merdivenlerden indiği sırada Raşi ile karşılaşır. Ahem Jigar’ın nerede olduğunu sorar. Raşi de Jigar’ın ateşli olduğunu ve hastalandığını söyler. Kısaca Ahem işe tek başına gider.

Raşi odasına gittiğinde Jigar’ın hazırlandığını görünce şok olur. Hasta olduğunu ve işe gitmemesi gerektiğini söyler. Ancak Jigar ofis de önemli işlerinin olduğunu söyleyip gider. Raşi de olayı Hetal’e bilerek yanlış anlatır. Ahem zorla çağırdığını ve Jigar’ın gitmek zorunda olduğunu söyler.

Kokila konuşmaların bir kısmını duyup, Raşi’ye Ahem gerekli ise çağırabilir der. Hetal de artık Kokila’ya dayanamaz ve yıllarca suskunluğunu bozup, Kokila’yı tersler. Kısaca Hetal ile Kokila arasında Raşi kara kedi sokmayı başarır. Kokila ise Hetal’in neden bu kadar alıngan olduğuna anlam veremez.

27 Temmuz Masum 127. Bölüm Özeti Hetal ve Kokila tartıştı

Kinjal ise bugün bakkal da yaşana olayları evde Urmila ile bir kez daha konuşur. Lakin Urmila gene Kinjal’i kandıracak lafları bir bir söyleyip inandırır.

Akşam olduğunda Ahem Kokila ve Cirag Jigar’ın son dönem de çok iyi işler çıkarttığını ve Jigar’a yeni bir araba almayı planlarlar. Ahem de Jigar kendisinin arabasını çok sevdiğini söyleyince Ahem’e yeni araba alıp, kendi arabasını Jigar’e verme olayını planlarlar. Bu durumu uzaktan Raşi duyar ve sinir olur.

Raşi bu konuyu Urmila’ya anlatır. Urmila da bunu tersine çevirmek ve yeni arabayı kendilerine almak için yanlış anlaşılma planını yapar. Masum 127. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 127. bölüm özeti - Urmila telefon konuşuyor

Raşi hemen annesinden aldığı plan doğrultusunda Jigar’ın yanına gider. Sürprizi bilerek ağzından kaçırır. “Senin için sıfır araba almayı planlıyorlar.” deyince Jigar ile Hetal çok sevinir.

Ahem ile Kokila odada yeni araba hakkında konuşurlar. Ahem Jigar’ı sevdiğini ve uzun süredir kendi arabasını istediği bildiği için taşın altına elini soktuğunu söyler. Kokila da ayıp olmasın deyip arabanın kılıflarını değiştirmesini söyler.

Masum 27 Temmuz Özeti - 127. bölüm

Evde araba konusu geçince Jigar sorar. Kokila da “yeni bir araba alacağız” der. Jigar kendisine alınacağını sanıp çok mutlu olur. Ertesi gün Ahem arabasının anahtarını Jigar’a uzatır. Jigar ise yeni araba anahtarı sanıp Ahem’e sarılır. Ahem de “uzun zamandır arabamı istiyordun. Artık bu araba senindir” der. Hetal ile Jigar şok olurlar.  Masum 127. bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özette görüşmek üzere.

Masum 128. Bölüm Özeti Okumak İçin Tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu