Dizi Özet

Masum 126. Bölüm Özeti 26 Temmuz Ahem’den Gopi’ye Gül

Masum 126. Bölüm Özeti 26 Temmuz. Ahem sevgililer gününde Gopi’ye çiçek verir. Raşi ise yeni plan peşindedir. İşte Masum 126. bölüm özeti!

Masum 126. Bölüm Urmi’nin şok olmasıyla başlar. Kokila da Ahem’in Gopi’yi götürdüğünü öğrenince başta şaşırır sonrasında işi olduğu için biz gelmiştik zaten olmaya deyip Kinjal’i sorar. Urmila Kinjal diye seslenince Kinjal onu tersler ama Kokila ve Hetal’i görünce şaşırır.

Urmi buyrun geçin spor aletlerim bakın çay için dese de ikisi de sağol deyip konağa dönerler. Jigar ise odaya girdiğinde şaşırıp bunlara ne gerek vardı der. Raşi ise sevgililer gününde senden ikinci bir şans istiyorum deyip elini tutar.

Gopi ise arabadayken annesiyle küçükken gelip kulfi yediği yeri görüp Ahem’e anlatır. Ahem hadi beraber yiyelim deyince Gopi mutlu olur. Bir de üstüne çiçekçi ısrar edince Ahem Gopi’ye çiçek de alıp verir.masum 126 bolum ozeti resmi

Kokila eve onlardan sonra gelen Ahem ve Gopi’ye kızgınca bakar, Ahem’e Gopi’yi alacağını haber vermediği için kızar. Ahem evi aradığını hatta telefonu Raşi’nin açtığını söyler. Raşi ben sesini duyamadım sen miydin arayan der.

Kokila konu bu değil neden geç geldin der.  Ahem Gopi ile yolda durup bir şeyler yediklerini söyleyip Kokila’nın özene bezene hazırladığı yemeği yemeyince Kokila’nın canı sıkılır. Gopi bunu fark edip Ahem’e söyler, Ahem benim hatam der.

Kokila ise eşine Ahem işinden kopuyor farkında mısın deyince eşi bu yaşlarda olur öyle şeyler der. Kokila senin gibi sorumsuz olmasını istemiyorum diye kızar.


İleri Bölüm ÖzetleriMasum 3 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (165. Bölüm)

 


Masum 4 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (166. Bölüm)


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 26 Temmuz Özeti Raşi Hetal’i Doldurur

Raşi Jigar’a yatakta arkadaşça yatabiliriz eskisi gibi deyince Jigar kabul edip yatağa geçer. Sabah olduğunda Raşi kahvaltı hazırlayan Gopi’ye bırak ben yaparım diye fırça çekerken Kokila onu duyup o senin küçük kardeşin değil yengen saygını koru diye kızar.masum 26 temmuz ozeti resmi

Raşi’nin canı sıkılır ve yine annesinden fikir alır. Kokila’nın puja töreni için din görevlisi ile konuştuğunu duysa da Hetal’e din görevlisi çağrıldı mı diye sorar. Hetal Kokila çağırır her zaman deyince Raşi bence unuttu hadi çağıralım deyip ikna eder. Din görevlisi telefon açmıyor diye üstüne yalan da söyleyip başka bir din görevlisi çağırır. Bunları annesine telefonda anlatıp Hetal’in onu puja için davet ettiğini de haber verir. masum 26 temmuz resmi

Puja töreni hazırlıkları tamamlanır ve davetliler gelir. Aynı anda iki din görevlisinin gelmesi nedeniyle ortalık fena halde karışır. Ahem ise gözlerini bir türlü Gopi’den alamaz bazen göz göze gelip utanırlar. Raşi Kokila’nın din adamını sen daha iyi olduğunu kanıtlamalısın diye kışkırtır. İki din adamı da iyi olduğunu gösterme çabasına girince zor anlar yaşanır.masum 26 temmuz resmi 2

Tören bitince ikisine de aynı paranın verilmesi üzerine Kokila’nın çağırdığı din görevlisinin canı sıkılır. Onlar gidince Kokila iyi bir puja olsun derken her şey kötü oldu der. Hetal’in canı sıkılır ve bunların hepsi benim yüzümden oldu der ama Raşi bu defa da onu Kokila’ya karşı kışkırtıp senin hatan yok sen iyi niyetle yaklaştığını bile bile sana kızmaya hakkı yok diye doldurur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu