Dizi Özet

Masum 129. Bölüm Özeti 29 Temmuz Kinjal Parasının Peşinde

Masum 129. Bölüm Özeti 29 Temmuz. Raşi bu defa annesini de yanına alıp Hetal’in canı sıkıyor. İşte Masum 129. bölüm özeti!

Masum 129. Bölüm Urmi’nin Modi Konağına gelmesiyle başlıyor. Kokila, Raşi ve Urmila’dan şüphelenir. Kokila çantadakilerin eski kıyafet olduğunu söylese de Kokila inanmaz. Raşi bu şüpheyi fark edip annesini odaya götürür.

Urmila kızına parayı güvenli bir yere koymasını söyler. Raşi Gopi’nin odasına gidip bir şey yapar tam odadan çıkacaktır ki Kokila onu yakalar. Raşi odadan hızla çıkarken Kokila Gopi’nin odasına bakar. Ardından Raşi diye çağırır ve odada putlardan biri eksik deyip bağırır. Raşi ağlarken Urmi teselli eder.masum 129 bolum ozeti resmi

urmila Gopi için bir put hediye etmeyi planlamıştık der. Kokila bu nasıl olur dercesine şaşırır. Kinjal ise Urmila’nın odasında para arasa da bulamaz. Tüm parayı almayı düşünür ama önce nasıl alması gerektiğini planlamalıdır.

Raşi Holi Bayramında Gopi’ye sürpriz yapmak istedim diye Kokila’yı ikna etmeye çabalar ama Kokila hala kızgındır. Gopi konuşmak istediğinde de Kokila şu anda kimseyle konuşacak modda değilim diye kestirip atar. Urmila da Hetal’i kızı Raşi gibi doldurur. Bu evin tek hakimi Kokila gibi sen de bu evde kurallarını koymalısın diye akıl verir.masum 129 bolum resmi

Hetal düşünürken de aile işlerinize karıştım biraz galiba kusura bakma diye numara yapar. Urmi giderken Kokila şimdi gidiyorum ama Holi’de geri döneceğim der.

Kokila sinirle bakarken Urmi evden ayrılır. Hetal üzgün halde iş yaparken Kokila neyin var diye sorar. Hetal yok bir şey der. Bir sonraki sabah erken kalkmamız gerek deyince Hetal tamam kalkarız deyip şimdi başım ağrıyor diye bahane eder ve ayrılır. Kokila Hetal’i hiç böyle görmemiştir.

Masum 29 Temmuz Özeti Holi Festivali

29 Temmuz Çarşamba günü ekrana gelecek olan Masum 129. bölüm özeti devam ediyor. Ahem işten gelir, bu sırada Gopi’nin işi olduğundan Kokila çayı Meethie yapacak der. Ahem Gopi yapana kadar beklerim deyince Gopi sevinir. Kokila çay işini hallettikten sonra Hetal’in başı ağrıyor ona da masaj yapmayı unutma der. Kinjal ise eve gelen Urmila’ya benim paralarımı ver çabuk diyerek olay çıkartır. masum 29 temmuz ozeti resmi

Gopi çayı Ahem’e götürdüğünde Hetal için hazırladığı yağı Raşi başka bir yağ ile bilerek değiştirir. Raşi yağı Gopi’ye verir ama Hetal masaj istemediğini söyleyince Raşi’nin planı boşa gider. Kokila madem öyle bana masaj yapabilirsin diye oturur.

Raşi panik halde Gopi’nin elindeki masaj yağını bilerek döktürür. Kokila Raşi’ye kıza yağı döktürdün diye kızar ve yağ siparişi verir. Raşi siparişi teslim alıp Hetal’in saçlarına masaj yaparken adam parayı almak için geldiğini söyler. Kokila bunu duyunca Raşi’ye bakar ve onun Hetal’e masaj yaptığını görüp şok olur. masum 29 temmuz resmi

Bir sonraki gün Holi Bayramıdır. Kokila Gopi’ye mutlu olması gerektiğini söyleyip onun için düzenlemeler yaptığını haber verir. İşini bitirip bahçeye çıkacak olan Gopi, mutfak işi yaparken Urmila da beyaz bir kıyafet giymiştir. Kinjal onu boyar ve nerede benim hediyem deyiverir. Urmila ne hediyesi deyince Kinjal Modi Konağına gitmeden benim paramı vermezsen sırrını herkesin içinde söyleyeceğim diye diretir.

Modi konağında herkes mandirin yanında toplanır. Hetal poja yapar. Kokila onun hala canı sıkan bir şeyin olduğunun farkındadır. Raşi heyecanla hadi oyuna geçelim deyince Kokila adetlerden de haberin yok önce büyüklerin duasını alacaksın, onları boyayıp sonra oyuna geçeceksin der. Raşi yine üzülür. Kokila’nın azarlaması sadece onu değil Hetal’i de üzer.

Gopi evin büyük gelini olarak boyamaya başlayacaktır ki ayağı merdivene çarpıp kanar. Ahem onunla ilgilenir. Herkes poja yapar. Geleneğe göre büyüklerin ayaklarına dokunmaları gereklidir ama Hetal uzun süre Kokila’nın yanına gelmez.

Kokila bir sıkıntı olduğunu anlar. Hetal’in yüzüne boya süren Kokila sıra sende der. Hetal isteksizce onun yüzüne boya sürer. Raşi ise sırf iyi gelin olduğunu kanıtlamak için Gopi’nin bile duasını alır. Hetal Raşi adına da üzülür.

Urmila ise bir çantanın içine kağıt doldurur ve Kinjal’e al paranı der. Kinjal açtığında para yerine kağıt görünce şaşırır ve bunlar da ne der. Urmila aaa soyulduk desene der. Tabi Kinjal onun numara yaptığını anlar ve paramı derhal ver der. Urmi nasıl deyince mırın kırın yapmana gerek yok o para gelecek der ve çıkar.

Modi konağında ise konuklar bir bir gelir. Bunlardan biri de Savitha. Hetal’in ruh halini ve Savitha’nın merakını bilen Kokila endişelidir. Masum 129. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu