Dizi Özet

Masum 13 – 14 Bölüm Özeti 4 – 5 Nisan Fragmanı Urmila’nın Planı

Masum 13. Bölüm Özeti ile Masum 14. Bölüm Özeti vermek aynı zamanda 4 Nisan Cumartesi Masum dizisinin fragmanı ile 5 Nisan Pazar Masum dizisinin fragmanı ve özetini bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Masum 27 Bölüm Neler olacak? okumak için tıklayınız.

Gopi evde mutsuz. Lakin Urmila’nın planı gereği evde kalması gerektiği için hem Raşi hem de Urmila Gopi’yi kandırdı.

=> Masum 28 Bölüm özeti ve bu bölüme ait fragmanı görebilmek için tıklayınız.

Urmila böyle eşek olursan, sırtına binen de çok olur diyerek Gopi’ye iş yapmamasını o sayede kıymete bineceği konusunda kandırdı. Tabi bu kandırmanın arka planında ne mi var? Tabi ki Raşi’in daha akıllı ve daha iyi bir gelin olduğunu ortaya koymak.

Bu plandan Gopi’nin haberi olmadığı ve sadece kendisine yardım yaptıklarını düşündüğü için Urmila’nın planına uymak zorunda kaldı.

=> Masum 18 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 13 Bölüm Özeti

Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Nisan Cumartesi günü ekrana gelmesini bekliyoruz. Gopi evde mutsuz ama bir tarafı da acaba Ahem beni sever mi diye düşünüyor.

Masum 13 bölüm özeti (4 Nisan Cumartesi)

=> Masum 8 Nisan Çarşamba Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Urmila habersiz gelip evde plan üstüne plan yapmaya başladı. Gopi’yi kandırıp, kıymete binmek istiyorsan, kaynananın her dediğini yapma diyerek, onu kandırdı. Böylelikle kendi kızı Modi ailesinin göz bebeği olmasını sağlamak.

=> Masum 7 Nisan Salı Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Raşi Modi ailesinin göz bebeği gelin olursa daha fazla hediye ve daha fazla güvenecekleri için maddi olarka Raşi’ye gelen her hediye aynı zaman da Urmila’ya da gelmiş olacak. Zaten Urmila ile Raşi’nin tek hedefi var. Modi ailesinin paralarını cukka etmek.

Kokila, Gopi’ye her verdiği emri yapmaması dikkatinden kaçmadı. En son da turşu kurması için emir verse de Gopi bu işi de mutfak çalışanına yaptırınca Kokila çıldırdı. Urmila Gopi’nin yumuşak kalbi olduğunu bildiği için iş yapmamasını engellemek için eline kına yaktı

Kokila da bu kınayı görünce şüphelendi. O sinsi bakışı ile bunun gerçek nedeni tahmin etmeye çalışırken Gopi’ye de şu sözleri sarf etti.

Gopi Git elini yıka. Hemen mutfaktaki işleri yap! Kokila Modi

Kokila çok akıllı bir kadın. Gopi’nin birden bire huy değiştirmesi ve sorumsuz biri olması normal olmadığını ve onu yönlendiren biri yada birileri olduğunu anlayıp, Urmila’nın eşyalarını görevlilere toplatıp, kapının önüne hazırlattı.

Urmila misafirlerin kaldığı odaya gidip, eşyalarının yerinde olmadığını görünce çalındığını düşünüp sinirlense de olay yerine Kokila misafirin kısası makbuldür sözleri ile zorunlu olarak resmen evden kovdu. Tabi giderken de uzun bir süre görüşmeyeceğiz. O yüzden hediye de yaptırdım sözleri ile bir de gelmemesi konusunda resmen laf çaktı.

Masum 4 Nisan Cumartesi Özeti (13. Bölüm)

 1. Urmila Gopi’yi kandırdı
 2. Gopi Kokila’nın hiç bir emrini yerine getirmedi
 3. Kokila her fırsatta Gopi’yi fırçaladı
 4. Gopi kafasındaki Sinduru silip kaynanasının yanına geldi
 5. Modi Kokila bunu görür görmez Ahem’in yanına gönderip sindur sürmesini istedi
 6. Büyük anne Gopi’ye Sindur konusunda yardım etti
 7. Cigar, Raşi’yi mutlu etmek için iş yerinden avans alıp pahalı kolye aldı
 8. Düğün CD’si Modi’lerin evine geldi
 9. Bumang (Anita’nın abisi) düğün CD’leri yerine Kinjal ile olan görüntüler gönderdi
 10. Ev halkı Kincal ile Bumag’in görüntülerini göremediler

4 Nisan Cumartesi Masum 13 Bölüm Fragmanı

Bu bölüm henüz Türkiye de yayınlanmadı. Hindistan da yayınlanan fragmanını ekliyorum. Türkiye de yayınlanacak olan 13. bölüm fragmanı yayınlandığını da burada bulabilirsiniz.


Masum 14 Bölüm Özeti

Bu bölümü bizler kanal 7 ekranlarında 5 Nisan Pazar günü izleyeceğiz. Gopi akşam rüzgarın sesinden uyuyamaz. Ahem’i de rahatsız etmemek için uzun süre pencereyi kapatmaya kalkmak istemese de sonunda dayanamaz ve pencereyi kapatmaya gittiğinde, Ahem de onu izlemektedir. Tabi bu durumdan Gopi’nin haber olmaz.

Masum 14 bölüm özeti - (5 Nisan Pazar)

Gopi pencereyi kapatıp arkasını döndüğünde, yalandan uyuyan ama Gopi onu gerçek uyduğunu düşünüp, sevgi dolu gözlerle Ahem’e bakar. Masum 14. bölüm burada başlar. Biz de vakit kaybetmeden 14 bölüm özeti vermeye devam edelim.

Gopi evde Kokila’nın ve Ahem’e ait eşyaları ütülerken Raşi onlardan bir kısmı ütüledikten sonra gelip, kıyafetleri kırıştırır. Kokila da gelip ütüleri kontrol ettiğinde, bazılarının ütüsünün çok kötü olduğunu görüp Gop’iye kızar.

Ahem iş yerine geldiğinde evdeki bir dosyayı unuttuğunu anlar. Toplantısı olduğu için eve gidemeyeceği için sekreterinden evi aramasını ve dosyaları getirmesini ister.

Ahem’in sekreteri evi aradığında karşısına Gopi çıkar. Gopi de Ahem’e yaranmak için okuma yazma da bilmediği için ne kadar dosya varsa hepsini gönderir.

Masum bölüm özeti

Ahem toplantı sırasında bir dosya beklerken, bir sürü dosyanın geldiğini görünce sinirlenir. İş yerindekiler de okuması yazması yok mu da bir sürü dosya göndermiş diye Gopi’i içten içe eleştirir. Tabi Ahem de bunu fark eder ama rezil olduğu için sesini çıkartamaz.

Cigar ise maaşından avans alıp Raşi’ye pahalı kolyeyi götürür. Raşi mutlu olması gerekirken ilk etap da beğenmez Cigar’ın ise morali bozulur. Bunun fark eden Raşi, sonradan beğendim der.

Masum 5 Nisan Özeti (14. Bölüm)

Masum 5 Nisan Özeti - (14. bölüm özeti)

 1. Kokila Gopi’ye ütü konusunda kızacak
 2. Ahem evde dosya unutacak
 3. Gopi okuma yazma bilmediği için bütün dosyaları gönderecek
 4. Ahem iş yerinde rezil olacak
 5. Eve gelip, Gopi’yi ve annesini fırçalayacak
 6. Cigar pahalı kolye alacak
 7. Raşi kolyeyi ilk etapta beğenmeyecek
 8. Urmila planın ikinci aşamasına geçecek
 9. Gopi’nin evden ayrılması konusunda ikna edecek.

Masum 14 Bölüm Fragmanı (TR)

6 Nisan Pazartesi ekrana gelecek olan Masum 14. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

5 Nisan Pazar Masum 14 Bölüm Fragmanı

Bu bölüm şimdilik ülkemiz de yayınlanmadığını ama Hindistan da yayınlandığı fragmanı aktarmak istiyorum. Türkiye de yayınlanacak olan 14. bölüm fragmanı, yayınlandığını da burada bulabilirsiniz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu