Dizi Özet

Masum 130. Bölüm Özeti 30 Temmuz Urmila Sarhoş Olursa

Masum 130. Bölüm Özeti 30 Temmuz. Urmila Sarhoş olacak. Ahem ile Gopi’nin ilk gecesi bu bölüme damga vuracak. İşte Masum 130. bölüm özeti sizlerle.

Masum 130. Bölüm Holi kutlamalarıyla başlar. Raşi sevinçle annesini arayıp planımız çok iyi gidiyor diye haber verirken Urmila, Kinjal’in parayı istediğini söyler. Raşi konuşmasını bitirince Jigar ona renk tozu atınca Raşi ile göz göze gelirler. Ahem ise Gopi’yi ararken Raşi’nin Jigar’ın yüzüne boya sürdüğünü görür.

Ahem eline boyayı aldığı anda Jigar onun Gopi’ye gideceğini anlayıp ona takılınca Ahem elindeki boyayı ona sürer. Ahem dönüp baktığında Gopi çoktan ayrılmıştır. Bu defa da Gopi eline boyayı alıp tam Ahem’e gidecektir ki Kokila ona benimle gel deyince Ahem’in gözüne bakıp kalır.

Google de bizi böyle arayınız!

Masum yazı görseliBu sırada Urmila ve ailesi de gelir. Kokila elindeki poşete dikkat eder ne getirdin der. Urmila tatlı deyince Kokila bir bakalım der. Urmila tatlıyı çıkarır ama yemesin diye dua eder. Kokila yemez ama oraya gelen Daval hepsini yemek ister. Bir yer iki yer Urmila tatlıyı kaçırır.masum 130 bolum ozeti resmi

Kokila ne oluyor diye sorar. Urmila çok tatlı da hepsini yemesin der. Kokila o kadar tatlıysa Daval sen de Urmila’ya ikram et der. Urmila çaresiz tatlıyı yerken Raşi acıyarak bakar. Ahem ise yeniden eline boya alır ama Kokila Gopi’nin yanına gelince boya elinde kalır. Urmila elindeki tatlıyı Gopi’ye verir ama tam Gopi yiyecekken Kokila Gopi’yi çağırır. Urmila ise yediği tatlının etkisiyle bağıra çağıra konuşmaya başlayınca Raşi annesinin ağzını kapatır. Ahem ile Gopi ise çarpışır, Gopi elindeki tatlıyı Ahem’e ikram eder ama yine boya ellerinde kalır.

Urmila Raşi’ye para çantasını göstereceği konusunda ısrar edince Raşi onu odasına götürür. Daval ise tatlının içindeki bhang nedeniyle sarhoş olup Kinjal’e sana aşığım deyip onu sinir eder. kinjal kaçar, Daval kovalar.masum 130 bolum resmi

Kinjal para Raşi’nin odasında diye düşünüp tam arayacaktır ki Raşi onu odasına kilitler. Kamera almaya gelen Jigar kilidi açınca Kinjal çıkabilir. Ahem ise Gopi’nin peşinden her gittiğinde birileri çağırmaya devam eder. Urmila ise parayı alıp bahçeye gömer. Jigar aile resmi çekerken Hetal ve Kokila’dan biraz gülümsemelerini ister.

Masum 30 Temmuz Özeti Ahem ile Gopi’nin İlk Gecesi

30 Temmuz Perşembe Masum 130. bölüm özeti devam ediyor. Jigar aile resmi çektikten sonra çiftlerinde resmini çekecektir. Ahem’e Gopi’ye biraz yakınlaşıp elini omzuna atmasını söyleyince ikisi de utanarak poz verir. Ahem daha sonra sana bir şey söylemem gerek der yine lafı bölünür de bölünür.

Sonunda acıktım deyip bahane ederek Gopi ile eve geçerler ve sonunda mutlu bayram dileklerini birbirlerine iletirler. Ahem Gopi’ye sarılmak ister ama Gopi kaçar. Gopi’nin attığı renk tozları Ahem’in gözüne gidince Ahem’in gözünden çıkarmak için çabalayan Gopi’ye Ahem dokununca Gopi odalarına kaçar. Burda ikilimiz pat diye yatağa düşer. İkilimiz göz göze gelir.

masum 30 temmuz ozeti resmi

Ahem Gopi’nin yanağına dokunur. İkilimiz iyice yakınlaşır. Ahem yatakta yatmaya devam ederken Gopi aşağı iner. Kokila Gopi ortalarda olmayınca Gopi’ye sen neredesin diye çıkışır ama Gopi başını eğip cevap vermez. Urmila ve Daval’ın sarhoş hallerini gören Kokila bunları hali ne böyle der. Kinjal de bu durumdan rahatsızdır.

Kokila Gopi’ye yiyeceklerde herhangi bir şey olmadığından emin olmanı istemiştim der. Gopi baktım ama yoktu deyince Kokila yoksa Urmila’nın getirdiklerinde mi bir şey vardı der. Raşi’ye hakaret edeceğini sezen Hetal akrabaları yolcu edelim gel diye onun dikkatini dağıtır.

Kokila Gopi’ye Ahem’i sorar ama Gopi Ahem ile romantik anlarının etkisindedir ve cevap vermez. Kokila kızar ve sen de mi sarhoşsun der. Gopi hayır deyip Ahem yatakta der. Ardından da yemek hazırlamak için gider. Masum 130. bölüm özeti son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu