Dizi Özet

Masum 132. Bölüm Özeti 1 Ağustos Haydan Gelen Huya Gider

Masum 132. Bölüm Özeti 1 Ağustos. Urmila para çantasını bulacak. Kinjal çantayı alırken, paralar saçılacak. İşte Masum 132. bölüm özeti!

Masum 132. Bölüm Urmila ile Kokila’nın kapı önünde konuşması ile başlar. Urmila saksı getirdiğini ve Holi günü alkolün etkisi ile ortalığı dağıttığını söyleyip, özür mahiyetinde saksıları bahçeye dikmek istediğini söyler.

Gerçek neden, para çantasını gömdüğü yeri bulmak. Kokila ile Urmila konuşurken, Hetal ile Raşi de gelir. Urmila bahçede kazı yapmak için izin alır. Raşi’yi de zorla sürükleyip, yardım etmesini ister.

Urmila ile Raşi define arar gibi bahçede para çantasının gömüldüğü yeri arar. Lakin bulamazlar. Ellerindeki çiçekleri dikmek için Raşi’den su getirmesini ister. Raşi mutfağa girdiğinde kapı çalar. Gelen bölgenin seyyar manavıdır. En taze mangoları getirdiğini söyler. Not: Masum 1 Ağustos Özeti olay sırasına göre anlatılacak.

Mango Olayı Gopi’nin Başına Kaldı

Ev halkı kapıya toplanır. Kokila meyvelerin çok iyi göründüğünü söyler. Ancak Hetal muhalefet olmak için gelini Raşi’ye “Raşi meyveler nasıl bir bakar mısın” der. Hetal artık Kokila’ya güvenini yitirdi. Kokila da Hetal’in bu davranışına karşı, Gopi’den meyvelere bakmasını ister. Raşi ve Gopi meyvelerin iyi olduğunu onaylayınca, Hetal 6 adet satın alır. Ancak Hetal yeşil olanı Jigar’ın çok sevdiğini söyler. Kokila da Ahem daha olgunları sever deyip daha sarı renkli olanları seçer.

Masum 132

Kokila Raşi’ye, “meyveleri götürürken sakın meyveleri birbirine karıştırma” der. Bu sırada Urmila da evin bahçesini delik deşik etse de para çantasını sakladığı yeri hatırlayamaz. Masum 132. bölüm özeti devam ediyor.

Raşi annesinin yanına gittiğinde evin bahçesini alt üst ettiğini ama para çantasını bulamadığını görür. Urmila da yorgunluktan dolayı meyve suyu ister. Birlikte mutfağa gelirler. Ancak mutfakta meyve suyu olmadığını gören Raşi, depodan almaya gider. Bu sırada Urmila tüm mangoları yer. Raşi geldiğinde tüm mangoları annesinin yediğini görünce şok olur.

Masum 1 Ağustos Özeti Urmila Para Çantasını Buldu

1 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelecek olan Masum 132. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Ahem Gopi’ye teşekkür edip, mangoları kimin getirdiğini sorar. Gopi de seyyar manavın getirdiğini söyler. Sonrasında Ahem sırtının ağrıdığını ve aynada göremediğini söyler. Ahem gömleğini çıkartıp, Gopi’nin bakmasını ister. Gopi Ahem’in sırtındaki tırnak izlerini görünce şok olur. Ahem “Sırtımda ne gördün Gopi” der. Gopi ise o geceyi hatırlamayan Ahem’e “sırtın çizilmiş” der.

Masum 132. bölüm özeti resmi

Tüm mangoları yiyen Urmila’ya Raşi kızar. “Anne onlar Jigar için alındı. Ev halkı öğrenirse yanarız” der. Şeytan Urmila’nın aklına bir plan gelir. Gopi’nin mangoları Ahem’e hazırladığını biliyordur. Hemen tüm mangoları Ahem’e vermiş gibi plan yaparlar. Urmila ile Raşi tüm delilleri Gopi’nin üzerine yıkacak şekilde ayarlayıp çıkarken kapıda Gopi ile karşılaşır. Gopi, yengesinin kıyafetinde leke olduğunu söyler. (Mango yediği için leke oldu) Urmila da çiçeklerden bulaştığını söyleyip kaçar gibi gider.

Akşam yemeğinde Hetal “Jigar senin için mango aldım oğlum. Hem de senin istediğin gibi” der. Meethi’den getirmesini ister. Meethi mutfağa gittiğinde mangoları bulamaz ve hemen Hetal’e söyler. Hetal hemen Raşi’ye görüp görmediğini sorar. Raşi de “annem ile bahçede çalıştım ama bir ara Gopi mangoların suyunu sıkıyordu “der. Gopi de kendilerine ait olanın suyunu sıktığını söyler. Hetal Raşi’in arkasında durup Gopi’nin mangoları karıştırıp karıştırmadığını sorar. Gopi zavallım ise yok dese de inandıramaz. Bir anda olay Kokila ile Hetal kavgasına döner.

Masum 132 özet - Mongo olayı Gopi'nün üzerine kaldı

Gopi’nin sadece “milkshake” yaptığını ve mangolara dikkat etmeye çalıştığını söylemesi, Kokila’nın sinirlenmesine neden olur. “olabilir , bir kaç tane kullandım” gibi cümleler Kokila’yı sinirlendirir. Zira kendisinin yanında her konuda emin bir gelin ister.

Akşam olduğunda Gopi odasına gelir. Ahem’in kanepede uyuduğunu görünce canı sıkılır. Ahem “neden mango konusunda gerçekleri söylemedin” der. Gopi de “sırf bu yüzden kavga etmesini istemedim” diyerek kendisini savunur.

Masum 1 Ağustos Özeti - Ahem ile Gopi

Kinjal gece bir çıtırtı duyar ve yataktan kalkar. Etrafa baktığında kapının açık olduğunu görür. Balkondan dışarıya baktığında, Urmila’nın elinde çanta ile taksiye bindiğini görür. Kinjal, Urmila’nın parayı almaya gittiğini düşünür.

Urmila da arabada Raşi’yi arayıp bahçeyi kazacağını ve yardım etmesini ister. Raşi herkesin uyuduğunu söylese de Urmila inatçı bir kadın. Raşi’yi zorla dışarı çıkartıp, kazmasına yardım ettirir. Kokila da gece su içmeye kalkar. Sesleri duyunca dışarı baksa da kimseyi göremez.

Paralar Havaya Saçıldı!

Sonunda Urmila parayı bulur. Etrafa yakalanmadan evinin yolunu tutar. Sabaha karşı evine varır. Kinjal, Urmila’nın elinde çantayı görünce “Paramı getirdin demek “der. Lakin Urmila ne parası deyip, evden geldiği gibi para çantası ile birlikte kaçar. Kinjal de arkasında takip eder. Urmila bisiklete biner. Başlar kovalamaca. Kinjal bir hamle yapıp, para çantasını tutmayı başarır. Kinjal bir taraftan Urmila bir taraftan çekince, para çantası havaya uçar. Herkes “para para” diye havada uçuşan paraları toplamaya başlar. Kinjal ile Urmila paraları toplayamadan millet hepsini toplayıp kaçar.

1 Ağustos Cumartesi Masum 132. bölüm özeti Paralar Havaya Saçıldı

Meeti ile Kokila arka bahçeye gider. Bahçenin adeta tarlaya döndüğünü görünce Kokila sinirden deliye döner. Hetal ve Raşi de bahçeye gelir. Kokila “bahçenin bu hali ne Raşi” der. Raşi aslında olup biteni bilse de kendince bir yalan bulur (tavşan yalanı). Ancak Kokila uydurduğu yalanı yutmaz.

Masum yazı görseli

Bu sırada Gopi elinde beyaz bir tavşan ile gelir. (Raşi burayı tavşan yapmış dedi. Gopi elinde tavşanla geldi. Tesadüfün bu kadarı) Anlayacağınız Raşi yine yırttı. Masum 132. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu