Dizi Özet

Masum 133. Bölüm Özeti 2 Ağustos Seninle Konuşmayacağım

Masum 133. Bölüm Özeti 2 Ağustos. Gopi Raşi’nin oyununu bozacak. Gopi Raşi ile konuşmama kararı alacak. İşte Masum 133. bölüm özeti!

Masum 133. Bölüm Raşi’nin merdivenlerden inmesi ile başlar. Merdivenlerden indikten sonra Hetal’in dua ettiğini görüp yanına sinsice yaklaşır ve  “Anneciğim bu Meeti sadece Kokila yengemin dediklerini yapıyor. Sadece onun odasını temizliyor” der. Hetal da bu kadar panik yapmamasını söyleyip, Meethi’yi ikaz edeceğini söyler.

Hatırlarsanız geçtiğimiz bölümün sonunda Meeti Hetal’in odasını temizlemesine rağmen Raşi çöpten pislikleri alıp odaya tekrar saçmıştı. Şimdi Meeti’yi de kendi tarafına çekip, Kokila’yı yalnızlaştırmak için plan yaptı.

Raşi’nin Planı Gopi Bozdu

Hetal Raşi’nin dolduruşuna gelir. Birlikte Meeti’nin yanına giderler. Hetal evin hizmetçisi Meeti’yi çağırır. “Meeti benim odamı temizledin mi?” der. Zavallı kız Raşi’nin kendisine oynadığı oyundan habersiz, odayı temizlediğini söyler. Kokila da “madem ortada bir anlaşmazlık var. Gelin beraber gidip odaya bakalım” der.

Masum 133

Hep birlikte Hetal’in odasına giderler. Kapıyı açtıklarında evin ter tarafı adeta bal dök yala gibi ter temiz olduğunu görünce Raşi şok olur. Zira kurduğu oyunun en büyük kısmının birileri tarafından bozulduğunu görür.

Meeti de zavallı “işimi beğenmiyorsanız giderim ” deyip ağlayarak olay yerini terk eder. Kokila da Meeti’nin nasıl çalıştığını tek tek anlatır. Konuşma sırasında Kokila’nın aklına bir fikir gelir ve şunları söyler.

“Meeti tek başına bir evin tüm temizliğini yapıyor. Üstüne evin yemeğini de yapıyor. Bundan sonra Meeti’nin izin günlerinde tüm işleri Raşi sen yapacaksın. Hetal senin için de uygunsa Meeti’nin ne kadar zorlandığını Raşi de görsün” (Masum 133. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Masum 133 Özet

Deyince, Raşi şok olur. Hetal Kokila’nın teklifini kabul eder. Kısaca Raşi oyun oynarken oyuna gelir. Raşi ise herkes gittikten sonra “aldım başıma belayı ” der.

Kendi İşini Kendin Yap Raşi Abla

Hetal ile Cirag’ın odasında Raşi gidince Gopi saklandığı yerden çıkar. Raşi’nin bir kez daha gerçek yüzünü gören Gopi, bakalım bundan sonra nasıl davranacak? Bekleyip göreceğiz.

Masum 133. Bölüm Özeti - Raşi Toz Bezi Veriyor

Raşi’nin arkadaşı Neha saat 13:00 de misafirliğe geleceğini telefonda haber verir. Raşi ise temizlik yaparken nasıl fırsat bulacağını kara kara düşünür. Aklına Gopi gelir. Gopi’den kendi yerine temizlemesini isterken Kokila gelir. “Gopi sana yardım edemez Raşi. Sen işine bak” deyip Gopi’yi de alıp Raşi’nin yanından uzaklaşır.

Raşi ise Gopi geri gelene kadar mutfakta beklemeye koyulur. Gopi işlerini bitirip tekrar mutfağa geldiğinde toz bezini verip kendi yerine temizlemesini ister. Ancak Gopi kaynanası Kokila’nın kendisine başka görev verdiğini ve onu yapacağını söyler. Raşi’nin ilk defa Gopi’den olumsuz cevap alması, onu çok şaşırtır. Raşi sinirle etrafı temizlerken üstü başı toz içinde kalır.

Masum 2 Ağustos Özeti - 133. Bölüm

Saat 13:00 olduğunda Gopi’nin de tanıdığı Neha gelir. Raşi gelen kim diye baktığında üstü başı toz içinde Neha’nın karşısına çıkar. Neha da “Kız bu ne hal. Üstün başın toz içinde. Hizmetçi misin? Yoksa gelin misin?” diye dalga geçer. Raşi ise “Sana özel bir şey hazırlarken oldu” der. Neha ise ne hazırladığını sorar. Ancak Raşi bekle ve gör deyip zaman kazanır.

Masum 2 Ağustos Özeti Gopi Raşi’ye Konuşmama Kararı Aldı

2 Ağustos PAzar günü ekrana gelecek olan Masum 133. bölüm özeti devam devam ediyor. Kinjal odasında tırnaklarını törpülerken Urmila gelir. Sert bir üslupla “Dergim nerede Kinjal” der. Kinjal de masayı gösterir. Urmila masaya gittiğinde dergisinin su içinde kaldığını görünce sinirlenir. Kinjal de evin tepesi akıyor. Ondan dolayı dergi su olmuş olabilir diye dalga geçer.

2 Ağustos Pazar Masum 133. Bölüm Özeti - Raşi

Raşi ve Gopi Neha’yı yolcu eder. Kısa süre sonra kapı tekrar çalar. Gelen Hetal ile Kokila’dır. “Giden kız kim” der Kokila. Raşi de arkadaşı olduğunu söyler. Kokila evin işlerini bitirip bitirmediğini sorar. Raşi masum bir bakışla Hetal’a bakar. Kokila “neden Hetal’e bakıyorsun! İşleri bitirdin mi?” der. Gopi de bu sırada lafa girip, Raşi’ye yardım etmek istediğini söyler. Kokila Gopi’nin ısrarına dayanamaz ve yardım etmesine izin verir.

Kinjal Üfürükçü mü Oldu?

Urmila’nın evine gelen kıyafet satan kadın, putun olduğu yerden su geldiğini görür. Sonrasında Kinjal gelir. Kadının kafasına saksı düşmesine engel olur. Sonrasında kadına Kinjal su getirince kadın Urmila’nın şekerli suyunu içer. Kadım Kinjal’i ermiş zanneder.

Raşi Abla Artık Seninle Konuşmayacağım

Gopi akşam dua etmeye gider. Raşi ona seslenir. Gopi artık kendisinden emin bir şekilde arkasını döner. Raşi yine Gopi’ye iş konusunda yardım etmediğini söyler. Gopi ise Raşi’ye şunları söyler.

Hetal Yengem ile kayın validem küs. Son olaylara baktığımda mango olayını bilerek üzerime aldım. Ancak Urmila yengemin üzerinde mango suyunun olduğunu gördüm. Sonrasında Hetal’in odasını Meeti temizlediğini gördüm. Daha sonra odaya sen girdin ve evi batırdın. Ancak ben sana fırsat vermedim. Tekrar temizledim. Raşi abla sen son zamanlarda çok konuşur oldun. Artık seninle konuşmamaya karar verdim” (Masum 133. Bölüm Özeti) Gopi Modi

Masum 2 Ağustos Pazar Özeti - Raşi ile Gopi

Deyince Raşi şok olur. Eskiden kafasına vurup ekmeğini aldığı saf Gopi yok. Gopi her geçen gün etrafında dönen olayları görmeye başladı.

Dhobi (kıyafet satan kadın) yanına aldığı bir kaç bayanla Urmila’nın evine gelir. Urmila niçin geldiklerini sorar. Dhobi Kinjal’in ermiş olduğunu ve ondan yardım istemek için geldiklerini söyler. Urmila hemen işi ticarete dökmeyi düşünür. Kinjal’e gidip olayı anlatsa da Kinjal kadınların karşısına çıkmaz. Urmila da “Üfürükçünüz şimdi dinleniyor. Akşam gelin ;)” der. Kadınlar sevinerek evden ayrılırlar. Masum 133. bölüm özeti devam ediyor.

Raşi Adresi Yanlış Verirse

Raşi Gopi ile her fırsatta konuşmak ister. Ancak Gopi konuşmaz. Raşi pastahanenin numarasını ister. Ancak Gopi vermez. Raşi telefon defterinden pastahanenin numarasını alıp arar. Pastahaneye tatlı siparişi verir. Ancak teslim yerini belirtmeyince adam Modi konağına getirir. Görevli ile Raşi arasında tartışma çıkar. Adam teslim yerinin burası olduğunu söyleyip, ağır tepsiyi Raşi’ye verip gider. Bu sırada oradan geçmekte olan tüpçüyü görürler.

Masum yazı görseli

Hetal ile Kokila da tapınak da sarı tatlıyı bekler. İkide birde Raşi’yi arayıp, nerede kaldıklarını sorar. Raşi de her defasında yalan söyler. Raşi ile Gopi tüpçüye rica edip tapınağa götürmesini ister. Adam da ikilinin ricasını kırmaz. Tapınağa geldiklerinde adam buraya kadar yardımcı olacağını söyleyip ağır tatlıyı Raşi’ye verip gider. Kokila ise uzaktan Raşi’nin ağır tatlı ile geldiğini görünce şok olur. Masum 133. bölüm özeti burada sona erdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu