Dizi Özet

Masum 134. Bölüm Özeti 3 Ağustos Kör Olasın Raşi!

Masum 134. Bölüm Özeti 3 Ağustos. Raşi’nin öyle bir planı vardır ki ama ne yazık ki kazdığı kuyuya kendi düşer. İşte Masum 134. bölüm özeti!

Masum 134. Bölüm Raşi’nin elindeki büyük ladduyu gören Modi ailesi şok olur. Koki bu da ne böyle deyip daha büyüğü yok muydu be Raşi dercesine bakar. Hetal önemli olan getirmiş olması öyle değil mi diye Raşi’yi savunur ama Raşi tek başına koca ladduyu taşımak zorunda kalır. Zira geleneklere göre onu tek başına taşıması gerekmektedir.

Din görevlisi de ladduyu görünce şok olur. Kokila Gopi’ye bu büyük laddudan küçük küçük yapmasını söyleyince Raşi’nin canı sıkılırken Hetal ve Jigar da kötü hisseder. Kinjal Urmila’ya insanları karşılamayla ilgilenmediğini söyleyince Urmila kadınların para bırakıp dua ettiklerini görür ve Kinjal’i ikna eder.

Masum 137 bölüm özeti tıklama görseli

Parayı gören Kinjal kadınları karşılar. Kadınlar bize bi oku üfle der. Kinjal’in duasını alan kadınlar sevinçle uzaklaşırken bu işte para olduğunu gören Urmila’nın ağzının suyu akar. Raşi mutfakta iş yaparken Jigar koşarak gelip yardım etmeye başlar. Raşi “Yengem görürse” dese de Jigar kapıyı kapatıp ona yardım eder. jigar kavanoz yerleştiriken elindeki kavanoz düşecektir ki Raşi ile aynı anda tutarlar. İkili birbirine bakıp gülümser.masum 134 bolum ozeti resmi

Ahem ise Gopi yok çok şükür deyip odasına gidip uyur ama bu defa da rüyasında Gopi’yi öptüğünü görüp uyanır. Gopi de onun Gopi diye bağırması nedeniyle uyanır. Ne oldu dese de Ahem yok bir şey deyince ikisi de uyur.

Sabah olduğunda Kokila Raşi’ye gelip sabah sabah annenle konuşmak yerine kahvaltı hazırla deyip yapması gerekenleri söyleyip çayını da alıp gider. Raşi Hetal’in ona baktığını görünce eli ağrıyor numarası yapar. Hetal senin için üzgünüm ama hatan yüzünden ağrıyor ellerin der. Raşi canı sıkılır ve bir bahane ile gidip annesini arar.

Urmila kendi evinde olanların raporunu verirken Raşi de sıkıntılarından bahsedip akıl ister. Urmila yine şeytani bir plan yapıp Kokila’yı çileden çıkarmayı düşünür. Annesinin sözünü dinleyen Raşi, Kokila’nın gözüne acı biber tozunun gitmesi için gerekli hazırlıkları yapar ve heyecanlı bir şekilde beklemeye başlar.masum 134 bolum resmi

Gopi de planını mahvetmesin diye onu da bir odaya kapatır ama onun çığlıklarını duyan Meethi onu çıkarmayı başarır. Koşarak aşağıya inerlerken fan çalışır ve oraya koşan Raşi’nin yüzüne gözüne acı biber tozu dolar. Kısaca Raşi kazdığı kuyuya kendi düşer.

Masum 3 Ağustos Özeti Raşi Kör Mü Kalacak?

Modi ailesi Raşi’yi görünce şok olur. Kokila hemen pervaneyi kapatır ve Raşi’yi uzaklaştırır. Bir taraftan öksüren Kokila hemen Raşi’nin yüzündeki tozları üfler. Gözlerine giden tozları almak için çabalarlar. Raşi’yi odasına götürdükten sonra doktor gelen kadar Gopi ve Meethi’ye başında durması gerektiğini söyleyen Kokila, gözlerini ovuşturmasına engel olun diye emir verir.

Meethi kör kalırsın deyince Raşi iyice telaşlanır kör mü kalacağım diye ağlamaya başlar. Doktor gelir ve gözleri çok zarar görmüş deyip gözlerini bir süre kapatmak gerekecek der. Kokila ise olay yerini incelemeye Hetal ile gider ve masanın yanında bu pervanenin işi ne diye kuşkulanır.

Meethi’ye ortalığı toplamasını söyler. Gopi ise üzülen Raşi’ye iyileşeceksin deyip teselli eder. Raşi odasına gelen Jigar’ı görünce bir kat daha ağlar. Jigar ona sarılıp geçecek bir şey olmayacak merak etme der. Gopi ise Raşi iyileşsin diye dua eder.

Dua ettiği yerden kalkan Gopi arkasında Ahem’i görünce elindeki tabağı düşürür. Tabaktaki kumkum Ahem’in yüzüne ve kıyafetlerine gelir. Ahem holi festivalindeki romantik bir kesiti hatırlar. Gopi Ahem’in kıyafetini temizlemeye çalışınca Ahem elini tutarak onu durdurur. İkili göz göze gelir. Gopi elini çekip uzaklaşırken Ahem hala ardından bakmaktadır.masum 3 agustos resmi

Urmila Raşi’yi arar. Raşi ise gözleri görmediğinden yanlışlıkla Kokila’nın odasına gidip telefonda konuşmaya başlar. Başına gelenleri bir bir anlatır. Konuşurken odada ne var ne yoksa düşüren Raşi’nin gürültüsüne gelirler.

Kokila bir şeye ihtiyacın olursa bizi çağır der. Ardından Meethi’ye odasını toplamasını söylerken kırılan şeyler için canınızı sıkmayın diye de ekler. Gopi’ye de Raşi’yi odasına götürmesini söyler. Raşi bir gün daha bu şekilde kalmak zorundadır. Gopi ise Raşi için üzüldüğünü Ahem ile paylaşır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu