Dizi Özet

Masum 136. Bölüm Özeti 5 Ağustos Kokila Ve Hetal Barıştı!

Masum 136. Bölüm Özeti 5 Ağustos. Kokila ve Hetal sonunda barıştılar. Anita ise geri döndü! İşte Masum 136. bölüm özeti detayları!

Masum 136. Bölüm Kokila ve Hetal’in barışmasıyla bizleri mutlu edecek bir bölüm olacak. Gopi Raşi’yi Hetal ve Kokila arasındaki yanlış anlaşılmaları çözmesi konusunda uyarır. Eğer gerçekleri söylemezsen ben de gerçeği herkesin önünde açıklarım der.

Büyükannesi ise Hetal ve Kokila’nın birbirlerine karşı sevgilerini kanıtlamak için bir plan yapar ve bu plana Gopi ve Raşi’yi de dahil eder. Büyükanne Meethi’ye Gopi ve Raşi eşyaları topladı mı git de kontrol et der. Parag ikna etmek ister ama büyükanne onu durdurur. Koki ve Hetal birbirlerine verdikleri hediyeleri iade ederken kendilerini kötü hissederler.

Herkes kendi odasında büyükanne neden böyle yaptı diye düşünürler. Derken bir ses gelir. Büyükanne evi bir duvar ördürüp ikiye böleceğini veya iki ev inşa edeceğini söyler. Raşi zaten her şeyi böldük bir tek aile resmi kaldı der.

Masum 137 bölüm özeti tıklama görseli

Büyükanne resmi de bölün diye emir verir. Ardından da Şirak ile mi Parag ile mş kalayım ya da hiçbir yerde kalmasam mı diye sorar. Herkes bu soru üzerine kendini kötü hisseder. Koki duygusal bir şekilde Hetal’e gider ve sarılarak ağlar. Bu sahne herkesin ağlamasına neden olur. Büyükanne ise istediğim tam da buydu dercesine sevinir.

Kokila ben bu ayrı gayrılığı istemiyorum, sen benim kız kardeşimsin, benim üstümde hakkın çok benim de senin üstünde hakkım çok deyip yaptığı hatalar için özür diler. Hetal de sen benim kız kardeşim gibisin, kavgalar bizi ayıramaz sen de beni affet der. Büyükanne de evleri ayırmayacağım der. Hetal ve Kokila onlara iyi bir ders veren büyükanneye teşekkür eder.

masum 136 bolum ozeti resmi

Büyükanne gelecekte de hiç ayrılmayacaklarına dair onlardan söz alır. Herkes mutlu bir şekilde normal rutin işlerine döner. Gopi mutfakta sevinçliyken Raşi olanlara üzülür. Üstüne Gopi bu evde ilerde hiçbir sıkıntıya neden olmayacaksın diye konuşunca Raşi eğer bir gün sen de bu evde sana zarar verileceğini düşünürsen o zaman bunun hakkında tartışalım der.

Gopi bir şey anlamazken Raşi öfkeyle mutfaktan çıkar. Gopi daha sonra odaya gittiğinde Ahem gelir. İkilimiz birlikte Ahem’in çocukluk resimlerine bakarlar. Gopi bir resmi beğenip çerçeveletebilir miyim diye sorar. Ahem izin vermez. Bu sırada büyükanne gelir ve Jigar’ın hediye ettiği saatin kordonunu değiştirmek istediğini söyler.masum 136 bolum resmi

Ahem ben hallederim deyince büyükanne Gopi daha zevkli o yapsın deyip Gopi’yi mağazaya götürmesini ister. Raşi ise yaptığı yemekleri Kokila eleştirince sinir olur. Hetal yenisini yapar deyince Kokila nasıl yapılacağını biliyor musun der. Bu sırada büyükanne hayırdır Kokila Raşi’yi mi korkutuyorsun der. Kokila yok anneciğim yapıp yapamayacağını teyit ediyordum der. Raşi onlar giderken yine fırçayı ben yedim diye sinir olur.

Masum 5 Ağustos Özeti Anita Geri Döndü!

Urmila, Kinjal’e şehrin su hattını kapatacağını insanların ona gelip dua isteyeceğini bu sırada su hattını açıp insanları kandıracağını anlatır. Kinjal sonunda para olan bu işe de evet der. Ahem ise Gopi ile alışveriş merkezine gider.

Gopi yürüyen merdivene binerken korksa da Ahem’den cesaret alıp biner. Bu sırada Anita (Ahem’in eski sevgilisi) de oradadır ama karşılaşmazlar. Ahem ve Gopi saatçide kordon beğenirler, adam paket yapar, Anitha da aynı saatçiye gidip bir saat seçer ama bu sırada Ahem ve Gopi’yi telefonda konuştuğu için fark etmez bile. Anita parasını ödeyip paketi alır çıkar. Ancak mağazadaki adam paketleri karıştırınca işler de karışır.masum 5 agustos ozeti resmi

Ahem ve Gopi adresi de alıp Anita’nın apartmanına kadar saati verip kendi saatlerini almak için giderler. Gopi arabadan bekler. Anita da saatin yanlış olduğunu fark etmiş, geleceklerini öğrenince beklemiştir. Kına töreni için hazırlanan Anita, kapısına kadar gelen kişiye saati getirdiği için teşekkür etmeye iner. Ahem ise kapıda saati vermek için bekler. Bu sırada Jigar arar, telefonda konuşurken Anita’nın sesini duyan Ahem şok olur. Onu karşısında gören Anita ise ondan da şaşkındır.

Ahem ve Anita birbirlerine bakıp geçmişteki romantik anılarını hatırlar. Ahem sen diye bakarken Ahem sakince elindeki saat kutusunu verir. Anita da elindeki saati verirken yanlışlıkla Ahem’in eline dokunur, Anita’nın elindeki kına Ahem’e bulaşır. Anita temizlemek için içerden bir şey getireceğini söyler ama Ahem istemez.

Arkadan Anita’nın arkadaşları seslenince Anita içeri geçmek zorunda kalır, Ahem hayırlı olsun deyip uzaklaşır. Ahem arabaya binmeden elini temizler. Gopi iyi misin diye sorduğunda ruhen bunalmış olan Ahem cevap dahi vermeden gaza basar. Eve geldiklerinde Raşi onları karşılar. Ahem çalan telefonu bile duymuyordur. Raşi telefonun çalıyor diye onu uyandırır. Sonunda telefonu açıp konuşurken Raşi Ahem abi iyi mi Gopi diye sorar. Gopi mağazaya gidince işe geç kaldı galiba ondan öyle der ama Raşi bir sıkıntı olduğundan şüphelenir.

Ahem odasına giderken annesi seslenir onu da duymaz. Kokila ona dokunur oğlum elindeki saat nedir diye sorar. Ahem büyükannenin diye tek kelimelik bir cevap verince neyin var diye sorar Kokila. Ahem yoruldum biraz diye geçiştirir.

masum 5 agustos resmi

Odasında günlüğüne bakan Ahem, Anita’nın fotoğrafını çıkarıp bakar, birkaç mektup da yanındadır. Anita da aynı şekilde sakladığı resimlerine bakmaktadır ki biri arayınca günlüğü kapatıp telefonu açar. Ahem fotoğrafları yırtıp pencereden atar, fotoğraf parçaları bahçeyi sulayan Raşi’nin başına dökülür. Raşi Ahem’in odasından atılan bu parçaları birleştirip Anita olduğundan şüphelenir.

Urmila ve Kinjal ise planları ile yeniden insanlardan para almaya çalışırlar. Suyu gelmesini isteyen insanlar Kinjal’den yardım ister ama daha suyun başına gitmeden su gelince herkes sevinir ve Kinjal’in duasına ihtiyacımız kalmadı der.

Daval suyu gelmesi için para vermiş ve insanları zor durumdan kurtarmıştır. Sizin kötü planınızdan haberim vardı bundan dolayı yaptım diye de yüzlerine söyleyip Kinjal’e de sinirle bakıp gider.Masum 137 bölüm özeti tıklama görseli


Masum 7 Ağustos Cuma Özeti oku görseli 138. bölüm


Masum 8 Ağustos Cumartesi Özeti oku görseli 139. bölüm


Masum 9 Ağustos Pazar Özeti oku görseli 140. bölüm


Masum 10 Ağustos Özeti oku görseli (tıklama)


Masum 136. Bölüm Özeti burada son buldu. Yukarıda diğer özetlere ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu