Dizi Özet

Masum 137. Bölüm Özeti 6 Ağustos Ahem ile Anita Aynı Yatakta

Masum 137. Bölüm Özeti 5 Ağustos. Ahem ile Anita aynı yatağa düşecek. Olay yanlış anlaşılacak. İşte Masum 137. bölüm özeti!

Masum 137. Bölüm Kinjal ile Urmila’nın konuşması ile başlar. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümde Daval’in planı, Kinjal ile Urmila’nın planını bozmuştu. Her ikisi de Daval’ın arkasında atarlar.

Masum 137 Bölüm Özeti Başlıyor

Gopi Ahem’e yeşil çay getirmek için odaya girdiğinde Raşi’nin odada olduğunu görür. “Raşi burada ne arıyorsun sen” der. Raşi de Ahme’in iyi olup olmadığına bakmaya geldiğini ama banyoda olduğu için konuşamadığını söyler. Tam da bu sırada Urmila Raşi’yi telefonla arayınca, Raşi odadan kaçar gibi çıkar.

Masum 137

Raşi annesine daha önce Gopi konusunda yardım istediğini ama kabul etmeyip telefonu yüzüne kapattığını hatırlatıp annesine fırça atar. Sonrasında Ahem’in hayatına Anita’nın geri döndüğünü söyleyince, Urmila şok olur. Urmila bu konuyu daha detaylı araştıracağını söyleyip telefonu kapatır.

Urmila daha önce Anita ile görüştüğü için cep telefonunu arar. Anita Umila’yı tanıyamaz. Sonunda Sureli teyze olduğunu söyler. Anita yoğun olduğunu ve yakında evleneceğini söyler. Urmila da aldığı bilgileri hemen Raşi’ye söyler. Ancak Raşi damat hakkında bilgi alamadığı için annesine kızar.

Bu arada bizleri google amcadan böyle arayıp en son özetleri bulabilirsiniz.

Masum yazı görseliMasum 137 özeti devam ediyor. Akşam olduğunda eve bir misafir gelir. Şirket ile devamlı iş yapan Jayanth mutlu bir şekilde içeri girer. Cirag Jayath’yi annesine tanıtır. Jayanth de mutlu günü olduğunu ve düğünlerine mutlaka gelmesini ister. Cirag da Jayanth kutlar.

Masum 137 Özet

Jayanth de giderken düğünün nerede olacağının bilgisini verir. Bu konuşmaları Raşi duyar. Anita’nın düğünü ile aynı yerde olmasında dolayı şüphelenir. Ahem ise düğün davetiyesine baktığında Anita’nın ismini görür.

Düğününe Çağır Sevgilim

Kokila salona geldiğinde Ahem’in dona kaldığını görür. Bir sorun olup olmadığını sorar. Cirag da düğüne gideceklerini ve kesinlikle olması gereken kişilerin başında olduğunu söylese de Ahem iş yerinde önemli toplantısının olduğunu söyleyip düğüne gelmek istemez. Ancak Kokila baskı kurup ısrar edince zavallı Ahem sadece kafasını sallar.

Masum 137. Bölüm Özeti Kokila ile Ahem

Salondan herkes dağıldıktan sonra masanın üzerinde duran davetiyeyi Raşi alıp kız tarafı kim diye baktığında Anita’nın ismini görür.. Hemen olayı Urmila’ya anlatır. Urmila da kartı kaybetmemesini ve düğüne herkes eşleri ile katılması için ortamı organize etmesini ister.

Masum 6 Ağustos Özeti Ahem ile Anıta Aynı Yatakta

6 Ağustos Perşembe Masum Özeti vermeye devam ediyoruz. Raşi, Urmila’nın planını adım adım devreye koyar. Raşi Jayanth hem aile dostu hem de birlikte iş yaptı kişi olduğu için düğüne ailecek katılmak daha anlamlı olacağını söyler. Büyükanne de hep birlikte gideceklerini söyler. Kısaca Raşi’nin ortaya attığı yemi büyük anne yuttu.

Anita’nın Düğünü

Masum 137. bölüm özeti için en önemli kısım başlıyor. Aile üyelerini Raşi bir şekilde kandırmayı başarır ve hepsi eşleri ile birlikte düğüne gelir. Gopi küpesi şalına takıldığı için herkesin gerisinde kalır. Ahem Gopi’nin geride kaldığını görünce Gopi’ye yardım eder. Ahem ile Gopi de düğün salonuna girdiler.

Masum 6 Ağustos Perşembe Özeti - Ahem ile Gopi

Ahem içeri girer girmez gelin ile damadın olduğu yere baksa da sadece damadı görür. Gelinin etrafı arkadaşları tarafından kapatıldığı için Modi ailesinden gelen kimse göremez.

Hetal ile Kokila yan yana durdukları sırada Anita’yı öven iki kadın gelir. Kokila Anita ismini duyunca dikkat kesilir. Bu sırada gelin (Anita) yerinden kalkıp misafirlere doğru yürür. Tabi önünde gelinin yaverleri olduğu için Modi ailesinden kimse gelinin yüzünü göremez.

Gopi Anita’yı Gördü!

Anita bir ara duraksayıp kıyafetinin arakasının bozulduğunu söyleyip arkadaşlarından düzeltmesini ister. Anita’nın önünde duran arkadaşları Anita’nın arkasına geçtiği anda Ahem ile Anita göz göze gelir. Tabi Gopi de Anita’yı bildiği için Anita’yı görür görmez şok olur.

6 Ağustos Perşembe Masum 137 bölüm özeti - Gopi ile Anita karşılaştı

Kokila Anita’nın düğünü olduğunu anlar anlamaz kendisini iyi hissetmediğini özellikle Ahem’den kendisini eve bırakmasını ister. Hetal ise “birlikte geldik, birlikte döneriz” deyip çıkışa doğru hep birlikte giderler. Raşi Modi ailesini düğüne davet eden Jayanth’i görür. Sırf gitmelerine izin vermesin diye sandalyeyi yere düşürüp ses çıkartır. Adam da Modi ailesinin gittiğini görüp kalmasını ister.

“Bu düğün sizlerin sayesinde onurlandı. Kokila hanım ,için gerekirse buraya doktor getireyim. Ama ne olur düğünü terk etmeyin. En azından gelinle damadı kutsamadan ayrılmayın.” (Masum 137. bölüm özeti) Jayanth

Masum 137. Bölüm Özeti - Jayanth Modi Ailesini durduruyor

Kısaca adam gitmemeleri için adeta yalvarır gibi rica eder. Zira düğünün en önemli misafirleridir. En sonunda ev halkının ortak kararı ile gitmekten vaz geçerler. Bu işe Raşi ise çok mutlu olur.

Kokila’nın gözü Ahem de ve iyi olup olmadığını sorar. Ahem de iyi olduğunu söyler. Zavallı Gopi ise eşinin eski aşkının düğüne geldiği için yıkılmış bir vaziyette. Düğüne gelen kadınlar Gopi’nin hal ve hareketlerini överken, Raşi sinirden deliye döner.

Raşi düğünün keyfini çıkartmak için Jigar’dan meyve suyu ister. Jigar meyve suyunu verecekken arkadan çocuklar dokunur ve tüm meyve suyu Raşi’nin üzerine dökülür. İkili sakin bir yere gidip Raşi’nin kıyafetini temizler.

 Urmila’nın Oje Oyunu

Urmila Daval yüzünden ciddi gelirlerinden oldu. Bu duruma çözüm bulması için Kinjal’den yardım istese de Kinjal oralı olmaz. Üstüne tırnaklarına oje sürer. Urmila Kinjal’deki bu rahatlığa çok kızar.  Sinirle Kinjal’in odasını terk etmek isterken Kinjal ile çarpışır ve yere oje şişesi düşer. Bu sırada Urmila’nın aklına yeni bir plan gelir.

6 Ağustos 2020 Perşembe Masum 137 bölüm özet - Kinjal

Urmila tüm kadınları arayıp Didi (Kinjal) kızdırdıklarını ve artık temiz suyu yerine kırmızı su akıyor der. Kadımlar eve gelir. Bu sırada deprem olur. Eve gelen kadınlar depremi Kinjal’in yaptırdığını düşünüp ona inanmadığı için özür dilerler.

Raşi’nin Hain Planı

Raşi yeni bir plan yapar. Jigar’dan herkesi sahneye çıkartmasını ve resim çektirme konusunda ikna etmesini ister. Jigar da herkesi ikna etmeyi başarır. Modi ailesi Anita’yı tebrik eder. Kokila ise tebrik etmeden Anita’nın yanından geçer. Raşi de Anita’yı tebrik edip sarılır. Bu sırada Anita’nın fermuarını arkadan açar.

Modi ailesi sahneden bir bir iner. En sonra Ahem inerken masada duran meyve sularının üzerine Raşi düşmüş gibi yapıp, Ahem’in kıyafetine döker. Daha sonra kolundaki saati çaktırmadan Anita’nın yanına fırlatır. Ahem üzerini temizlemek için lavaboya gider.

Raşi saatini düşürdüğünü söyleyip tekrar Anita’nın yanına gider. Gopi’yi de devreden çıkartmak için gelinle damadın yanında bulunan meyve suyunu döktüğünü garsona söyleyip getirmesin için rica eder. Gopi de zavallım kabul eder.

Ahem ile Anita Aynı Odada

Raşi Anita’nın yanına gelip kaybolan saatini bulur. Sonrasında kıyafetinin açıldığını lavabonun yanında ki odaya gidip düzeltmesine yardımcı olacağını söyler. Anita odaya girince Raşi odanın kapısını kilitler. Bu sırada odanın diğer kapısından Ahem gelir.

Masum 137. Bölüm Özeti 6 Ağustos Ahem ile Anita Aynı Yatakta resmi

Ahem ile Anita odada yalnız başına karşı karşıya kalırlar. Anita kıyafeti odada bulunan yatağa sıkışır. Ahem Anita’ya yardım etmek isterken ikisi birlikte yatağa düşer. Bu sırada damat da odaya gelip Anita’yı götürmek isterken bir anda karşısında Anita ile Ahem’i yatakta görür. Tabi damat kapıyı açtığında meraklı misafirlerin yanı sıra Raşi ile Gopi de bu manzaraya şahit olurlar. Masum 137. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 7 Ağustos Cuma Özeti oku görseli 138. bölüm


Masum 8 Ağustos Cumartesi Özeti oku görseli 139. bölüm


Masum 9 Ağustos Pazar Özeti oku görseli 140. bölüm


Masum 10 Ağustos Özeti oku görseli (tıklama)


Masum 11 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli


Masum 137. Bölüm özeti burada son buldu. Yukarıda ki kısımdan diğer özetlere ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

  1. Teşekkürler yeni özetleri merakla bekliyorum 2.3 saate bi girip yeni özet gelmiş mi diye bakıyorum bu arada bu raşi belasını bulmayacaktı ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu