Dizi Özet

Masum 138. Bölüm Özeti 7 Ağustos Anita Modi Konağında!

Masum 138. Bölüm Özeti 7 Ağustos. Jayanth Anita’yı gelini olarak kabul etmeyecek. Kokila Anita’yı Modi konağına getirecek.  İşte Masum 138. bölüm özeti!

Masum 138. Bölüm düğüne gelenlerin hepsi, Ahem ile Anita’nın yatakta yattığı odaya gelmesi ile başlar. Nilesh (Damat), Anita’ya “burada ne yapıyorsun sen ” der.

Damadın babası Jayanth ise gelini Anita’ya “sen ne yapıyorsun burada. Oğlumu aldatmaya utanmadın mı? Hem de düğün gününde” der. Kokila da sakin olun dese de Jayanth Kokila’yı susturur.

Zavallı Gopi ise eşi Ahem’i eski sevgilisi ile aynı yatakta gördüğü için çok üzülür. Jayanth ise “düğün burada biter. Alın Anita’yı gelininiz yapın. Biz Anita’yı gelin olarak kabul etmiyoruz” deyip düğün salonunu terk eder.

Anita Bayıldı

Erkek tarafı davetlilere gelip düğünün burada bittiğini söyler ve salondan ayrılır. Olay yerine Anita’nın anne ve babası gelip ne olduğunu sorar. Olayı gören kadınlardan biri “Anita ile Ahem’i aynı yatakta yakaladık” der. Anita’nın babası öfkeden deliye döner. Anita daha fazla stresi kaldıramaz ve bayılır. Ahem yere düşmesin diye tutup kucağına alır. (Rezilliğin bu kadarı)

Masum 138

Kokila ile Gopi göz göze gelirler. Ahem kucağında eski sevgilisini baygın halde götürürken, gözler aslında her şeyi anlatmaktadır. Bu olaydan en çok keyif alan Raşi olur. Ancak Anita’nın düğünün mahvolması canını sıkar. Zira Raşi’nin planı Gopi’ye acı çektirmek, Kokila’yı rezil etmektir ama olayın boyutu bir anda değişir.

Düğün salonunu herkes terk eder. Bir tek Raşi kalır. Raşi yaşanan olayı annesine telefonda anlatır. O anları ise düğüne gelen kameraman çekmektedir. (Bu olay ileride Raşi’nin başını ağrıtacak)

Modi ailesi ile Anita’nın ailesi Anita’yı hastaneye götürürler. Anita’yı müşahede altına alırlar. Doktor yoğun strese bağlı olduğunu söyleyip sakinleştirici verdiklerini açıklar.

Anita’nın Başında Ahem ile Gopi Kaldı!

Ahem Jigar’a herkesi alıp eve götürmesini ister. Kokila da “Gopi burada kalacak” der. Ahem Gopi’nin de gitmesini istese de Kokila” kararının kesin” der. Zavallı Gopi bu olayın üstüne bir de Anita’nın başında Ahem ile birlikte beklemeye başlar. Birkaç dakika sonra Anita’nın anne ve babası da hastaneden ayrılır. Anita’nın başında Ahem ile Gopi kalır.

Masum 138. Bölüm Özeti Ahem ile Gopi Anita'nın başında

Ahem Gopi’ye yanında durduğu için teşekkür eder. Sonrasında doktor gelip Anita’nın sağlık durumu hakkında bilgi verir. Son olayları hatırlamada sorun yaşayabileceğini, zamanla düzeleceğini söyler. Bir kaç dakika sonra Anita gözlerini açar. Anita, Nilesh (damat) yanında olmadığı için ağlar.

Masum 7 Ağustos Özeti İnsanlık Namına

Raşi Modi ailesine, özellikle Gopi’ye acı çektirmek isterken Anita’nın düğününü mahvettiği için vicdan azabı çeker. (inanamıyorum) Gece yatakta yatamaz. Kendisi yüzünden Anita’nın hem hastahanelik olduğunu hem de düğününün mahvolduğunu düşünür. (Madem öyle neden yaptın bunları o zaman Raşi)

Masum 7 Ağustos Özeti - Raşi Vicdan Azabı çekiyor

Anita Düğünün İptal Edildiğini Hatırlayamaz

Jigar ile Raşi hastaneye ziyarete giderler. Jigar, Anita’nın düğününün iptal edildiğini bilip bilmediğini sorar. Ahem de iptal edildiğinden haberi olmadığını söyler. Anita ise her kapı açıldığında Nilesh diye seslense de Nilesh gelmez.

Doktor odadan herkesi çıkartır. Raşi ” bu kızın iyileşmesi için Nilesh’in gelmesi gerek” der. Ahem de bu konuşmaları dinledikten sonra Anita’nın odasına gider. Gopi’yi dışarı çağırır. Gopi’ye Anita’nın telefonunu verip Anita’nn yanına koymasını ister. Gopi de Ahem’in dediklerini yapar. Çok geçmeden Ahem kendi numarasını Nilesh diye kaydettiği için arayan kişiyi Anita Nilesh zannedip konuşur. Nilesh olarak Ahem sesini değiştirip işlerinin uzadığını yakında geleceğini söyler.

7 Ağustos Cuma Masum Özeti - 138. Bölüm Ahem Telefon konuşuyor

Bu sırada Jigar da kendisine ders çıkartıp Anita’nın yanında bulunan sabit hattı arayıp, cep telefonuna ulaşamadığını söyler. Nilesh ise daha 30 sn önce görüştük ya der. Jigar bunu duyunca şok olup telefonu kapatır. Durumu hemen Raşi’ye anlatır.

Hastaneye Hetal ile Kokila gelir. “Geceden beri siz duruyorsunuz. Anita’nın başında biz bekleriz. Sen Gopi’yi de alıp eve git” der. Ahem gitmeyeceğini söyler. Ahem Anita’nn düğünün iptal edildiğini unuttuğunu ve çaktırmamasını söyler. Ahem Gopi’yi Modi konağına götürmek için arabaya kadar yolcu eder.

Biz İnsanlık Namına Anita’ya Bakacağız

Jayanth hastane gelir. Anita oğlu Nilesh’i aradığını ama oğlu Nilesh, Anita ile görüşmek istemediğini söyler. Hastahanede ufak çaplı tartışma çıkar.

Masum yazı görseli

Jayanth ile Kokila’nın tartışmasının sesini Anita duyup yatağından kalkar. Kapıya doğru gelir. Ancak konuşulanları duyamaz. Jayanht ise oğlu Nilesh’in “düğün günü başka bir adamla yatakta yakaladığı kızı eşi olarak kabul etmeyeceğini söyler. Kokila ise şu sözleri sarf eder.

Masum 138 bölüm özeti - Kokila Jayanth konuşması

“Biz burada insanlık namına duruyoruz. oğlun hala Anita ile ilgileniyor. Ancak sen karşı çıkıyorsun. Biz Anita’yı Modi konağına götürüp iyileştireceğiz. Bunu da insanlık namına yapacağız. Sonrasında Anita’yı seven bir adamla evlendireceğim. Bu söz Kokila sözü” (Masum 138. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Modi ailesi hep birlikte eve döner. Gopi kapıda Anita’nın nasıl olduğunu sorar. Anita Raşi ile birlikte eve girince Gopi şok olur. Kızcağız üzerime kuma getirdiler diye aklında geçirir. Masum 138. bölüm burada son buldu.


Masum 8 Ağustos Cumartesi Özeti oku görseli 139. bölüm


Masum 9 Ağustos Pazar Özeti oku görseli 140. bölüm


Masum 10 Ağustos Özeti oku görseli (tıklama)


Masum 11 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli


Masum 12 Ağustos Çarşamba Özeti tıklama görseli (143. Bölüm)


Masum 138 Bölüm özeti burada son buldu. Yukarıda diğer özetlere ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu