Dizi Özet

Masum 139. Bölüm Özeti 8 Ağustos Urmila Ve Kinjal Karakolda!

Masum 139. Bölüm Özeti 8 Ağustos. Urmila ve Kinjal sonunda karakolluk oldular. Ahem ise Gopi’yi öptü! İşte Masum 139. bölüm özeti!

Masum 139. Bölüm Daval’ın Urmila’nın kapısındaki köpekten korkmasıyla başlar. Köpeğin sahibi Urmila’nın bir günlüğüne köpeği kiraladığını söyleyince Daval adama para verir ve eğitimsiz bir köpek getirmesini ister, adam da kabul eder.

Anita Gopi ile yalnız kaldığında burada kalmaya meraklı değilim der. Gopi umursamaz, Anita Gopi’nin elini tutar ve doktor dediği için buradayım deyince Gopi istediğin kadar kalabilirsin der. Anita ise kocam gelince gideceğim buradan der.

Kokila ise Gopi Anita’nın sağlık raporuna bakarken gelir ve uzun süredir seninle konuşmak istiyorum diyerek söze başlar. Anita ve Ahem olayında yanlış anlaşılmalar var, Anita’yı buraya getirmeden konuşmalıydık seninle ama bu olayda ne Anita ne de Ahem suçlu der. Gopi onu durdurur ve ne yaptıysanız tamamen doğruydu der. Kokila son bir şey deyip Ahem ve Anita daha önce derken Gopi biliyorum ve sizin de benimle olduğunuzu biliyorum der.

Urmila ise eğitimli köpek diye Daval’ın getirdiği eğitimsiz köpeği içeri alınca işler karışır. Köpek Kinjal için bekleyen herkese havlar. Kinjal otur dese de köpek oturmaz. Urmi biri Kinjal’e kötü söz söylemiş belli ki köpek ona kızgın der. Köpek bu defa Urmila’nın peşinden koşar. Kinjal de köpeği sakinleştirmek için çabalar.

masum 139 bolum ozeti resmi

Raşi, Nilesh hastanede iki kere aradığına göre Anita’ya hala aşık bence deyip Nilash ile konuşmayı teklif eder. Bu fikir herkesin hoşuna giderken Kokila ama bu durumda baba ile oğlun arası açılacak der. Raşi ise bunu bir kenara bırakıp hemen Anita’nın telefonunu getiriyorum der. Gopi endişelenir.

Masum 8 Ağustos Özeti Ahem Gopi’yi Öptü!

Raşi getirecekken Kokila Anita açısından kötü olur Ahemlerin telefonundan arayalım der. Ahem ve Jigar işten gelince Nilesh’in numarasını sorarlar. Jigar tam numarayı verecektir ki Ahem onları durdurur ve bence Anita iyileşene kadar onlara da zaman vermeliyiz der. Kokila da hemfikirdir. Ahem Gopi’ye mutlu bir şekilde bakar.

Kinjal ise köpek Urmila’yı kovalayınca paraları almıştır. Köpekten dolayı acı çeken Urmila ise ağlar. Kinjal ise hiiiç oralı olmaz. Daval kuduz aşısı olması gerektiğini söylediğinde Urmila korkar ama mecburen aşı da olmak zorunda kalır.

Ahem ise Anita’nın yanına gider. Anita bu gün Nilesh aramadı diye üzgün olduğunu söyleyip onu arayacağını söyler. Ahem hemen diğer odaya gider. Anita görüntülü konuşmak isteyince Ahem sırtı dönük bir şekilde konuşmaya başlar. Anita sırtını değil yüzünü görmek istiyorum deyince Ahem ve Gopi teleşlanır.

masum 139 bolum resmi

Gopi hemen ışığı kapatır, Ahem de eletrikler gitti deyip konuşmaya başlar. Anita beni almaya hala gelmediğin için özür dilemelisin deyince Ahem özür diler. Anita seni özledim deyince Ahem sessiz kalmayı tercih ederken Gopi kendini kötü hisseder.

Bu sırada Kokila Gopi ve Ahem’i yemeğe çağırmaya gelince Ahem kapatmam gerek deyip hızlıca görüşmeyi bitirir. Kokila neden ışıklar kapalı deyince Ahem bizim odanın elektriği kesildi birden der. Kokila madem öyle hemen elektirikçi çağıralım deyince Ahem ben kendim hallederim deyip geçiştirir.

Urmila’nın evinde ise büyük bir heyecan vardır. Koşi adında zengin bir kadın Kinjal’i ziyarete gelecektir. Bu sırada kapı çalar ve yan tarafta oturan bir adam bizim su hattında patlak var ve bu su ondan dolayı geliyor, bu gerçeği herkese söyleyeceğim der.

Urmila ona susması karşılığında Koşi adlı bir kadından alacakları paradan pay vereceğini söyler, adam da kabul eder. Anita gece olduğunda yine Nilesh zannettiği Ahem’i arar ve iyi geceler öpücüğünü unuttun der. Ahem pat diye Gopi’nin yanağından öpünce Gopi şok olur.masum 8 agustos ozeti resmi

Gopi utanıp ben bir su getireyim deyince Ahem odada su var deyip onu yeniden utandırır. Sabah olduğunda da ikilimiz birbirlerini gördüklerinde utanmaya devam ederler. Gopi yanlışlıkla çayı dosyaya dökünce ağlamaya başlar. Anita ise bu ağlama sesini duyup evliliklerinde problem var diye düşünür. Oysa ki Ahem sorun yok Gopi diye karısını mutlu etmiştir bile.masum 8 agustos resmi

Urmila’nın beklediği misafir ise gelmiştir. Urmila kadın ianansın diye akan su daha çok gelmesi için deliği daha da büyütür büyütür bir de bakar ki su basınçla onu yere düşürmüş hatta komşu çocukları delikten ona bakıyor :) Kadın insanları kandırmaya utanmaz mısınız deyip polisi çağırırlar. Ahem ve Kokila karakola onların yanına giderler.

Ahem onları serbest bırakması için parayı ödeyeceğini söyleyince polis memuru kandırdıkları insanlara parayı iade etmezlerse onları yeniden tutuklarım der. Karakol çıkışında Urmila bizi bir eve bıraksanız deyince Koki tüm heybetiyel ona dönüp Modi Konağına geldiğinizde de sizin ne haltlar çevirdiğinizi anlamıştım der. Urmila şok olur.


Masum 9 Ağustos Pazar Özeti oku görseli 140. bölüm


Masum 10 Ağustos Özeti oku görseli (tıklama)


Masum 11 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli


Masum 12 Ağustos Çarşamba Özeti tıklama görseli (143. Bölüm)


Masum 13 Ağustos Perşembe Özeti tıklama görseli (144. Bölüm)


Masum 139 bölüm özeti burada son buldu. Yukarıda diğer özetlere ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu