Dizi Özet

Masum 142. Bölüm Özeti 11 Ağustos Besle Kargayı Oysun Gözünü!

Masum 142. Bölüm Özeti 11 Ağustos. Anita bu bölümde bizleri çıldırtacak. İşte Masum 142. bölüm özeti!

Masum 142. Bölüm Kokila’nın hetal’e Anita’yı Ahem’den uzak tutmak istiyorum demesiyle başlar. Gopi Anita’nın niyetini bilmiyor ama biz ona yardım etmeliyiz der. Hetal ona yardım edeceğini söyler. Urmila ise Raşi ile konuşurken Raşi yengemin planı var deyince Urmila ne planı diye sorsa da Raşi cevap vermez. Anita ise Ahem’in annesini üzmemek için mavi gömleği giydiğini düşünür. Ahem’i telefonla arar ama Ahem işte meşgul olunca telefonu görmez, Anita neden açmıyor ki diye düşünür.

Ahem ise işten gelince Gopi’yi gömleği katlarken görür ve bu rengi seviyor musun diye sorar. Gopi eve diye utanırken Ahem dün gece doğum günü şarkısı söylemişin ben uyurken, şimdi yeniden söyler misin benim için der. Gopi şarkıyı söyleyince Ahem teşekkür edip onu kucaklar. Gopi mutluluktan uçar. Ancak bu mutluluğu kısa sürer.

masum 142 bolum ozeti resmi

Anita kahvaltı için pankek yapmak için izin ister. Kokila da Ahem sevmez diye düşünüp izin verir. Ancak Ahem pankekleri görünce çok sevinir. Kokila kahvaltıyı Anita hazırladı dediğine pişman olur. Gopi bari çay yapayım deyince Anita ben çoktan kahve hazırladım gerek yok deyince Gopi üzülür. Bunu fark eden Ahem sadece bunlar mı var diye sorar. Anita şaşırırken Ahem ben ev yemeklerine alışkınım bunlar bana yetmez der. Raşi Gopi’ye gidip poha hazırlamasını söyler. Gopi gözyaşını silip hemen hazırlığa geçer. masum 142 bolum resmi

Anita telefonumu şarj etmem lazım bahanesiyle Ahem ile konuşmak istese de Kokila Jigar şarj eder sıkma canını diye onu uzaklaştırır. Ahem Gopi’ye gelir ve arkadaşının partiye ikisini davet ettiğini ve hazırlanmasını söyler. Kokila’ya sen de gel der ama Kokila yok yok siz ikiniz gidin ben ilaç içip dinleneceğim der. Gopi Kokila’yı bırakıp gitme konusunda kararsız kalır.masum 142 bolum resmi 2

Anita o bizim ortak arkadaşımız hediye olarak kravat alabilirsin diye fikir verir. Kokila bunu duyup onları Gopi’den iyi tanıyorsun sen git o zaman partiye der. Gopi’nin gözleri dolar. Raşi neden gitmek istemedin deyince Gopi Kokila’nın hasta olduğunu bundan dolayı gitmekte tereddüt ettiğini söyler. Onun gitmek istemediğini öğrenen Ahem ise şok olur.

Raşi sonunda Gopi’yi ben Kokila’ya bakarım demesiyle ikna eder. Gopi gitmek üzere olan Ahem’e seslenir ve ben de gelmek istiyorum der. Herkes çok sevinirken Anita sinir olur. Ahem Gopi’ye iltifat ederken ikilimiz göz göze geldikçe Anita çıldırır, sonunda ben kendimi iyi hissetmiyorum ben gelmeyim deyip arabadan iner.

Masum 11 Ağustos Özeti Karaçalı Anita!

Çiftimiz kısa süre sonra dönünce Kokila şaşırır. Gopi “Seni merak ettik çabuk döndük anneciğim.” der. Ahem de odalarına gittiğinde Gopi’ye kızar ve neden gittik diye kızar. Orada sürekli gidelim mi demesinden sıkıldığından bahseder. Ben sana gel diye yalvarmadım diye de ekleyince Gopi ağlayarak dua etmeye gider.masum 11 agustos ozeti resmi

Ahem onu arasa da bulamaz. Anita onu ve Gopi’nin ağladığını görünce hemen Ahem’in odasına gelir. İkimizde mutsuz olduk diye dertlenir. Bu sırada odaya gelen Gopi’nin gözünün içine baka baka “Sen de yanlış kişiyle evlendiğini düşünmüyor musun? Annen istemeseydi o kızla evlenmez hatta benimle evli olurdun değil mi?” diyerek elini tutar. Ahem evet deyince Gopi gözyaşları içinde orayı terk eder. Ahem ise elini fark edip her şey düzelir diye konuyu kapatır. Gopi ise Ahem benimle beni sevdiği için değil, benimle evlendirildiği için yanımda diye ağlar.

Raşi Gopi’nin ağladığını duyup nedenini sorar. Gopi benim evliliğim o kadar anlamsız ki deyip olanları anlatır. Raşi onu ikna edemez. Ahem ona hakaret ettiği için özür dileyecektir ama Gopi uyuma rolü yapar. O yatınca da ağlamaya devam eder.masum 11 agustos ozeti resmi

Hetal ise tapınakta Nileş’in ailesini konağa gelip Anita’yı görmeleri için ikna eder. Raşi onları geleceğini Anita duymasın yoksa gelmezlerse Anita daha da incinir deyince herkes bu haberi Anita’dan gizler.


Masum 12 Ağustos Çarşamba Özeti tıklama görseli (143. Bölüm)


Masum 13 Ağustos Perşembe Özeti tıklama görseli (144. Bölüm)


Masum 14 Ağustos Cuma Özeti tıklama görseli (145. Bölüm)


Masum 15 Ağustos Cumartesi Özeti tıklama görseli (146. Bölüm)


Masum 16 Ağustos Pazar Özeti tıklama görseli (147. Bölüm)


Masum 142. bölüm özeti burada son buldu. Bundan sonra neler olacağını merak edenler yukarıdaki resimlerden diğer bölümleri okuyabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu