Dizi Özet

Masum 143. Bölüm Özeti 12 Ağustos Anita’ya Görücü Geldi

Masum 143. bölüm özeti 12 Ağustos. Nilesh Anita’yı almaya gelecek ama Anita kabul etmeyecek. Anita’ya görücü gelecek. İşte Masum 143. bölüm özeti!

Masum 143 bölüm Jayanth ailesinin Modi konağına gelmesi ile başlar. Koki, Hetal ve Raşi’nin planı Anita’yı yeniden Nilesh ile evlendirmek. Ancak bu konu istedikleri gibi sonlanmayacak.

Masum 143. bölüm özeti Başlıyor!

Jayanth ailesi içeri girer. Ortalık son olaydan dolayı oldukça gergindir. Raşi hemen Anita’nın odasına gidip, aşağıda kendisini bir sürpriz beklediğini söyler. Anita ile Raşi merdivenlerden aşağıya inerken Anita Nilesh ve ailesini görünce şok olur. Hemen bayılıyor gibi yapar. Raşi ise hemen Anita’yı bayılmadan tutmayı başarır. Anita Nilesh’in yanına gelir ve şu sözleri söyler.

Masum 143

“Biz seninle evlenmek istedik ama sen beni terk edecek yer arıyorsun. Sen nasıl bir insansın. Ben seninle nasıl evlenmeye karar verdim!” (Masum 143. Bölüm Özeti) Anita

Deyip Nilesh’in yakasına yapışır. Nilesh ise oraya geldiğine geleceğine pişman olur. Adam bir özür beklerken, Anita’nın çıkışı Jayanth ailesinde şok etkisi yapar. Anita hem Nilesh’e hem de babası Jayanth’ye bağırır. Kısaca adamları geldiklerine bilerek pişman eder.

Nilesh ve Ailesi Modi Konağını Terk Eder

Jayanth ailesi “Buraya fırça yemeye gelmedik biz” deyip Modi konağını terk eder. Anita ise bayılıyor numarası yapar. Ahem de onu tutar. Zavallı Gopi de olanları izlemekle yetinir.

Akşam olduğunda Anita salıncağın yanına gelir. Orada bulduğu sariyi yere atar. Raşi de kendi sarisini yere atan Anita’ya kızar. Ancak Anita yine üste çıkıp, Raşi’nin modadan anlamadığını söyleyip, aşağılamak ister. Bu olayı gören Kokila, Raşi’yi odasına gönderir.

Masum 143 özeti

Raşi odasına geldiğinde yaşadığı olayı Urmila’ya anlatıp, Anita’nın gözü Ahem’de olduğunu, Anita Ahem ile evlenirse kesinini hizmetçi gibi kullanacağını anlatır. Urmila da Anita’yı evden göndermek için plan yapar. Böylelikle Urmila da plana dahil olur.

Masum 12 Ağustos Özeti Kokila Anita’ya Kısmet Buldu

12 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelecek olan Masum 143. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Anita Ahem’i odada yalnız başına bulunca, odaya girmek için izin ister. Ahem de içeri girebileceğini söyler. Anita çok sıkıldığını söyler. Sonrasında Nilesh ile olan evlilik olayı hakkında konuşurlar. Anita yalandan üzülüyor numarası yapıp, Ahem’in elini tutar.

Masum 143. Bölüm Özeti - Anita Ahem'in Elini Tuttu

Gopi ise Mutfakta iş yaptığını gören Raşi, Gopi’ye odasına gitmesini Ahem’in yanında durmasını ister. Zira Anita odada Ahem ile birlikte olduğunu söyler. Gopi ise kocasına güvendiğini ve gitmeyeceğini dile getirir. Raşi “Ahem de olsa güvenmemelisin sonuçta ikisi daha önce birlikte aşk yaşadı” der. Dokunsan ağlayacak halde olan Gopi, Raşi’nin sözlerinden sonra yıkılır. Kokila ise sohbete tanık olur. Raşi bu konuyu açtığı için kızar.

Ahem, Gopi’nin bir gün önce yanına geldiğinde ceviz kabuğunu doldurmayacak sebepten dolayı Gopi’ye bağırdığı için özür mesajı çekse de ertesi gün hala mesajın ulaşmadığını görür. Meethi’ye mesajın ulaşması için telefonu Gopi’ye göndermesini ister. Raşi ile Gopi mesajı okuduktan sonra Raşi hemen affetmemesini söyler. Ahem ise Gopi’den hayır mesajı gelince şaşırır. Zira Ahem beni affettin mi? diye mesaj atsa da Gopi Hayır diye cevap vermesi Ahem’i şaşırtır.

Masum 12 Ağustos Çarşamba Özeti - Ahem Meeti'ye telefon veriyor

Raşi Gopi’ye yemek masasında “Ahem’in yüzüne sakın bakma” der. Gopi de Raşi’nin dediklerini yapar. Anita ise devalı Ahem’e masa da hizmet edip, gözüne girmeye çalışır. Ahem evden çıkarken, Ahem annesi ile vedalaşır. Gopi’ye de veda etmek ister. Lakin Gopi arkası dönüp mutfağa gittiğini görünce Ahem üzülür. Bu durumu gören Anita ise çok mutlu olur.

Gopi Ahem’e Naz Yapar

Gopi Ahem’i yolcu etmeden ayrıldığı için kendisini kötü hisseder. Odasına çıkıp Ahem’i arasa da Ahem arabada olduğu için telefonu açamaz. Sonrasında Ahem Gopi’yi arar. Lakin Raşi, Gopi’nin telefonunu ele geçirip meşgule atar. Raşi kendisini dinlemediği için Gopi’ye kızar. Ahem ise tekrar eve gelir. Gopi ile görüşmek istese de Gopi çalıştığı için göremez.

Akşam Ahem odaya geldiğinde Gopi uyuduğunu görür. Raşi, Ahem’e yüz vermemesini söylediği için Gopi plana sadık kalır. Ahem de kanepeye uzanır. Bu sırada içeri Anita girer. Uyuyamadığını, biraz dedikodu yapmaya geldiğini söyleyince Gopi uyanır. “Dedikoduyu birlikte yapalım Anita.  Ahem’in yarın sabah işi var” der. Anita bu duruma bozulsa da çaktırmaz. Bu sırada Raşi de gelir. Dedikoduya katılır.

Masum 12 Ağustos Özeti - 143. Bölüm

Raşi İsviçre tatilinde yaşadıklarını anlatır. Anita ise Raşi ile dalga geçer. Raşi Anita’dan intikam almak için çayına uyku ilacı katar.

Anita’ya Kokila Görücü Buldu

Anita, akşamki uyku hapının etkisi ile zor uyanır. Aşağıya indiğinde Kokila ona bulduğu koca adaylarını gösterir. Anita’nın gözü Ahem’de olduğu için beğenmediğini belli eden tavır takınsa da Hetal ve Kokila damadı sever.

Masum yazı görseli

Ev halkı Kokila’nın bulduğu damat adayını ve ailesini görmeden çok sever. Gopi inancına göre dua eder. Raşi ise son olayları Urmila’ya anlatır. Urmila ise “Anita ne yapıp eder bu evliliği bozar. Bu sebeple olayları kontrol etmek için Modi konağına geliyorum” der. Raşi her ne kadar kabul etmese de Urmila kararlı olduğunu söyler.

Masum 143 bölüm Özeti - Anita'ya kısmet geldi

Urmila Modi konağının kapısında damat ve ailesi ile karşılaşır. Kokila kapıyı açtığında hem Urmila’yı hem de Mehta ailesini görünce şaşırır. Masum 143. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 13 Ağustos Perşembe Özeti tıklama görseli (144. Bölüm)


Masum 14 Ağustos Cuma Özeti tıklama görseli (145. Bölüm)


Masum 15 Ağustos Cumartesi Özeti tıklama görseli (146. Bölüm)


Masum 16 Ağustos Pazar Özeti tıklama görseli (147. Bölüm)


Masum 17 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (148. Bölüm)


Masum 143. bölüm özeti burada son buldu. Bundan sonra neler olacağını merak edenler yukarıdaki resimlere tıklayıp diğer bölümleri okuyabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Artık yorumları okumadan teşekkür ediyorum hemen bir sonraki bölüme geçmek istiyorum ve size teşekkür edemiyorum çokkk teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu