Dizi Özet

Masum 15 – 16 Bölüm Özeti 6 – 7 Nisan Fragmanı Gopi Evden Kovuldu!

Masum 15. Bölüm Özeti ile Masum 16. Bölüm Özeti vermek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Sadece özeti değil 6 nisan ile 7 Nisan fragmanları da haberimizin devamında sizleri beklemektedir.

6 Nisan Masum özeti öncesinde Ahem iş yerinde rezil olmuş, Raşi Cigar’dan kolye almış ama onu beğenmemişti. Diğer yandan Urmila’nın planı hala devrede olduğunu hatırlatarak özeti vermeye başlamak istiyorum.

Masum 15 Bölüm Özeti

Bizler bu bölümü kanal 7 ekranlarında 6 Nisan Pazartesi günü izleyeceğiz. Sakın kaçırmayın diyerek fragman tadında iki özet sizleri bekliyor.

Okuma yazması olmayan saf Gopi Raşi’nin kandırmalarına inanmış, Urmila’nın oyunlarına gelmişti Ahem ile arasını düzeltmek ve evde sevilen gelin olmak adına saçma sapan istemediği hareketleri yapmaya başladı.

=> Masum 19 Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Masum 15 bölüm özeti görseli

Gopi mutfakta yemek hazırlarken, Raşi yanına gelir. Sen böyle olursan sırtına semer vuran çok olur sözleri ile planlarına sadık kalmasını, sonunda onu mutlu bir hayat beklediğini söyleyip, yeni hamlesini anlatır.

Raşi’nin planı, Gopi evden tabak çanak çalıp satan para göz bir gelin konumuna sokup, onu gerçekten evden kovdurmak ister. Raşi,’ye de tabak ve çanakları ezmesini ister. Lakin bizim Gopi bunu yapmak istemez.

Raşi, Gopi’nin bunu yapamayacağını anlayıp, kendisi tabak ve çanağı ezer. Tabi bu sırada çıkan ses Kokila’nın kulağına gider. Mutfakta ne olup bittiğine bakmaya gelir. Raşi da Gopi’yi heme oradan uzaklaştırıp bahçeye gitmesini ister.

=> Masum 18. Bölüm Özeti ve fragmanı için tıklayınız.

Gopi elinde kendi yapmadığı ezik büzük tencere ve tabaklarla kala kaşır. Kokila Raşi’yi kontrol ettikten sonra Gopi’yi sorup mutfaktan uzaklaşır.

Raşi, Kokila gittikten sonra hemen bahçeye gider ve daha önce ayarladığı eskiciyi çağırır. Eskici içeri girdiğinde Raşi elindeki büyük tencereleri sertçe yere atıp oradan kaçar. Bu sesi duyan ev halkı da ne oluyor diye geldiğinde Gopi evdeki tencereleri eskiciye satan, para göz konumuna düşer.

=> Masum 17 bölüm özeti için lütfen tıklayınız.

Bu durum karşısında Kokila sinirden deliye döner. Hemen Gopi’nin kıyafetlerinin olduğu dolaba gider ve eşyalarını yere atar. Bu sırada anne ve babasına ait resim de yere düşüp, kırılır.

Madem Para için yapıyorsun. Al sana para Kokila Modi

Sözleri ile Gopi’yi yerden yere vurur. Daha sonra kıyafetleri ile evden kovar. Bu olayı gören Raşi da sevinçle Urmila’yı arar. Urmila ise kızı Raşi’ye kızar. Bu işin arkasında senin olduğun ortaya çıkar diyerek Gopi’yi hemen gitmemesi, konusunda ikna et der.

Raşi aldığı bu haber ile Gopi’nin odasına gider ama oda da Gopi yoktur. Hemen Hental’den yardım ister. Birlikte sokağa çıkmadan Gopi’yi merdivenlerde ağlarken yakalarlar. Hemen içeri getirirler.

Bu sırada Kokila’nın kocası eşini ikaz eder.

Gopi yakın zamanda evlendi. Burası ona çok yabancı. Gopi bu yüzden hata yapıyor. Ona zaman ver. Parlak (Kokila’nın Eşi)

Gop bu sözden sonra eski anılarını düşünür. Derinlere dalar. Sonunda Gopi’nin çok üstüne gittiğini düşünür. Gopi’nin gönlünü almak için kırdığı anne ve babasının resmini yeniden çıkartıp, Gopi’ye hediye eder.

Masum 6 Nisan Özeti (06.04.2020)

Masum 6 Nisan özeti yazı görseli

 1. Gopi hala Raşi ve Urmila’nın oyununa gelmeye devam ediyor
 2. Raşi, Gopi’yi kandırıp, evde paragöz bir gelin gibi gözükmesi için plan yaptı
 3. Gopi eskiciye evdeki tencereleri satarken yakalandı
 4. Kincal kendisine tepsi gönderenin peşine düşecek
 5. Gopi Kokila tarafında evden kovulacak
 6. Dışarı çıkmadan Hental ile Raşi geri getirecek

6 Nisan Pazartesi Masum 15 Bölüm Fragmanı

Bu bölümün ülkemizde yayınlanan son fragman

Hindistan da yayınlanan fragmanı ekliyorum.


Masum 16 Bölüm Özeti

Bizler bu bölümü kanal 7 ekranlarında 7 Nisan Salı günü izleyeceğiz. Sakın ama sakın kaçırmayın. Bölüm Kincal’in eve geç gelmesi ile başlar. Herkes evde Kincal’in nereye gidebileceğini düşünürken, Kincal düşünceli bir biçimde eve döner.

Kokila sertçe bu saate kadar neredesin söyle Kincal diye bağırır. Herkes Kincal’in ağzında çıkacak söze odaklanmışken, Kokila’nın sözleri ile herkes şok olur. Kokila Kincal’in yakında evleneceğini duyurur.

Masum 16 Bölüm özeti - başlık görseli

Raşi, evde hırsız ve paragöz bir gelin figürü ortaya çıkartmak isterken, yeniden herkesin gözdesi haline gelen Gopi’nin yeniden aklına girmeyi başarır.

Kokila Gopi’den kendi gençlik yıllarını görür. Her şeyi yeniden başlar. Evde yapacaklarını tek tek anlatır. Kısaca Koki iyileşirken, Gopi hala Urmila’nın aklı ile hareket ediyor.

Ahem gömleklerine çok dikkat eder. Kirli kıyafet istemez. Kokila Modi

Bunu duyan haset ve kıskanç Raşi beyazlı gömleklerin arasına renklileri karıştırır. Böylelikle Gopi bir işi daha başaramayan gelin olur.

Masum bölüm özeti

Masum 7 Nisan Özeti (07.04.2020)

Masum 7 Nisan Salı özeti - Kincal'in isteme töreni

 1. Koki, Kincal’i evlendirmeye karar verir
 2. Raşi’nin kıyafet olayı suya düşer
 3. Gopi evlenecek olan Kincal’e kolye hediyesi alır
 4. Raşi, gopi’nin hazırladığı meyveleri çürükleri ile değiştirir
 5. Raşi, meyveleri içeri götürür
 6. Kincal’in dünürleri meyveleri görmeden Hental çürükleri görüp değiştirir
 7. Misafirler gittikten sonra iş yine Gopi’nin başına kalır.

7 Nisan Salı Masum 16 Bölüm Fragmanı

masum son fragmanı 16. BÖLÜM

Sizleri merakta bırakmamak adına Hindistan da yayınlanan fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu