Dizi Özet

Masum 151. Bölüm Özeti 20 Ağustos Jigna Her Şeyi Öğrenir

Masum 151. bölüm özeti 20 Ağustos. Jigna Ahem ile Gopi’nin arasında ki olayı öğrenecek. Kokila ile Jigna tartışacak. İşte Masum 151. bölüm özeti!

Masum 151 bölüm Gopi Kanaviçe işlerken bölüm başlar. Ahem işten gelir. Yavaşça Gopi’nin yanına yaklaşır. Ancak Gopi’nin kendisine dönmediğini görünce merdivenlerden yukarı çıkar. Ahem merdivenlerden çıkarken, Gopi de Ahem’in arkasında bakakalır.

Masum 151. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem odasına geldiğinde hala Gopi ile olan sorunu çözemediğini için canı sıkılır. Gopi, Meeti’yi çağırıp Ahem’in geldiğini haber verip şunları söyler.

“Ahem işten geldiğinde yeşil çayını hazır ister. Meeti sen Ahem’e yeşil çay götür” (Masum 151. Bölüm Özeti) Gopi Modi

Masum 151

Ahem odasında iken kapı açılır. Ahem ise gelen Gopi zannedip heyecanlanır. Meeti çay verdikten sonra Gopi’nin ütülediği kıyafeti Ahem’e verir.

Raşi ile Jigar cephesinde bilindik şeyler. İkili birbirine yakınlaşmaya çalışıyor. Ancak bir şeyler engel oluyor. Jigar geç saatlerde eve gelir. Gelir gelmez de odasında çalışmaya başlar. Raşi de Jigar’ın saçlarını okşar. Bu sırada Jigar’ın adının yazdığı dövmeyi göstermeye çalışır. Çok geçmeden Jigar dövmeyi fark eder.

Jigar teşekkür edip Raşi’nin kolundaki dövmeyi öper. O sırada kalıcı dövme olmadığı için dövmenin bir kısmı Jigar’ın dudağına yapışır. Raşi rezil oldum derken, Jigar bu duruma çok güler.

Masum 151 Özet

Ahem ile Gopi ayrı odalarda. Gopi misafir odasında adeta tecritte kalır. Ahem ise bir yıldır yanından ayrılmadığı Gopi’nin başka bir yerde yatması zoruna gider.

Ertesi gün Jigna ile Parag tapınağa gitmeye karar verir. Kokila da hep birlikte gitmeyi teklif eder. Tabi hep birlikte derken; Gopi, Raşi ve Hetal ile birlikte gitmeye karar verirler. Jigna Ahem’in gelmesini ister. Kokila bu duruma engel olmak istese de Jigna ısrar eder.

Ahem arabada yanına Gopi’nin oturması için kapıyı açsa da Gopi kayın babası Parag’ı ön koltuğa oturmasını ister. Ahem ise bu duruma çok üzülür. Jigna olayın farkında olmadığı için arabaya bindiğinde Ahem’in kadınlar karşı çok saygılı olduğunu söyler.

Masum 151. Bölüm Özeti - Jigna arabada

Ahem herkesi tapınağa getirir. Kimse arabadan inmeden Kokila “Ahem ofise gidebilirsin” der. Jigna ise “Buraya kadar geldin Ahem. Bize tapınak da eşlik etmelisin. Eşini yalnız bırakma” der. Ahem de Jigna’nın sözlerini hak verip birlikte tapınağa gelirler.

Tapınak da herkes aarti yapar. Sıra Ahem ile Gopi’ye gelir. Gopi aarti tepsiini alır. Sonra Ahem de tepsiyi tutar. Tabi Gopi’nin ellerine Ahem’in elleri değince, Gopi ellerini geriye çeker. Bu anları ise Raşi izler. Gopi, Ahem’in eli eline dahi değmesine müsade etmiyor. Bu duruma Ahem’in canını çok sıkıyor.

Masum 20 Ağustos Özeti Jigna Her Şeyi Öğrenir

20 Ağustos Perşembe günü ekrana gelecek olan Masum 151. bölüm özeti devam ediyor. Raşi çamaşırları asarken, Jigna’nın giydiği kıyafetleri eleştirir. Bu sırada Jigna gelir. Kısa süre içinde şiddetli yağmur başlar. Raşi hemen yağmurdan kaçar. Jigna ise yağmura kollarını açar. Raşi’yi de yanına çağırır. Yağmur altında Jigna, Raşi’ye şunu sorar;

“Gopi ile Ahem çok sıkıcı. Birbirlerine karşı çok soğuk. Bunlar nasıl evlendi” (Masum 20 Ağustos Özeti) Jigna

Masum 20 Ağustos Özeti - 151. Bölüm

Raşi de tüm gerçekleri tek tek anlatır. En sonra Ahem’in baba olmak istemediğini bile anlatır. Jigna ise bu duruma çok üzülür. Bu sırada Kinjal de Modi konağına gelir. Ayak üstü Kinjal annesine “neden bebeğin olacağını bana haber vermediniz ” der. Kokila da kendisini ilgilendirmediğini söylediği sırada Gopi ile Jigna merdivenlerden iner. Kinjal ile Jigna birbirlerine hoş geldin derler.

Raşi yağmurda ıslandığı için hapşırmaya başlar. Kokila, Gopi’nin Raşi’den uzak durmasını ister. Jigna da Raşi’ye bağırmamasını bebeğin hissettiğini söyler. Jigna artık Kokila’nın bağırmasına dayanamaz ve patlar. Ahem’in bebeğini istemediğini bildiğini söyler. Kokila şok olur.

Akşam yemeğinde ev halkı bir araya gelir. Kokila Jigna’ya körüli yemek koymak ister. Ancka Jigna Kokila2yı dinlemez. Sorusuna cevap dahi verömez. Gopi de “Jigna teyze kaynanam sizin istediğiniz gibi yemeği yaptı” der. Jigna ise artık körili sevmediğini söyleyip konuyu kapatır. Gopi ise Ahem’in hala eve gelmemesine endişe eder. Masum 151. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 151 bölüm özeti - Jigna yemek masasında

Raşi ile Jigar da odalarında yemek yerler. Kokila Gopi’ye hastalığını hiç kimseye ürkütme dediği için Jigar da odalarına akşam yemeği  yerler. Jigar Raşi’nin hasta olduğunu Hetal’den duyduğu için Jigar işten gelirken zencefilli tablet alır. Raşi’ye verince Raşi çok mutlu olur. Bir anda ikili arasında romantik anlar yaşanır. Urmila’nın kaç zamandır istediği olur.

Ahem eve gelmeyince Çirag Ahem’i arar. Ahem de işlerin uzadığını geç geleceğini yemeğe beklemelerini söyler. Gopi de akşam yemeği için Ahem’i beklemeye karar verir. Ancak Kokila gelip Gopi’ye şunları söyler.

“Ahem için yemek ayırdım. Ahem geldiğinde Meeti ona yemeğini hazırlayacak. Sen git dinlen. ” (Masum 151. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Deyince Gopi de kaynanasının sözünü tutup odasına gider. Ahem de ofis de Gopi’nin kendisini merak içinde aramasını beklese de ne yazık ki Gopi aramaz. Gece geç saatlerde Ahem eve gelir. Kapı önünde köpek yavrusu bulur. Kapıdaki bekçiye köpeği emanet edip bakımını yapmasını ister.

Masum 20 Ağustos Perşembe Özeti - Ahem Köpek yavrusu buldu

Ahem eve geldiğinde zili çalar. Ancak kapıyı açan olmaz. Ahem ısrarla zili çalınca, kapıyı Gopi açar. Ahem Gopi’nin kapıyı açmasına çok sevinir. Gopi da yanlış anlaşılma olmasın diye “çan sesini duyup kalktım. Aslında Meeti sana yemek hazırlamak için bekliyordu. Lakin uyuya kaldı ” der. Gopi mutfağa gidip Ahem’e yiyecek bir şeyler hazırlar. Ahem de fırsat bu fırsat Gopi ile kaç zamandır konuşmak istediği konuyu açar.

Masum 151. bölüm özeti için en duygusal sahne. Ahem Gopi’ye kendisini anlamasını söyler. Nenden kendisine küs gibi davrandığını sorar. Gopi ise efsane bir cevap verir.

“Ben doğduğumda anne ve babamı kaybettim. Kendimin hamile olduğunu öğrendiğimde bebeğim anne ve babasız büyümeyecek dedim. Ancak sen törende baba olmak istemediğini söyledin. Bebeğim doğduğunda baba sevgisinden mahrum kalacak. Oysa sen anne ve babanla birlikte yaşıyorsun. Ne kadar kıymetli bir şey olduğunu bilemezsin!” (Masum 151 Özeti) Gopi Modi

20 Ağustos Perşembe Masum 151. Bölüm Özeti

Deyince Ahem’in canı çok sıkılır. Gopi de ağlayarak mutfaktan gider. Ertesi sabah Raşi uyanır. Jigar’a sevgi ile dokunur. Bu sırada Urmila arar. Raşi odanda çıkıp annesi ile konuşur. Urmila evde son olan olaylardan haber vermesini ister. Kendisi ile Jigar’ın akşam yakınlaştığını söyler. Çok mutlu olduğunu da sözlerine ekleyince, Urmila bu hamilelik belirtisi olabileceğini söyler. Ahem ile Gopi’yi ayırmanın tam vakti olduğunu söyleyip, yeni bir plan yaparlar.

Sabah Jigar uyanır. Grip Jigar’a da geçer. Raşi ile iksi birlikte hapşırmaya başlar. Raşi Gopi’nin haline üzüldüğünü söyler. Jigar da ofise gitmeden Ahem’in yanına gider. Kokila ile son olayları konuşup özür dilemesi gerektiğini söyler. Ahem de Jigar’ın söylediklerini dinler ve Kokila ile konuşmak istese de Kokila, adeta Ahem yok gibi davranır.

Masum yazı görseli

Ahem işe gitmek için arabasına doğru giderken dün akşam ki yavru köpek ile karşılaşır. Köpeği elleri ile besler. Sonra kapıdaki güvenlik görevlisine iyi bakmasını isteyip arabasına biner. Görevli yavru köpeği kaybeder. Oysa yavru köpek çoktan Ahem’in arabasına binmiştir. Ahem arabada yavru köpeği görünce ofise götürür. Ofis çalışanları Ahem’i duygusuz olarak bildiği için elinde yavru köpekle ofise girmesine çok şaşırırlar. Masum 151. Bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 21 Ağustos Cuma Özeti tıklama görseli (152. Bölüm)


Masum 22 Ağustos Cumartesi Özeti tıklama görseli 153. Bölüm


Masum 23 Ağustos Pazar Özeti tıklama görseli (154. Bölüm)


Masum 24 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (155. Bölüm)


Masum 25 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli (156. Bölüm)


Masum 151. bölüm özeti burada son buldu. Bundan sonra neler olacağını merak edenler yukarıdaki resimlere tıklayıp diğer bölümleri okuyabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu