Dizi Özet

Masum 152. Bölüm Özeti 21 Ağustos Gopi’ye Araba Çarptı

Masum 152. bölüm özeti 21 Ağustos. Yavru köpek kaybolacak. Gopi onu dışarıda ararken araba çarpacak. İşte Masum 152. bölüm özeti!

Masum 152 bölüm Ahem ofis de köpeği beslemesi ile bölüm başlar. Yavru köpek bisküvi yerken Ahem de onu izler. Öğle yemeği vakti gelir. Gopi evde Ahem öğle yemeği yedi mi diye düşünür. Ahem de iş yerinde Gopi’nin öğle yemeği yeyip yemediğini düşünür.

Masum 152. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem daha fazla dayanamaz. Ofis telefonundan Gopi’yi arar. Gopi telefonu açtığı sırada, yavru köpek Ahem’in üzerine zıplar. Telefonun kablosunu çıkartır. Telefonun kablosunun çıktığını gören Ahem de yeniden Gopi’yi aramaz.

Parag ile Jigna evin içinde gözlerden uzak bir yerde bir konuşken Raşi yakalar. Raşi hemen gizlenip ne konuştuklarını öğrenmek istese de başaramaz. Jigna ile Parag salona gelir. Salonda Kokila’yı görünce Jigna ile Parag ayrı yerlere giderler. Jigna Kokila’nın yanına gelir. Bu sırada kapı zili çalar. Gelen Ahem’dir. Ahem Kokila ile konuşmak ister. Ancak Kokila oralı bile olmaz. Jigna da dayanamaz ve Ahem’in haykırışına kulak vermesini ister. Kokila ise aynen şunları söyler:

“Kardeşim! Bu olay bizim aile meselemizdir. Lütfen bu işlere karışma” (Masum 152. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Masum 152

Dediği sırada Jigna asla aile meselesi olmadığını ve haksızlık yaptığını adeta haykırır. Ahem de annesinden özür diler. Lakin Kokila, Gopi’ye çok büyük haksızlık yaptığını söyleyip, oynamayı bırakmasını ister.

Ahem odasında Jigr ile birlikte aile sorunlarını nasıl çözeceği hakkında konuşurlar. Ahem sorunları çözmek isterken daha da karmaşık hale geldiğini söyleyip Jigar’a sarılır. Bu sırada Gopi dışarıda konuşmaları dinler. Jigar dışarı çıktığında Gopi ile karşılaşır.

“Ahem iyi mi Jigar” (Masum 152 Özet) Gopi Modi

Dese de Jigar Gopi’ye cevap dahi vermeden oradan uzaklaşır. Bu sırada oradan geçmekte olan Meeti’den yeşil çay hazırlayıp Ahem’e götürmesini ister. Parag da oğlu ile eşi Kokila arasının bozuk olmasına canı çok sıkılır. Akşam salonda otururken Jigna gelir. Jigna Parag’a her şeyin iyi olacağını ve asla merak etmemesini, zaman her şeyin ilacı olduğunu söyler.

Masum 152 özeti - Jigna ile Parag

Parag da kitap okumayı şiir yazmayı seven biri. Jigna’nın bu denli iyi kalpli olduğunu görünce elindeki yazdığı şiirlerden bir tanesini okur. Jigna şiri çok beğendiğini söyleyince yazdığı şiir kitabını Jigna’ya hediye eder. Jinga sevinerek Parag’ın yanından ayrılır.

Gopi, anne ile oğlun arasının açılmasın sebebi olarak kendisini görür. Kokila ile konuşmak ister. Lakin Kokila Gopi’yi konuşturmadan “Yaptığım her şey senin ve bebeğinin geleceği için çok önemli. Sen bebeğine kazak ör. Diğer meselelere kafanı takma” der. Gopi de başını sallar. masum 152. bölüm özeti devam ediyor.

Kokila bu konuşmaları yaptığı sırada Gopi’nin odasında Jigna’ya ait kıyafetleri görür. Kıyafetleri alıp Jigna’nın odasına götürür. Bu sırada Jigna lavaboda olduğu için masanın üzerinde duran şiir kitabını görür. Kokila defteri eline alır ve okumaya başlayacağı sırada Jigna da lavabodan çıkar.

Kokila’nın elinde şiir kitabını görünce; “Abla o benim kişisel eşyam. Lütfen onu yerine bırak” der. Kokila sinirle odayı terk eder. Jigna ise şiir defterinden beğendiği bir şiiri yırtıp mektubun içine koyar. Bu sırada Sameer arar. (Mektubu hazırladığı kişi) Onunla telefonda konuşup, yarın buluşacağını söyler.

Masum 152. Bölüm Özeti Jigna telefonla konuşuyor

Ertesi gün Gopi Ahem’in odasının yanından geçerken “Ruko sakin ol. Ruko buraya gel” dediğini duyar. Gopi hemen ne oluyor diye içer kapıyı açtığında Ahem köpekle ilgilendiğini görür. Ahem de köpeğin nasıl buralara geldiğini hikayesini anlatır. Sonra evde beslediği için banyo yaptırmak istediğini söyler.

Masum 21 Ağustos Özeti Gopi İle Ahem Barıştı

21 Ağustos Cuma günü ekrana gelecek olan Masum 152. bölüm özeti devam ediyor. Ahem köpeği yıkamak için Gopi’den sabun getirmesini ister. Gopi sabunu Ahem’ verip gider. Ancak Ahem havlu olmadığını fark eder. Bir süre sonra Gopi havlu ile birlikte gelir. Gopi ile Ahem köpeği birlikte yıkarlar. İkili kısaca yeniden birbirlerine ısınıyor. Gopi en son giderken Ahem’e köpeğin adını sorar. Ahem de;

Köpeğimin adı Jugnu! (Masum 21 Ağustos Özeti) Ahem Modi

Masum 21 Ağustos Özeti - Ahem ile Gopi köpeği yıkıyor

Deyince, Gıopi gülümser. Yavru köpek ise Jigar ile Raşi’nin odasına gider. Raşi köpeği bulunca dışarı atmak ister. Ancak köpek Jigar’ın paçasında tutup gitmek istemez. Ahem köpeği Gopi’ye emanet eder. Gopi yavru köpeği sepetinin içinde bulamayınca panikler. Bahçede bulup yemeğini yedirir. Ahem de yavru köpeğin yemek yeyip yemediğini sorar. Gopi de yemeği yediğini söyler. Masum 152. bölüm özeti devam ediyor.

Raşi annesi ile telefonda konuşurken yavru köpek gelir. Raşi sinir olup köpeği bahçeden dışarı bırakır. Gopi elinde su ile gelince Raşi ne için olduğunu sorar. Gopi de yavru köpek için olduğunu söyler. Raşi de dünden beri ortalıkta bir köpek dolaştığını söyler. Gopi de köpeği Ahem eve getirdiğini söyleyince, Raşi köpeği dışarı attığını söyleyemez. Gopi evin her köşesini arasa da yavru köpeği bulamaz.

Masum 152 bölüm özeti - Gopi

Gopi en sonunda Ahem’i arayıp köpeğin kaybolduğunu dışarıya kaçmış olduğundan şüphelendiğini söyler. Ahem de hemen gelip köpeği bulacağını söyler. Gopi yola çıkıp, yavru köpeği aramaya başlar. masum 152. bölüm özeti için ne önemli sahne. Ahem de yola bakarak gelir. Gopi yolun karşısında köpeği bulur. Arabaların arasında geçip tam köpeği alacağı sırada Gopi’ye araba çarpar. Ahem de bunu görüp hemen yanına gider. Hızla Gopi’yi hastaneye götürür.

Ahem hemen hastaneye Gopi’yi götürür. Bu esna da evi arayıp Gopi’nin kaza geçirdiğini haber verir. Kokila Gopi’nin kaza geçirdiğini duyunca şok olur. Hangi hastaneye gittiğini sorar. Ev halkı da Gopi’nin gittiği hastaneye giderler. Ahem doktora eşinin hamile olduğunu, jinekoloji uzmanının da ilgilenmesini ister.

Masum 21 Ağustos Cuma Özeti Gopi'ye araba çarptı

Jinekolog da muayene edince hamileliğin ilk evresi olduğu için düşük riskinin çok fazla olduğunu haber verir. Jinekoloji doktoru muayene ettikten sonra hemşire bir kız bebekleri olacağını Modi ailesine haber verir. Bu sırada Ahem Kokila’ya sarılıp ağlar ve şu sözleri söyler

“Anne benim de bebeğim olsun istiyorum. Onu kaybetmek istemiyorum” (Masum 151 bölüm özeti) Ahem Modi

Masum 152. bölüm Özet - Ahem Gopi'yi hastaneye götürüyor

Sözlerinden sonra Kokila da dik durmasını ve dua etmesini, ailesi arkasında olduğunu söyler. Bu sırada doktor, bebeğin ve Gopi’nin iyi olduğunu haber verir. Ahem de hemen Gopi’nin yanına gider. Hemşireden dışarı çıkmasını, yalnız konuşmak istediğini söyler

Zavallı Gopi köpeği kaybettiği için Ahem kendisine kızacağı düşünüp, Ahem’den özür dilemek ister. Ancak Ahem Gopi’nin dudaklarına parmağını getirip konuşma sırasının kendisinde olduğunu dile getirdikten sonra şunları söyler.

“Bebeğimize ve sana bir şey olmayacak. Senin gibi sevgi dolu bir annesi var. Artık ben de bebeğim için yaşayacağım. Bebeğimize ve sana her zaman önem vereceğim” (Masum 21 Ağustos Cuma Özeti) Ahem Modi

Masum 152 özet - Ahem Hastanede

Deyince, Gopi mutluluktan ağlamaya başlar. Doktor da Gopi’yi taburcu edebileceklerini söyler.

Modi ailesi hep birlikte konağa geri gelirler. Ahem ve Koki, Gopi ile özel olarak ilgilenir. Jigna da evde kimse yokken büyük anneye baktığı için Kokila özel olarak kardeşine teşekkür eder. Jigna da Evdeki sorunun hallolmasına sevindiğini ve bunu kutlamak için dondurma partisi vermesini ister. Jigar da akşam gelirken dondurma alacağını söyler.

Ev halkı kaza geçiren Gopi’ye karşı ilgisi bir kat daha artınca, Raşi’de kıskançlık krizi başlar. Gopi’ye yapılan hizmeti, Raşi annesine anlatınca Urmila da “Hamile kalsaydın sana da böyle ilgi gösterecekleri akılsız kızım” der. Hamilelik konusunda Urmila yeni bir plan yapar. Bu defa Hetal’in de işin içinde olduğu planı Raşi’ye anlatır.

Masum yazı görseli

Bu arada Gopi, Ahem’in odasına taşınır. Ahem de annesinden bir kez daha özür diler. Kokila da her şeyin geçmişte kaldığını ve Gopi’ye iyi bakmasını ister. Masum 152. bölüm özeti burada son buldu.


Masum 22 Ağustos Cumartesi Özeti tıklama görseli 153. Bölüm


Masum 23 Ağustos Pazar Özeti tıklama görseli (154. Bölüm)


Masum 24 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (155. Bölüm)


Masum 25 Ağustos Salı Özeti tıklama görseli (156. Bölüm)


Masum 26 Ağustos Çarşamba Özeti tıklama görseli (157. Bölüm)


Masum 152. bölüm özeti burada son buldu. Bundan sonra neler olacağını merak edenler yukarıdaki resimlere tıklayıp diğer bölümleri okuyabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu