Dizi Özet

Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos Raşi Kurtuldu! Gopi Meşhur Oldu!

Masum 157. bölüm özeti 26 Ağustos. Raşi kurtulacak. Gopi turşusu ile bir anda şöhret olacak. İşte Masum 157. bölüm özeti!

dizicenter.net/ detay Masum 157 bölüm Polislerin ve arama kurtarma ekiplerinin olay yerine gelmesi ile başlar. Ahem polislere ve kurtarma ekibine bilgi verir. Bu sırada olay yerine doktor da gelir. Doktor; Ne kadardır yerin altında olduğunu sorar. Gopi de tam 3 saatten fazla içeri de olduğunu söyleyince, doktorun tavsiyesi ile arama kurtarma ekipleri Raşi’nin bulunduğu yere boru yardımı ile hava gönderirler.

Masum 157. bölüm özeti Başlıyor!

Basın mensupları olay yerine gelip çekim yapmaya başlar. Ahem çekim yapan gazetecilere kızar. Ancak gazeteciler de haber yapmaya geldiğini söyleyip Ahem’i dinlemezler. Arama kurtarma ekibi Raşi’nin bulunduğu deliği genişletmeleri halinde toprak kayması olabileceği için en güvenli yol, paralel bir çukur açıp, Raşi’yi o çukurdan çıkartmak olduğunu söylerler.


Masum 7 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 199. Bölüm özeti)


Hızla ekip işe başlar. Çevredekiler de dua etmeye başlar. Naani ile büyük anne etkilenmesin diye Daval ile Kinjal eve götürdüğü için Naani ile Büyük anne de Modi konağında dua ederler.

Masum 158. bölüm özeti (27 Ağustos Perşembe) okumak için tıklayınız.
Masum 157 (dizicenter.net masum 157 Özeti)
Masum 157 (dizicenter.net masum 157 Özeti)

Zaman su gibi akıp gittikçe Raşi’nin hali kalmaz. Doktor ise felaket tellalı gibi Raşi’nin şoka girebileceğini ve her şeye hazırlıklı olmasını ister. Bunu duyan Urmila’nın korkusu bir kat daha artar. Çevredekiler çalışan ekiplere daha acele etmesini söylese de artık hava kararmıştır. Kurtarma çalışmaları duraksamadan devam eder. Sabahın ilk ışıklarında Jigar eşinin sesini duymak için aşağıya mikrofon gönderir.

Jigar’ın gönderdiği mikrofon sayesinde Raşi’nin sesi duyulmaya başlar. Jigar bir kaç defa eşine seslense de Raşi den ses gelmez. Gopi de çocukluk yıllarında birlikte söylediği şarkıyı seslendirmeye başlar. Raşi de bu sırada şarkıyı seslendirince, yukarıdakiler sevinç çığlığı atarlar.

Masum 157 özeti (dizicenter.net Masum 157 görseli)
Masum 157 özeti (dizicenter.net Masum 157 görseli)

Jigar olayı bir kat daha ilerletip, Raşi’nin görüntüsünü de görebilmek için oraya gelen gazetecilerden birinin ufak kamerasını aşağıya sarkıtır. Böylelikle Raşi’in hem sesini hem de görüntüsünü görürler. Jigar duygu dolu anlar yaşar.

Masum 26 Ağustos Özeti Gopi Meşhur Olur

Raşi neredeyse 24 saattir yerin altında ölüm kalım mücadelesi verirken, ekiplerde açıkları çukuru derinleştirmeye başlar. Ancak bu da ne? Çukuru açtıkları makine arızalanır. Jigar sinirden deliye döner. Bir an evvel tamirini yapılmasını istese de görevliler; tamirinin bir günden uzun süreceğini, başka aracın olmadığını söyleyince tüm umutlar tükenir.

Yukarıda artık Raşi’nin kurtulma umudu kalmadı diye düşünürken, arama kurtarma ekiplerinin vincini gören Ahem görevlilere vinç ile Raşi’yi çekebileceklerini söyler. Hemen Vinci aşağıya sarkıtlar. Raşi’den Vinç ile gönderdikleri halatı beline bağlamasını isterler. Ancak Raşi onlara şu cevabı verir.

“Elimi kolumu hissetmiyorum. Kolumu kaldıracak halim kalmadı. Artık dayanamıyorum! (Masum 157. Bölüm Özeti)”

Masum 157. Bölüm Özeti Raşi Çukurda (dizicenter.net Masum 157 Özet)
Masum 157. Bölüm Özeti Raşi Çukurda (dizicenter.net Masum 157 Özet)

Hem Jigar hem de Gopi’nin ısrarı ile Raşi halata kendisini sarmayı başarır. Vinç sayesinde Raşi yukarı çekilir. Sonunda Raşi kurtulur. Arama kurtarma ekibi olay yerinden ayrılırken, doktor da Raşi’in sağlık durumunun iyi olduğunu söyler. Bu sırada basın mensupları Raşi ile röportaj yapmak ister. Ancak Raşi pek oralı olmayınca, Urmila devreye girip kızının kulağına şunları söyler.

Şöhret olmanın tam sırası kızım! (Masum 157. Bölüm Özeti)

Raşi’nin şöhret olma fikri çok hoşuna gider. Basın mensupları olay yerinde faza görüntü alamadan Kokila Raşi’yi Modi konağına götürür. Bir kaç saat sonra zil çakar. Gelen ülkenin önemli haber kanalından geldiklerini, Raşi ile röportaj yapmak istediklerini söylerler. Ancak Kokila buna müsade etmez. Tam da bu sırada Urmila görevlileri kendisi çağırdığını söyleyip gazetecileri içeri alır.

Masum 26 Ağustos Özeti 157. Bölüm (dizicenter.net masum 157)
Masum 26 Ağustos Özeti 157. Bölüm (dizicenter.net masum 157)

Gazeteciler Raşi’nin hayatının geçtiği evde çekim yapmaya başlar. Gopi de gelen misafirlere çay ve turşu verir. Gopi’nin demlediği çay ve yaptığı turşular daha fazla ilgi görür. Urmila bu durumu her defasında sabote etmek istese de başarılı olamaz. Akşam olduğunda Urmila mahallesindeki insanları evine davet eder. Mahallesindeki insanlara şöhret olduğunu söyleyip hava atmak ister.

Program başlar ve Raşi ile ilgili kısımlar çok çabuk geçer. Asıl uzun tutulan Gopi’nin yaptığı turşu ve çayın efsane lezzetti olduğu konuşmalar çok daha fazla gösterilince, hem Raşi hem de Urmila sinir olur. Urmila’nın komşuları da Gopi daha fazla meşhur olduğunu söyler.

Ertesi gün Modi konağının telefonu susmak bilmez. Gopi’nin turşusunun tarifini merak edenler, kanalın verdiği numara sayesinde Modi konağını ararlar. Raşi bu durum karşısında çok kıskanır. Çok geçmeden Savitha arkadaşı Vimla ile gelir. Gopi’nin yaptığı turşuların tarifini ister. Urmila ise kızı Raşi’nin meşhur olması gerektiği yerde Gopi’nin meşhur olduğuna sinir olur.

Masum 26 Ağustos Çarşamba Özeti 157. Bölüm (dizicenter.net masum özeti)
Masum 26 Ağustos Çarşamba Özeti 157. Bölüm (dizicenter.net masum özeti)

Kokila ile Hetal Rakhi töreni için gelen davetlilere gümüş çay seti hediye edeceklerini söylerler. Urmila gümüş çay setini görünce gözleri ışıldar. Gümüş çay setini alır almaz satmayı planlar. Gopi ve Urmila Kinjal’in de davet edilmesi konusunda Kokila’ya baskı yaparlar.

Masum yazı görseli

Kokila da telefonla kızı Kinjal’i arar. Kinjal ise kendisini düğüne davet etmedikleri için kızgın olduğunu söyleyip Rakhi törenine gelmeyeceğini söyler. Bunu duyan Urmila da “Gitti gümüş çay seti” diye kendi kendisini yer. Masum 157. Bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 27 Ağustos Perşembe Özeti tıklama görseli (158. Bölüm)


Masum 28 Ağustos Cuma Özeti tıklama görseli (159. Bölüm)


Masum 29 Ağustos Cumartesi Özeti tıklama görseli (160. Bölüm)


Masum 30 Ağustos Pazar Özeti tıklama görseli (161. Bölüm)


Masum 31 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (162. Bölüm)


Masum 157. Bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özeti okumak için hemen yukarıda bulunan resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu