Dizi Özet

Masum 158. Bölüm Özeti 27 Ağustos Sürpriz Doğum Günü

Masum 158. bölüm özeti 27 Ağustos. Raşi ve Urmila Gopi’nin turşularını çalmaya çalışacak. Gopi’ye sürpriz doğum günü yapılacak. İşte Masum 158. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 158 bölüm Urmila’nın Kinjal’i ikna etmeye başlaması ile bölüm başlar. Kinjal kesin olarak gelmeyeceğini söyleyip Urmila’nın yanından ayrılır. Urmila da hemen Daval’ı arkasında gönderip, ikna etmesini ister.


Masum 8 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 200. Bölüm özeti)


Masum 158. bölüm özeti Başlıyor!

Bir kaç saat sonra Urmila balkona çıkar. Daval’ın bulunduğu odanın penceresi açık olduğu için Daval’ın Rankhi törenin de Raşi ile Gopi’ye vereceği paraları zarfa koyduğunu görür. Daval Gopi’nin hamile olmasında dolayı Raşi’den bir miktar daha fazla para vermesine sinir olan Urmila bu konuya çare bulacağını söyler.

Masum 158
Masum 158 (dizicenter.net masum 158 özeti)

Ahem Gopi ile dalga geçer. “Gopi senin turşular meşhur oldu. Bana da tarifini verse!” diyerek Gopi ile şakalaşır. Bu durum Gopi’nin çok hoşuna gider. Çok geçmeden sütçü gelir. Gopi ile Raşi kapıya gider. Sütçü Gopi’yi tanıyınca Raşi sinirlenir. Hemen annesine gidip, sıradan sütçü bile Gopi’yi tanıdığını söyleyip dert yanar.

Masum 159. bölüm özeti (28 Ağustos Cuma) okumak için tıklayınız.

Rankhi töreni başlamak üzeredir. Ancak Kinjal’in davete icabet etmemesi Kokila’nın canını sıkar. Tam da bu sırada zil çalar ve Urmila sonunda dediğini yapar. Kinjal’i Modi konağına getirir. Kinjal dışındakiler Modi konağına girse de Kinjal girmez. Kokila “neden içeri girmiyorsun kızım” dediğinde Kinjal:

“Buraya kardeşime bileklik takıp adetlerin yerine gelmesi için geldim. O sebeple kardeşlerime dışarıda bileklik takacağım” (Masum 158. Bölüm Özeti) Kinjal

Masum 158 Özeti
Masum 158 Özeti (Masum 27 Ağustos)

Sözlerinden sonra Kokila sinirlenir. Ahem de bu olaya sinir olur. Kinjal’e gelmek istemiyorsan orada kal deyip tersler. Sonun da Kinjal ikna olur.

Kinjal kız kardeş olarak Rakhi törenin de Ahem’e bileklik takar. Bu sırada Hetal ayağa kalkıp, Kokila’ya Kinjal’e hediyesini vermesini ister. Kinjal bir anda “Ben hediye felan istemiyorum!” diyerek sert çıkar. Meethi de Kokila’nın emri ile hediyeyi geri götürür. Urmila ise yaşananlardan sonra büyük hayal kırıklığına uğrar. Zira Kinjal’i getirme ikna etmesinin tek sebebi hediye edilecek gümüş çay setini almak için yapsa da amacına ulaşamaz.

Kinjal bileklikleri taktığı sırada Daval hediye edeceği paraların olduğu zarfı kanepenin üzerine koyar. Urmila da hemen zarflardaki olan parayı Raşi’nin zarfına koyduğunu zanneder.

Masum 158. Bölüm Özeti
Masum 158. Bölüm Özeti 27 Ağustos Perşembe

Daval, Raşi ve Gopi’ye zarflarını verdiğinde Raşi’ye bozuk para, Gopi’ye ise paranın tamamı gider. Bu durum karşısında Raşi şaşırır. Daval da eşit miktarlarda ayırdığını söylese de büyük anne paraları değiştirmemesi ve o para Gopi’nin kısmeti olduğunu söyler.

Masum 27 Ağustos Özeti Gopi’nin Doğum Günü

27 Ağustos Perşembe günü kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Masum 158. Bölüm Özeti vermeye devam ediyoruz. Ertesi gün Modi konağına iş adamı gelir. Gopi’den 5 kg turşu satmasını söyler. Adam çeki gösterir. Gopi ilgilenmediğini söylese de aç gözlü Urmila hemen çeki kapar. İş adamına da “Gopi’ye turşu kurmasını ben öğrettim” der.

27 Ağustos Masum 158. Bölüm Özeti - Urmila
27 Ağustos Masum 158. Bölüm Özeti – Urmila

Kokila hemen turşu kurmak için çalışmalara başlar. Turşu bittiğinde iğrenç bir tat ortaya çıkar. Adam bir gün sonra 5 kg turşuyu alacağı için Urmila ile Raşi plan yapar. Evdeki kullanılan turşu, Gopi’nin turşusu olduğu için Raşi sabaha karşı turşuyu Urmila’ya gizlice verir. Urmila turşunun tadına baktığında Gopi’nin yaptığı turşu olmadığı anlaşılır.

Urmila hemen evin arka bahçesine gider. Raşi’de gerçek turşuyu getirmesini ister. Raşi gerçek turşuyu çalıp arka pencereden yavaş yavaş sarkıttığı sırada Kokila bahçenin diğer tarafına gelir. Raşi de bunun görür görmez iple sarkıttığı turşu elinden kayar. Güzelim turşu yere dökülür. Masum 158. Bölüm Özeti devam ediyor.

Masum 27 Ağustos Perşembe Özeti - 158. Bölüm
Masum 27 Ağustos Perşembe Özeti – 158. Bölüm

İş adamı gelmesine saatler kala Gopi evde turşu kalmadığı için yeniden yapar. Raşi de el çabukluğu ile turşuyu değiştirir. Bu sırada turşunun içine sinek girer. İş adamı Urmila’nın turşusu açtığında içinden sinek çıkınca şok olur. Adam anlaşma yaptığı için 5 kg turşusunu ister. Ahem de işin daha kötüye gitmemesi için Gopi’nin turşuyu getirmesini ister. Kokila hamile olduğu için müsade etmez. Ancak Ahem baskı yapıp Gopi’ye turşusunu getirtir. Bu duruma Kokila sinir olur.

Masum yazı görseli

Akşam olduğunda Ahem mum ışığında Gopi’nin doğum gününü kutlar. Bu sırada ev halkı da içeri girer. Gopi’nin doğum gününü kutlayıp hediye verirler. Sonrasında Ahem ile Gopi aarti yapar. Modi ailesi Gopi için hazırlanan sürpriz partiye giderler. Modi ailesini kapı girişinde bir kaç bayan karşılar. Gopi’nin bebeğini tebrik ederler. Bir anda Gopi’nin göz önünde popüler olması Raşi’nin zoruna gider. Masum 158. Bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 28 Ağustos Cuma Özeti tıklama görseli (159. Bölüm)


Masum 29 Ağustos Cumartesi Özeti tıklama görseli (160. Bölüm)


Masum 30 Ağustos Pazar Özeti tıklama görseli (161. Bölüm)


Masum 31 Ağustos Pazartesi Özeti tıklama görseli (162. Bölüm)


Masum 1 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (163. Bölüm)


Masum 158. Bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki özeti okumak için hemen yukarıda bulunan resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu