Dizi Özet

Masum 162. Bölüm Özeti 31 Ağustos Tam Bir Karmaşa

Masum 162. bölüm özeti 31 Ağustos. Urmila Savtiha’nın altınlarını çalacak. Savitha da altınlarının peşine düşecek. İşte Masum 162. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 162 bölüm Jigar ile Raşi’nin Modi konağına girmesi ile başlar. Raşi hızla odasına giderken, Jigar da çalışma odasına gider. Raşi odasına girdiğinde Urmila arar.

Masum 162. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila Raşi’yi arar. Markete de olduğunu ve çaldığı turşuları satmak istediğini ama market sahibi turşuların gerçek sahibi olmadığı için turşuları da satın almadığını söyler. Bu nedenle bir an evvel Gopi’nin resmini alıp markete gelmesini ister.

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ


Masum 12 Ekim Pazartesi Özeti tıklama görseli (Masum 204. Bölüm özeti)


Raşi ise bir önceki gün hamile kalmak istediği yalanını atıp tapınağa gideceğini söyleyip dışarı çıktığını şimdi ise ne yalan uyduracağını bilemediğini söyler. Bu sırada Gopi ile Kokila da hastaneden gelir. Kokila hastanede kendisine hırsız iftirası atan mor sarili kızın Raşi olduğundan şüphelenir. Kokila hızla Raşi’nin odasına gider. Raşi ise çoktan kıyafetini değiştirmiştir.

Kokila Raşi’ye nereye gittiği konusunda bir kaç soru sorar. Sonra Raşi’den dolabını açmasını ister. Kokila mor sariyi Raşi’nin dolabında arasa da bulamaz. Kokila Raşi’den şüphelense de şimdilik Raşi kurtarır.

Masum 162
Masum 162

“Biraz sonra Gopi turşu yapacak. O çağırdığında aşağıya inersin Raşi” (Masum 162. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Raşi de kafasını sallayıp “Tamam” der. Raşi dışarı nasıl çıkacağını düşünürken aradığı fırsat ayağına gelir. Gopi turşu da eksik malzemenin olduğunu, kullanmak için malzeme almaya gittiği yalanı aklına gelir.

Raşi, Gopi ile çekildiği resmi alıp Urmila’nın yanına gider. Market sahibine Gopi ile yan yana çekilmiş resmini gösterir. Market sahibi montaj olabileceğini söyler.

“Kardeşim bu resimdeki kız çok fakir. Geçimini bu turşulardan sağlıyor. ” (Masum 162 Özeti) Urmila

Diyerek adamın duyguları ile oynar. Sonununda market sahibi turşuları alır. Urmila da paraları gösterip Raşi’ye “bu işten daha çok para kazanacağız kızım. Akşam Modi konağına geleceğim. Turşu kaplarını daha kolay çalarız orada” der.

Masum 162 Özeti
Masum 162 Özeti

Akşam olduğunda Urmila Modi konağına gizlice girer. Bu sırada dışarıda bir araba sesi duyulur. Raşi dikkatlice dinledikten sonra araba Savitha’ya geldiğini söyler. Raşi ile Urmila gerçek turşuları torbaya doldururken, turşuların kaplarına başka bir malzeme koyup çalındığı belli olmayacak şekilde ayarlama yaparlar. Masum 162. bölüm özeti devam ediyor.

Yan tarafa gelen araba ise Sahitha’nın evine giden polis arabasıdır. Polis memurları ile vergi memurları evdeki ziynet eşyalarını kayıt altına aldıklarını, altınların vergisinin verilip verilmediğini kontrole gelmiştir. Bunu duyan Savitha ise vergi vermemek için tüm altınlarını mavi bir poşete sarıp Modi konağının bahçesine atar.

Kokila da gece su içmeye mutfağa gider. Kokila’nın geldiğini duyan Urmila, çaldıkları turşuları mavi poşete sarıp bahçeye atar. Kokila mutfakta ışığı açmadan su içip, geri yatağına gider. Raşi ile Urmila da masanın altında saklandığı yerden çıkar. Kokila odasına giderken Urmila da hızla evden çıkar. Karanlıkta turşuları attığı yeri aramaya başlar. Savitha’nın attığı içi altın dolu torbayı kendi turşuları zannedip alır.

Masum 162. Bölüm Özeti
Masum 162. Bölüm Özeti

Ertesi gün Savitha polislerden sakladığı altınlarını kimse uyanmadan Modi konağının bahçesindeki torbayı alıp eve gider. Urmila ise sabaha kadar yol yürüdüğü için ancak evine gidebilmiştir. Urmila eve gittiğinde Raşi’yi arar. Raşi de “turşulara bir şey olup olmadığına bak anne” der. Urmila da mavi poşeti açar. Altınları görünce “Raşi! ” diye bağırır.

Masum 31 Ağustos Özeti Kokila İz Peşinde

31 Ağustos Pazartesi Masum 162. bölüm özeti devam ediyor. Urmila altınları görünce şok olur. Telefonun ucundaki Raşi’ye bir an evvel yanına gelmesini ister. Raşi ne olduğunu anlamadan, annesinin evine gider. Savitha da mücevher zannettiği torbayı açtığında, turşuyu görünce şok olur. Raşi annesinin yanına gider. Urmila da bulduğu mücevherleri gösterir. Raşi şok olur. Savitha ise yana yana mücevherleri attığı yeri kontrol eder.

Savitha kendi bahçesinde mücevherleri kontrol ederken Kokila görür. Savitha elinde turşu torbası ile mücevher torbasını ararken turşuların bir kısmı yere dökülür. Kokila Savitha’nın bahçesine gidip yere dökülen turşuyu kokladığında, Gopi’nin turşusu olduğunu anlar.

Masum 31 Ağustos 162. Bölüm Özeti
Masum 31 Ağustos 162. Bölüm Özeti

Raşi ile Urmila da mücevherleri yarı yarıya paylaşırken Kinjal gelir. Urmila altınları görünce nereden geldiğini sorar. Urmila da sahte olduklarını söyler. Kinjal da “Bizimkilerde bu kadar altın alacak para nerede” diye düşünüp Urmila’nın yalanına inanır.

“Kaldırın şu çocuk oyuncaklarını” (Masum 31 Ağustos Özeti) Kinjal Modi

Deyip ayrılır. Raşi de altınların yarısını alıp Modi konağına gider. Bu sırada Savitha çalışanı ile konuşurken altınların kaybolduğunu ve bulamadığını söyler. Raşi de hemen buldukları altınların Savitha’ya ait olduğunu anlar.

Masum 31 Ağustos Özeti - 162. bölüm (dizicenter.net masum özeti)
Masum 31 Ağustos Özeti – 162. bölüm (dizicenter.net masum özeti)

Kokila ile Gopi de mutfakta turşuların çalındığını, içlerinin boş olduğunu fark ederler. Kokila hırsızı bulacağına söz verir. Artık Kokila iz peşinde olacak.

“Jigar, gelir vergisi baskısı altındayız. Hesaplara dikkatli bak. Lütfen sıkıntı istemiyorum” (Masum 162 Bölüm Özeti) Ahem Modi

Ahem Jigar’a bunu söylediğini Raşi duyar. Ahem’in bile davalık olmaktan korktuğunu gören Raşi de hemen Urmila’yı arayıp altınların takip altında olduğunu ve Savitha’ya ait olduğunu söyler. Urmila ilk başta kabul etmese de Raşi polisin ne kadar ciddi olduğunu söyleyince, Urmila altınları geri getirmekten başka çaresi olmadığını anlar.

Raşi annesi ile konuşurken kendi odasının penceresine yaklaşır. Bu sırada Raşi Savitha’ya ait olan küpeler hala kulağında olduğunun farkında bile değildir. Savitha altınlarını çalan kişinin Raşi olduğunu hemen anlar.

Savitha gizlice Modi konağına girer. Altınları çalan Raşi’nin odasında arama yapıp altınlarını bulacağını düşünürken, Urmila ile Raşi de Savitha’nın evine girip altınları koymaya çalışır. Masum 162. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 162. Bölüm Özeti 31 Ağustos Pazartesi
Masum 162. Bölüm Özeti 31 Ağustos Pazartesi

Gopi ile Kokila da turşularını çalan Savitha olduğuna karar verip Savitha’nın evine giderler. Kapıda hizmetçi ile Savitha’nın eşi karşılar. Savitha’nın eşi hırsızlık olayını kabul etmez. Adam eşini çağırsa da evde olmadığını anlar.  Savitha da Raşi’nin altınları arasında kendi altınlarını arar. Ancak bulamaz.

Raşi de Savitha’nın evinde gezinirken Kokila, Gopi ve Savitha’nın kocası ile karşılaşır. Kokila;

“Raşi burada ne arıyorsun sen?” (Masum 31 Ağustos Pazartesi Özeti) Kokila

Diye sorunca, Raşi de turşuları çalan Savitha olduğunu ve onu kontrol etmeye geldiğini söyler. Bu sırada Savitha yardım edin diye bağırır. Herkes Savitha’nın yanına gider. Savitha Modi konağının ikinci katının balkonunda aslı kalır.

Savitha aşağıya inince Kokila turşu hırsızı olduğunu söyler. Ancak Savitha kabul etmez. Savitha altınlarını Raşi’nin çaldığını ve tüm gün küpelerini de kulağına taktığını söyler. Kimse Savitha’ya inanmaz. Savitha altınları vergi memurlarından saklamak için aşağıya attıklarını söyler.

Savitha herkesi evine götürür. Aradağı altınlar kutunun içinde çıkar. Kokila sinirle Ahem’e vergi memurlarını çağırmasını ister. Memurlar gelip Savitha’nn altınlarını mühürler. Savitha ona rağmen turşuları hala çalmadığını söyleyince, Kokila da hırsızı elbet bulacağını söyler. Raşi ise panik olur.

Masum 162. Özet - 31 Ağustos Pazartesi
Masum 162. Özet – 31 Ağustos Pazartesi

Urmila eve artık hırsız gibi girmeyeceğini anlar. Bu defa dilenci kılığında eve girer. Raşi mutfakta yemek verelim diye Kokila’yı kandırır. Hetal mutfaktayken Raşi ve dilenci kılığında ki Urmila gelir. Hetal, dilenci kılığında ki Urmila’nın sattığı tencerelerden almak ister.

Masum yazı görseliUrmila da yakalanmamak için parasını camın kenarına koyar. Rüzgar estiğinde paralarının uçtuğunu söyleyip Hetal’in paraları dışarıda toplamasını gönderir. Masum 162. bölüm özeti burada son buldu.

Masum 1 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (163. Bölüm)


Masum 2 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (164. Bölüm)


Masum 3 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (165. Bölüm)


Masum 4 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (166. Bölüm)


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 162. Bölüm özeti burada sona erdi. Bir sonraki özeti okumak için hemen yukarıda bulunan resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

3 Yorum

  1. Sırf bu rashi yüzünden diziyi izlemiyorum artık nefret ediyorum ondan sadece burdan okuyorum artık emeği geçen herkese teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu