Dizi Özet

Masum 164. Bölüm Özeti 2 Eylül Gopi’ye Şantaj

Masum 164. bölüm özeti 2 Eylül. Daval kaza yapacak. Hastanede sahte hemşire Gopi’ye sözleşme imzalatacak. İşte Masum 164. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 164 bölüm; Raşi kaşıntı önleyici krem sürmesi ile 164 bölüm başlar. Bu esna Urmila Raşi’yi arar. Ancak Raşi annesi ile konuşmak istemez. Telefonu kapatır.

Masum 164. bölüm özeti Başlıyor!

Jigar odasına gelir. Raşi’yi görünce yeni kıyafetini giymesini ister. Raşi’nin kolundaki beyazlığı görünce Raşi kendince bir yalan uydurur. Bu sırada ikili arasında duygusal bakışma yaşanır.

Urmila seyyar satıcıdan domates alır. El çabukluğu ile yarım kilo daha fazla domates çalar. Urmila’nın bu hırsızlığını Garodiya görür. Urmila da arkasını döndüğünde Garodiya ile karşılaşır. Urmila, Garadiya’yı evine davet eder. Garadiya Urmila’ya aynen şöyle der.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 14 Ekim Çarşamba Özeti tıklama görseli (Masum 206. Bölüm özeti)


“Gerçekten yetenekli, bir o kadar da vicdanlısın. Başka sebzeleri de çalabilirdin ama sadece domates çaldın.” (Masum 164. Bölüm Özeti) Ramji Garodiya

Masum 164
Masum 164

Urmila ile Garodiya Daval’ın atlet dükkanına giderler. Tabi Daval dükkanı kapattığı için rahat rahat konuşurlar. Garodiya Gopi’den 500 şişe turşu çalmaları gerektiğini ama bunu gizli saklı olarak değil açık açık yapacaklarını, sadece Gopi anlaşmaya imza atması gerektiğini söyler. Bir anda Urmila’nın gözleri fal taşı gibi açılır. Garodiya çaldıkları maldan pay da vereceğini söyleyince, Urmila’nın ağzının suyu akar.

Kokila son nezaret olayından sonra Gopi’nin turşu işini bırakmasını ister. Ancak Gopi turşu sayesinde insanlara yardım ettiğini söyleyip devam etmek istediğini dile getirir. Kokila da istemeye istemeye kabul eder.

Urmila Gopi’ye nasıl imza attıracağını düşünürken, Daval da Gopi ile telefonda konuşur. Daval Sevkıyat kağıtların hazır olduğunu, Modi konağına gelip imza atması gerektiğini söyler. Urmila da kapıda bu konuşmayı duyunca bir anda aklına sevkıyat kağıtları arasında sözleşmeyi koya fikri gelir. Gece gizlice Daval’ın kağıtları arasına kontratı da koyar. Daval gitmeden sözleşmelerin arasına kağıdı koyar.

Ertesi gün Urmila ile Daval Modi konağına gelir. Raşi kıyafete kaşıntı tozu atma fikrinden dolayı sabaha kadar uyuyamadığı için annesin karşı sinirli olduğunu söyleyip, konağa neden geldiğini sorar. Urmila cevap vermeden Kokila gelir.

“Urmila hanım bu defa konağa gelmenizi neye borçluyuz” (Masum 164. bölüm özeti) Kokila Modi

Masum 164 Özeti
Masum 164 Özeti

Diye sorar. Yalan söyleme konusunda bir numara olan Urmila; “Kızımın acısını paylaşmaya geldim. Evleneli 2 yıl olacak hamile kalamıyor” Bu sırada Daval da sevkıyat kağıtlarını Gopi’ye verir. Gopi de kağıtları bir bir imzalamaya başlar. Tam Urmila’nın araya koyduğu kağıda gelince, Urmila ortaya Raşi hakkında hamile kalamaması hakkında konuşup, Gopi’nin dikkatini dağıtmaya çalışır.

Raşi Urmila’nın kağıdını imzalayamadan Kokila çağırır. Gopi de Daval’a “Nasıl olsa şirketin ortağısın. Sevkıyat kağıtlarını sen de imzalayabilirsin Daval abi” diyerek Gopi kağıtları Daval’a bırakır. Daval da acele edip okumadan imzalar. Raşi de annesini ne planladığını anlayamaz. Zira daha önce Raşi Urmila’dan hırsızlık olayına son vermesi konusunda söz vermişti. Şimdi Urmila da yeni planına Raşi’yi dahil etmez.

Masum 2 Eylül Özeti Hırsıza Karşı Savaş

2 Eylül Çarşamba Masum 164. bölüm özeti devam ediyor. Urmila Garodiya’nın hazırladığı ve Gopi’nin imzalamasını istediği kağıtları Daval tarafında imzalandığını söyler. Garodiya Gopi’nin de şirket ortağı olduğunu ve Gopi de imzalaması gerektiğini söyler.

Masum 164. bölüm Özeti - Urmila
Masum 164. bölüm Özeti – Urmila

Garodiya, Urmila’nın bu işi yapamayacağına kanaat getirir. Hemen Daval’ın yanına gidip bir zarf verir. Yol üzerinde bir kaç kuyumcuya bu zarfların verilmesi gerektiğini ama kendisini vakti olmadığını söyleyip, Daval’ın götürmesini ister. Daval da zarfları bırakacağını konusunda Garodiya’ya söz verir.

Daval yolda Garodiya’nın dediği adrese doğru giderken büyük bir kamyon Daval’ın önüne geçer. Kamyon bir anda yolun ortasında durunca Daval duramayıp kamyonun arkasından çarpar. Kazayı haber olan Gopi hemen hastaneye gelir.

Raşi de Daval’ın kaza geçirdiğini Urmila ile paylaşır. Bu kazandan haberi olmayan Urmila şok olur. Hastane girişinde Modi ailesini bir hemşire karşılar. Hemşire Gopi ve yanındakilere Daval’ın yakınlık derecesini sorar. Kokila da akrabaları olduklarını söyler. Hemşire hemen bazı kağıtlar verip doldurmasını ister. Kokila ile Raşi kağıtlarla ilgilenirken başka bir hemşire Gopi’nin yanına gelir.

“Daval’ı bugün ameliyat etmemiz lazım. Eğer siz bu kağıda imza atmazsanız ameliyatı yapılmayacak.” (Masum 2 Eylül Çarşamba Özeti) Sahte Hemşire

2 Eylül Çarşamba Masum 164. Bölüm Özeti
2 Eylül Çarşamba Masum 164. Bölüm Özeti

Sözlerini duyan Gopi iki göz iki çeşme ağlamaya başlar. O heyecanla Garodiya’nın ayarladığı hemşirenin getirdiği kağıtların hepsini imzalar. Bu sırada Kinjal ve Urmila da hastane gelir. Gopi acil servis de olduğunu haber verir. Çok geçmeden doktor çıkar. Daval’ın iyi olduğunu haber verir. Gopi ise çok şaşırır.

“Doktor bey Daval ameliyat olmayacak mı?” (2 Eylül Çarşamba Masum Özeti) Gopi Modi

Diye sorar. Doktor ise şimdilik ameliyat gerekmediğini söyler. Bunu duyan herkes çok mutlu olur.Herkes Daval’ı görmeye odasına giderken Raşi de annesinin kolundan çekip “bu senin planını mı anne” der. Urmila ise ne planı deyip, kızına yüz vermez.

Modi ailesi hastane ziyaretinden sonra eve gelir. Bu sırada iş adamı Mehta arar. Gopi telefonu açar. Mehta neden başkaları ile anlaşma imzaladığını sorar. Gopi ise hiç kimse ile anlaşmadığını söyler. Mehta elinde kontrat olduğunu ve altında Gopi’nin imzası olduğunu söyleyince, Gopi ağlamaya başlar. Ahem telefonu alıp Mehta ile konuşur. Mehta, Ramji Garodiya ile anlaşma imzaladıklarını haber verir.

Masum 164. Bölüm Özeti iş adamı Mehta
Masum 164. Bölüm Özeti iş adamı Mehta

Ahem Mehta’nın sözlerinden sonra dona kalır. Kokila, Gopi’ye her hangi bir kağıda imza attın mı? diye sorar. Gopi ise hiç bir anlaşmaya imza atmadığını söyleyip ağlama başlar. Ahem Gopi’nin imza attığı kağıt da sözleme şartları yerine getirilmediği takdirde yüklü miktar da tazminat şartının da olduğunu haber verir.

Kokila, Gopi’den herhangi bir yere imza atıp atmadığını hatırlamasını ister. Gopi, hastane dışında herhangi bir yere imza atmadığını söyler. Gopi, bir hemşire Daval’ın ameliyat olması gerektiğini ve kağıtlara imza atması gerektiğini söylediğini açıklar. Çirag ile Jigar Garodiya’nın ofisini öğrenmeye giderken Ahem, Gopi ve Kokila da hastaneye gidip kağıtları imzalatan hemşireyi bulmaya çalışırlar.

masum 2 Eylül Özeti - 164. Bölüm
masum 2 Eylül Özeti – 164. Bölüm

Ramji Garodiya, Daval’ın kaza yapmasına neden olan kamyoncu ile Gopi’nin kağıtları imzalamasını sağlayan hemşirenin paralarını verir. Raşi de bu işin altında annesi olup olmadığını ve Garodiya’yı tanıyıp tanımadığını sorar.

Kokila ile Ahem doktorun yanına gider. Doktor Daval’ın hiç ameliyat edilme olayının olmadığını söyler.Doktor ve gerçek hemşire hastanede tariflere uygun başka bir hemşire olmadığını söyler. Jigar da Ahem’i arayıp, Ramji Garodiya’nın adresini öğrendiğini haber verir.

Urmila Raşi’den aldığı haberle Garodiya’nın evine gider. Urmila kendisinden habersiz iş yapan Garodiya’ya kızar.

“Urmila bana kızmaya hakkın yok. Sen de hırsızsın ben de. Sana 500 şişe turşu parası borçluyum. Yakında borcumu öderim.” (Masum 164 bölüm özeti) Ramji Garodiya

Masum 164 Özeti - 2 Eylül 2020
Masum 164 Özeti – 2 Eylül 2020

Urmila kurduğu planın dışında kaldığını anlar. Garodiya ufak işlerle ilgilenmediğini, büyük işleri yasal yollarla yaptığını söyler. Urmila ise aldatılmış olarak adamın evinden ayrılır. Bu sırada Ahem, Gopi ve Kokila da Garodiya’nın evine doğru geldiğini gören Urmila hemen saklanır.

Kokila, Gopi’ve Ahem Ramji Garodiya’nın kapısını çalar. Ancak adam kapıyı açmadığı gibi bir de üstüne “Ben işçilerimle konuşmam” diyerek Ahem’i iyice sinirlendirir. Garodiya, kapıyı kırmaları halinde polisi arayacaklarını söyler. Kokila da daha hazla rezillik çıkmasın deyip ayrılırlar. Tüm bu olanları da Urmila uzaktan izler.

Masum 164 Bölüm Özeti Urmila
Masum 164 Bölüm Özeti Urmila

Modi ailesi Garodiya belası hakkında nasıl mücadele edeceklerini konuşur. Jigar şirket avukatına kontratı gösterdiğini, avukat turşu üretmedikleri halinde tazminat ödemek zorunda olduğunu söyler. Çirag da parayı verip bu işten sıyrılalım der. Ancak bunu Kokila kabul etmez. Ortada bir aldatmaca olduğunu söyler.Masum 164. bölüm özeti devam ediyor.

Ramji Garodiya, Gopi’yi arayıp kölesi olduğunu ve köle gibi çalışmasını ister. Aksi halde tazminatı çatır çatır alacağını söyler. Bu sırada mutfağa Kokila gelir. Kokila telefonu alıp Ramji Garodiya’ya ağzına geleni söyler. Kokila salona gidip Ramji Gopi’nın aradığını ve hakaret ettiğini söyler. Gopi’nin sağlığı bozulmasın düşüncesi ile Ramji’nin istediği parayı vermeyi Kokila da kabul eder. Ahem odasına çek defterini almaya gider.

Masum yazı görseli

Gopi dini bir kitap okur. Ahem çek defterini imzalar. Ancak Gopi çeki Ramji Garodiya’ya istediği parayı vermeyi kabul etmez. Hırsızla savaşmaları gerektiğini söyler. Masum 164. bölüm özeti burada son buldu.

SONRAKİ BÖLÜMLER


Masum 3 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (165. Bölüm)


Masum 4 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (166. Bölüm)


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 6 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (masum 168. Bölüm özeti)


Masum 7 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (masum 169. Bölüm özeti)


Masum 164. Bölüm özeti burada sona erdi. Bir sonraki özeti yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu