Dizi Özet

Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül Ahem Seyyar Satıcı Olursa

Masum 165. bölüm özeti 3 Eylül. Ahem ve Gopi Ramji’nin yanına çalışmaya başlayacaklar. Masum 165. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 165 bölüm; Tüm aile üyeleri şantajcı Ramji’ye karşı nasıl savaşacakları konusunda konuşmaya başlaması ile bölüm başlar. Urmila da Modi ailesinin plan yaptığı yerde herkesin ortaya attığı fikirleri dinler. Bazı fikirler kendisini ele vereceğini düşünüp çekinir. Ramji’nin nasıl alt edecekleri konusunda Urmila da ortaya bir fikir atar.

Masum 165. bölüm özeti Başlıyor!

Urmila, Ramji aileden hiç kimseyi görmediğini söyler. Tabi ki ağzından kaçırır. Kokila ise oldukça dikkatli. Hemen Urmila’ya dönüp, “Ramji bizim aileden hiç kimseyi görmediğini nasıl biliyorsun” der. Urmila ise kem küm edip, yine bir yalanla işin içinden sıyrılır.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 15 Ekim Perşembe Özeti tıklama görseli (Masum 207. Bölüm özeti)


Daval ise hala iyileşemedi. Kinjal ona ilaç verirken Daval da hala sevkıyatı düşünür. Hala Gopi’nin şantaja uğradığından haberi yok.

Kokila Gopi’nin hamile olduğunu ve bu planda katılmadığını söylese de büyük annenin desteği ile Kokila planı kabul etmek durumunda kalır. Ancak Kokila’nın içi hiç de rahat değil.

Gopi Ramji’yi arayıp telkinini kabul ettiğini ve kendisi için çalışmaya hazır olduğunu söyler. Ramji ise sıcak para almayı beklerken, Gopi’nin köleliği kabul etmesine şaşırsa da turşuları yasal yollarla satıp gene parasını alacağını düşünür.

Masum 165 Özeti
Masum 165 Özeti

Ertesi gün sabaha 9 da evine gelmesini ister Ertesi gün Ramji, Gopi’yi köle gibi çalıştırmak için beklerken, Modi konağında Ahem de Gopi’ye şunları söyler.

“Henüz hiç bir şey için geç değil. Şu an Ramji’nin parasını verebilirim. Senin gitmeni istemiyorum” (Masum 165. Bölüm Özeti) Ahem Modi

Bu sırada içeri Kokila da girer. Gopi’nin gitmesini istemez. Gopi ise yanlış kağıda imza attığını ve işi kendisinin çözmesi gerektiğini söyler. Ahem de telefonunu her zaman yanında tutmasını ister.

Daval gerçekleri öğrenir. Gopi’nin kağıtları nasıl imzaladığını düşünüp üzülürken Kinjal de kocasına üzülmemesini ister. Hatta sevmediği atlet satma işi bile bu işten daha iyi olduğunu itiraf eder. Daval bunu duyunca çok mutlu olur.

Ramji Gopi’ye akşama kadar 5 kg turşu hazırlaması söyleyip gider. Çok geçmeden Ramji tekrar geldiğinde Gopi’yi yerinde bulamaz. Hemen sözleşmenin saklı olduğu dosyaya bakar. Tam da bu sırada Gopi mutfakta iş yaptığını görünce sinirle Gopi’ye nereye gittiğini sorar. Gopi eline mavi bir ip alıp kendisini buraya bağlamasını ister. Ramji Gopi’nin bu hareketine çok şaşırır.

Masum 3 Eylül Özeti Ahem ile Gopi Gizli Görevde

Daval, Ramji’nin evinin penceresinden içeri bakar. Ramji Gopi’ye karşı iyi davrandığını görür. Aynı zamanda Ramji Daval’ı sevkıyat işi için tuttuğunu Kokila’ya söyler. Kokila Ramji’nin evinde Gopi’nin yalnız olduğunu öğrenince yanına gitmek ister. Ancak Urmila onu durdurur. Ramji’nin tehlikeli biri olduğunu söyler. Bu işe ayrıca gönüllü olduğunu söyler. Kokila da Urmila’nın gidip Gopi’ye göz kulak olmasını ister. Urmila Ramji’nin evine gider.

O Urmila hanım geçen sefer asla gelmeyeceğim diyordun. Hayırdır niye geldin? (Masum 165. bölüm özeti) Ramji

Urmila da Ramji’ye oğlu Daval için geldiğini ve onu niçin şoför yaptığını sorar. Ramji de sözleşmeye göre Daval şoför olarak gözüktüğünü söyler. Üstüne bir de yüzsüzlük yapıp “Aşçım geçen gün işi bıraktı. İstersen sen de benim aşçım olabilirsin” deyince Urmila da adama fırça atar. Laf dönüp dolayıp bu işi birlikte planladıkları olaya gelir. Urmila hemen lafı değiştirip, Gopi’ye kızar. Ramji de Urmila’yı evden kovar.

Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül Ahem Seyyar Satıcı Olursa resmi
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül Ahem Seyyar Satıcı Olursa resmi

Urmila Modi konağının mandirin de dua ederken saçlarına kuş pisler. Urmila yukarı çıkıp, Raşi’den saçlarını temizlemesini ister. Urmila dökülen saçlarını dışarı atar. Attığı saçlar Savitha’nın sosyetik arkadaşının çayına düşer. Savitha da şikayet etmek için Modi konağına gelir.

Daval ise Ramji’nin kapısının önünde. Ramji Gopi’den çay hazırlamasını ister. Daval ise içeri girip müdahale etmek ister. Tam da o sırada Ahem Daval’ı arar. Daval olup biteni Ahem ile paylaşır.

Ahem eşini Ramji’nin eline bırakmamak için seyyar satıcı olur. Daval Ahem’i o halde görünce şok olur. Ahem Gopi’yi daha yakından takip etmek için böyle bir yöntem bulur. Masum 165. bölüm özeti için en komik kısım.

Ahem Daval’ın kamyonete koyduğu turşuları bilerek döker. Ramji de koşup Ahem’in yakasına yapışıp parasını ister. Ahem de parası olmadığını söyler. Ramji de turşu işinde Ahem’i çalıştırmaya karar verir.

Ramji ile Ahem içer girer. Gopi tam Ahem diyeceği sırada Ahem kaş göz işareti yapar. Ahem’in seyyar satıcı gibi olduğunu görünce Gopi gülmemek için kendisini zor tutar. Ahem ile Gopi birlikte turşu yapar. Ahem de adama çay hazırlamaya çalışır. Gopi bir ara Ramji’yi oyalarken Ahem de evde sözleşmeyi arar. Yatak odasında kilitli bir dolap bulur.

Ahem, Ramji Garodia’nın yatak odasında kilitli dolabı açamaz. Gopi de uzun süre oyalasa da Ramji sıkılır. Ramji geri odasına giderken zil çalar. Daval Ramji’ye dışarının çok sıcak olduğunu ve susadığını söyleyip su ister. Daval adamı oyalarken Ahem de kilitli dolabı açar. Evrakları tek tek kontrol eder. Adam geri geldiğinde Gopi’nin çalışmadığını görür. Gopi’ye kızar. Sonra yatak odasına doğru ilerler. Bu sırada Ahem de sözleşmeyi bulur. Ancak Ahem sözleşmeyi alamadan adam içeri girer. Ahem de dolabın arkasına saklanır.

Ramji Garodia odaya girdiğinde dolabın kilidinin üzerinde olduğunu görünce şaşırır. İlk olarak sözleşmeye bakar. Sözleşmenin yerinde durduğunu görünce derin bir oh çeker. Ramji odadan çıkıp tekrar Gopi’nin yanın gelir. Gopi gene iş yapmadığını görünce yine Gopi’ye kızar.

Garodia dolabın kilidini alıp dışarı çıkar. Daval da içeri gidip Ahem’e sözleşmeyi alıp almadığını sorar. Ahem de alamadığını söyler. Ahem ve Gopi Modi konağına giderler. Kokila tehlikeli bir iş olduğunu söyleyip bir daha yapmamalarını ister.

Ahem ve Gopi ertesi gün yeni bir plan yaparlar. Yeniden Ramji’nin evine giderler. Hetal ve Jigar da plana dahil olur. Hetal Ramji’nin dükkanına gider. Ona gümüş zincir satmaya çalışıp, adamı oyalamaya çalışır. Ahem ve Gopi ikinci günde başarılı olamazlar.

Masum yazı görseli

Üçüncü gün Kokila plana dahil olacağını söyler. Bu habere Gopi çok sevinir. Masum 165. bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 4 Eylül Cuma Özeti tıklama görseli (166. Bölüm)


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 6 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (masum 168. Bölüm özeti)


Masum 7 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (masum 169. Bölüm özeti)


Masum 8 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (masum 170. Bölüm özeti)


Masum 165. Bölüm özeti burada sona erdi. Bir sonraki özeti yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu