Dizi Özet

Masum 166. Bölüm Özeti 4 Eylül Oyun İçinde Oyun

Masum 166. bölüm özeti 4 Eylül. Modi ailesi Ramji Garodiya’yı kandırmayı başaracak. Masum 166. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 166 bölüm; Ahem ile Gopi’nin araba ile Ramji’nin ebğvinin önüne gelmesi ile başlar. Gopi neden bu kadar erken geldiklerini sorar. Ahem de arabadaki gazete ile normal gazeteyi değiştireceği için erken geldiğini söyler.

Masum 166. bölüm özeti Başlıyor!

Ahem Jigar’ın değiştirdiği gazete ile Ramji’nin her gün okuduğu gazeteyi tam değiştireceği sırada Ramji kapıyı açar. Ahem de hemen kapının arkasına saklanır. Gopi de ağaçların arkasında olup biteni izlemektedir. Ramji yerdeki günlük gazetesini alırken, Daval gelir.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 16 Ekim Cuma Özeti tıklama görseli (Masum 208. Bölüm özeti)


Gopi Daval’a dikkat çekecek bir şey yapmasını kaç göz işareti ile söyler. Daval da kamyoneti ile Ramji’nin arabasına çarpar. Garodiya da sinirle Daval’ın yanına gider. Ahem de bu fırsatı değerlendirip gazeteyi değiştirir.

Ramji Daval’a kızdıktan sonra Ahem ve Gopi de işe geldiklerini söyler. Ramji yerdeki gazeteyi görmeden salona geçer. Gopi de yerdeki gazeteyi alıp, Ramji’nin dikkatini çekmek için gazetedeki yazıyı salonda okumaya başlar.

Rani çok zengin ve antikaya düşkün olduğu haberini okumaya devam eder. Ramji gazeteyi alıp kendisi kontrol eder. Gopi de çok ünlü biri olduğunu ve sarayı olduğunu söyler. Ramji de Ahem’e “Sen tanıyor musun bunu?” diye sorar. Ahem de tadığını söyler. Ramji gazeteyi kenara atıp gider. Gopi ise planları suya düştü diye morali bozulur.

Masum 166
Masum 166

Urmila, Ahem’in yeni planından haberdar olduğu için Modi konağına kraliçelerin giydiği kıyafetlerden getirir. Kokila ise aynen şunu söyler;

“Bu kıyafetleri asla giymem. Bu kıyafetlerle zengin değil, aksine hizmetçi gibi görünürüm” (Masum 166. bölüm özeti) Kokila Modi

Kokila kıyafeti giymediği için Urmila’nın canı çok sıkılır. Gopi ile Ahem de Ramji’nin evinde sözleşmeyi almanın bir yolunu ararlar. Ramji’ye Rani yalanına inandırmak için Gopi yarım gün izin ister. Ramji de “neden izin istiyorsun?” diye sorar. Gopi de Rani’yi çok merak ettiğini ve onunla tanışıp turşularını tattırmak istediğini söyler. Ramji yine tuza düşmez ve şunları söyler.

“Bir kere Raşi turşuları benim. Sizler de benim kölemsiniz.. Rani ile tanışmanızı istemiyorum” (Masum 166. bölüm özeti) Ramji Garodiya

Daval de Rani konusunda şansını denese de Ramji hiç de oralı olmaz. Sonunda işin içine Urmila girer. İnsanları etkileme de bir numara olan Urmila sonunda Ramji’yi Rani ile tanışma konusunda ikna etmeyi başarır. Ahem ise bu işe çok sevinir.

Masum 166 Özeti - 4 Eylül 2020
Masum 166 Özeti – 4 Eylül 2020

Jigar, Kokila’nın plan gereği giymesi gereken bir kaç sari getirir. Kokila yapıp yapamayacağı konusunda endişelenir. Bu sırada Raşi odasında Beyaz bir elbise gider. Kendisine Rani diye hitap eder. Kısaca Kokila’nın yapması gereken görevi Raşi yapmak ister.

Masum 4 Eylül Özeti Ramji Tuzağa Düşer

Kokila Raşi’nin ideasına girdiğinde, Raşi’yi beyaz bir elbisenin içinde görür. Saçlarını ve makyajını oldukça farklı bir biçimde yaptığını gören Kokila, Raşi’ye neden bunu yaptığını sorar. Bu sırada içeri Jigar gelir. Bir kaç sari gösterir. Raşi de Rani yalanını inandırmak için yaptıklarını ve kendisini Rani’nin asistanı olarak tanıtacağını söyler.

Meetih de güvenlik görevlisi ile birlikte kapı girişinde yazan Modi konağı yazısını değiştirirler. Rani sarayı yaparlar. Bu değişimi ise Savitha uzaktan izler.

Daval, Ahem, Gopi ve Ramji arabada Rani ile tanışmaya giderler. Henüz konağın Rani sarayına dönüşmesi için ufak tefek işleri olduğu için Daval yolu dolandırarak gider. Sonunda Jigar’dan Ahem’e şu mesaj gelir.

“Biz hazırız kardeşim” (Masum 166. Bölüm Özeti) Jigar

4 Eylül Masum Özeti - 166. Bölüm
4 Eylül Masum Özeti – 166. Bölüm

Bu mesajı alan Ahem de Daval’a hızlı gitmesini söyler. Daval şifreli konuşmayı anlar ve Modi konağına yönelir. Modi konağında ise kafalarında uydurduğu Rani için Kokila da süslenmektedir. Kokila’nın yani Rani’nin asistanı olarak Raşi de aynı şekilde süslenir.

Kokila Raşi’den Rani olmasını, kendisinin bu işi kıvıramayacağını düşünür. Tam da bu sırada içeriğe siyah takım elbiseli Jigar girer. Ahem ve beraberindekilerin kısa sürede konağa gireceğini, son hazırlıkları yapmasını ister. Ahem ve berberindekiler evin girişine doğru ilerlerken Kokila Ahem’e şu masajı atar;

“Oğlum henüz Rani olmaya hazır değilim. Bu işi yapabileceğime de emin değilim” (Masum 166 bölüm özeti) Kokila Modi

Ahem bu mesajı okurken Ramji ve Gopi de kapı girişine gelirler. Kapıda Jigar yakın koruma görevlisi gibi onları durdurur. Niçin geldiklerini sorar. Gopi de Rani’yi çok sevdiğini ve ona turşularını göstermeye geldiklerini söyler. Jigar, randevuları olup olmadığını sorar. Ramji de randevuları olmadığını söyler. Bu defa Urmila Ramji’nin koleksiyon dükkanı olduğunu, Rani hanım da bunu çok sevdiğini söyler. Jigara da salonda beklemelerini, Rani hanıma soracaklarını söyler.

4 Eylül Cuma Masum 166. bölüm özeti - Modi konağı
4 Eylül Cuma Masum 166. bölüm özeti – Modi konağı

Ramji salonda otururken uzaktaki resme dikkat kesilir. Ramji, Jigar’dan lavaboya gitmek istediğini söyler. Jigar her ne kadar durdurmak istese de yılların hırsızı Jigar’ı atlatıp Ahem ile Gopi’nin düğün resimlerine bakmaya giderken, büyük anne asası ile adamı durdurur.

Kokila aşağıya inip Rani gibi rol yapmaya korkar. Ahem onu telefonla arayıp ikna etmeye çalışır. Ancak Kokila hala hazır değildir. Ramji de artık beklemekten yorulduğu için;

“Daha ne kadar bekleyeceğiz Rani’yi” (Masum 4 Eylül Özeti – 166. bölüm) Ramji Garodiya

Dediği sırada Raşi merdivenlerden aşağıya inip, “Rani’yi beklemekten sıkılan da kim” diyerek merdivenlerden aşağıya iner. Kokila bu işi kıvıramayacağı için Raşi, Rani olarak Ramji ile tanışmaya gelir.

Rajmi, sosyetik giyinen ve kendisine Rani diyen kişinin Rani gibi giyinmediğini söyler. Raşi de sosyetik giyinmeyi sevdiğini dile getirdiği sırada Kokila tüm heybeti ile merdivenden iner.

“İlgimi çekmeyen misafirlere asistanımı gönderirim. Söyleyin bakalım. Buraya neden geldiniz?” (Masum 166 Özeti) Kokila Modi (Rani olarak)

Masum 166 Özet - Kokila Modi
Masum 166 Özet – Kokila Modi

Gopi de Raşi Turşularını göstermeye geldiklerini, Rajmi de antikacı olduğunu söyler. Kokila çok özel antikalarla ilgilendiğini dile getirir. Rajmi elindeki antikaları gösterir. Kokila ilgilenmediğini ve oldukça basit olduğunu söyler.

Asistanına uzun süredir aradığı antikanın resmini getirmesini ister. Raşi aradıkları antika kolyeyi gösterir. (Bir gün önce o kolyeyi Hetal adama satmak istemişti. Rajmi ise değersiz diye kabul etmemişti)

Ramji kolyeyi görür görmez tanır. Hemen kolyeyi getirebileceğini söyler. Rani (Kokila) da “buraya gelen kuyumcuların hepsi getireceğini söyledi. Ancak daha getiren çıkmadı” der. Rajmi akşama elinde olur deyip çantasını alıp gideceği sırada Savitha gelir.

“Kokila neden yalan söylüyorsun Sen” (Masum 166 bölüm özeti) Savitha

4 Eylül Masum 166. Bölüm Özeti - Savitha Modi konağına girer
4 Eylül Masum 166. Bölüm Özeti – Savitha Modi konağına girer

Diyerek Modi konağına dalar. Urmila hemen Savitha’nın karşısına geçip “sen Rani’nin evine nasıl gelirsin” der. Urmila, Savitha’nın üstüne üstüne gider. Mahallesinin delisi olduğunu ve aklı başında olmayan bir kadın olduğunu söyler. Raşi de Savitha’nın arkasına kaşıntı tozu döker.

Savitha kaşınmaya başlar. Ramji ve Modi ailesi Savitha’nın değişik haraketler yaptığını görünce, Urmila “deliye bak. Şimdide durduk yere oynamaya başladı” der. Ramji bu duruma çok şaşırır. Garodiya “bu hanımın gerçekten deli” der. Garodiya kendi evine gidince dün gelen (Hetal) nasıl bulacağını düşünür.

Masum 166. Bölüm özeti - 4 Eylül Cuma Daval
Masum 166. Bölüm özeti – 4 Eylül Cuma Daval

Daval ile Urmila dışarıda yalandan konuşup dün Ramji ile görüşen kadını bulup bulmadığını sorar. Urmila da kadını bulduğunu söyler. Bu konuşmaları Ramji duyar. Urmila Rani ile anlaşma yapmadan o kolyeyi almak için Urmila’nın evine gider.

Ramji Urmila’nın evine gider. Urmi kapıyı açmaz. Kendisinden özür dilemesini ister. Ramji kazancının yarısını vereceğini söyler. Urmila da kapıyı Ramji’ye açar. Urmila dün kolyeyi gösteren kadın, tapınağın yakınlarında çiçek sattığını söyler. Ramji de kadının (Hetal’in sahte evini) öğrenir. Ramji kolye için 12 lakh teklif eder. Hetal de satmayacağını söyleyince Ramji 15 lakh verir. Hetal kolyeyi verirken, Ramji de yüklü miktarda parayı Hetal’e verir.

Masum yazı görseliErtesi gün elinde kolye ile Ramji Modi konağına gelir. Ancak güvenlik görevlisi Garodiya’yı içeri almaz. Ramji de ertesi gün geleceğini söyleyip oradan ayrılır. Masum 166. Bölüm Özeti burada son buldu.


Masum 5 Eylül Cumartesi Özeti tıklama görseli (masum 167. Bölüm özeti)


Masum 6 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (masum 168. Bölüm özeti)


Masum 7 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (masum 169. Bölüm özeti)


Masum 8 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (masum 170. Bölüm özeti)


Masum 9 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (masum 171. Bölüm özeti)


Masum 166. Bölüm özeti burada sona erdi. Bir sonraki özeti yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

5 Yorum

  1. Merhabalaaalaarrr
    FILIZCIM MERABA CANIM NASILSIN?
    Off sonunda site açdi Filizcim 2 ay olmuşdur belki yine site açmafigina akşam yine bi kere deneyim dedim site açdi birden bide benim masum ozetlerini okudugim site çok geride sizde bölümler uçmuşlar canim aferin size dün gece gece uyumadan masum özetlerini okudum canim saolun.

    1. FILIZ NE OLURSUN bidaha SITE BIZE KAPANMASIN TAM ŞUAN NASIL YÖNETIYORSANIZ SITEYI ÖYLE DEVAM EDIN YOKSA SITEYE GIREMIYORUM CANIM!!!

    2. evet ya çok teşekkürler filiz hanım akşam siteye girdiğimde bi baktım site açıldı beni nasıl mutlu ettiğinizi anlatamam….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu