Dizi Özet

Masum 167. Bölüm Özeti 5 Eylül Raşi Hamile Mi?

Masum 167. bölüm özeti 5 Eylül. Gopi kendisini dolandıran Ramji’den kurtulacak. Raşi hamileyim yalanını ortaya atacak. Masum 167. bölüm özeti!

dizicenter.net – detay Masum 167 bölüm; Urmila’nın evinde başlar. Urmila Garodiya’yı 50.000 Pupi dolandırdığı için çok mutlu. Ramji ise Rani’den yüklü miktarda para almanın hesabını yapıyor.

Masum 167. bölüm özeti Başlıyor!

Modi ailesi de başlarında ki Ramji belasını def ettikleri için dua töreninde toplanırlar. Kokila uzun süredir başlarında bela olduğunu ama onların üstesinden geldikleri için çok mutlu olduklarını söyler. Ramji de ikinci defa Modi konağına gelir. Bu defa kapıda Rani sarayı yazısı yerine Modi konağı yazdığını görünce şok olur.


MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ (ileri Bölümler)

Masum 17 Ekim Cumartesi Özeti tıklama görseli (Masum 209. Bölüm özeti)


Garodiya Modi konağına bakarken Savitha gelir. Savitha önceki gün kendisini Modiler deli yerine koyduğunu ama deli olmadığını söyler. Garodiya ise Savitha’ya inanmaz ve deli olduğu için sözlerini de dinlemez.

Ramji Garodiya kapıdaki güvenlik görevlisine önemli bir iş için geldiğini söyler. Görevliler de daha önce içeri girdiği için Ramji’nin içeri girmesine izin verir. Ramji de aarti töreni yapan Modilerin yanına gidip “Rani hanım istediğinizi getirdim” der. Herkes arkasını döndüğünde Garodiya’yı karşılarında görünce şok olurken, Ramji de kendisini kandıranları tek bir yerde görünce donakalır. Bu sırada içeriye Urmila girer ve şunları söyler.

Masum 167
Masum 167

“Ya Ramji sen bizi kandırmak isterken sen oyuna geldin. İşte bu Kokila Modi ama sen onu Rani olarak tanıdın. Bu Jigar. Kapıda ki güvenlik görevlisi olarak karşına çıktı senin ama bu benim damadım. Bu Ahem, bu Çirag Modi bu Da Hetal. Dolandırmak isterken sen oyuna geldin!” (Masum 167. Bölüm Özeti) Urmila

Urmila aile üyelerinin gerçek kimliklerini tek tek tanıtır. Ramji’nin dili tutulur. Daval da “Sen Gopi’yi aldattın. Biz de seni aldattık” der. Ahem odasına gidip Ramji’nin verdiği para çantasını getirir ve şunları söyler.

Sen Gopi’yi kandırıp sözleşmeye imza attırdın. Gopi’nin sözleşmesini getir, paranı al” der. Kokila Ramji’ye ait olan paraların bir kısmını verip, devamını avukata sözleşmeyi verdiğinde alacağını söyler. Büyük anne de “Defol bu evden hırsız” deyip Ramji’yi kovar.

Masum 167 Özeti
Masum 167 Özeti

Kokila Gopi’nin Raşi Turşuları işini sosyal hizmetlere devretmesini ister. Gelen görevlilere turşunun nasıl yapıldığını anlattıktan sonra bu işi bırakmasını söyler. Gopi de Kokila’nın bu teklifini kabul eder. Bu sırda Raşi turşularının başına Urmila’yı getireceğini söyler. Raşi bunu duyunca çok sevinir.

Masum 5 Eylül Özeti Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yanar

5 Eylül Cumartesi günü ekrana gelecek olan Masum 167. bölüm özeti vermeye devam ediyoruz. Gopi odasında başında ki belaların üstesinden geldiği için dua eder. Bu sırada Ahem lavabodan çıkar. “Senin gibi tatlı bir eş verdiği için bende dua ediyorum. Senin gibi sevimli bir kızım olsun istiyorum” der. Gopi, Ahem’in romantizm kokan bu sözlerine çok mutlu olur.

Masum 167. bölüm özeti - Ahem ile Gopi
Masum 167. bölüm özeti – Ahem ile Gopi

Raşi turşuları işini haber oaln Raşi de hemen annesine yetiştirir. Raşi de işin detaylarını bilmediği için annesine “Kokila, turşu işini sana verecek. Payımı isterim” der. Urmila milyoner olacağını düşünüp Kinjal’e emir vermeye başlar. Kendisine çay getirmesini emreder. Kinjal umursamayınca, Raşi turşuları şirketinin yakında sahibi olacağını söyler. Kinjal de “annem bunu nasıl kabul etti” diye düşünmeye başlar.

Büyük anne kandillere yağ koyarken Raşi gelir. Raşi büyük anneye yardım eder. Büyük anne de Raşi’ye “yakında hamile olman için dua ediyorum” der. Raşi büyük annenin kendisi ile alay ettiğini düşünüp uzaklaşır. Hemen durumu annesine anlatır. Urmila Raşi turşuları konusunda Modi ailesine teşekkür etme bahanesi ile Modi konağına gelir.

Urmila’nın gelmesi ile evde dans ekibi dans etmeye başlar. Urmila bir taraftan dans ederken diğer taratan aile üyelerine Raşi turşularını kendisine verdiği için teşekkür eder. Tabi sesten Urmila’nın bu sözleri çok da fazla duyulmaz. Daval işin gerçek yüzünü Kinjal ile paylaşır. Kinjal Raşi turşuları sosyal hizmetler bünyesinde bedava iş yapacağını duyunca gülmeye başlar. Bu durumdan haberi olmayan Urmila ise çevresine gülücükler atar. Hatta şirketi devralırken yapacağı konuşmayı bile hazırlar.

Masum 5 Eylül Cumartesi - 167. Bölüm Özeti
Masum 5 Eylül Cumartesi – 167. Bölüm Özeti

“Bu şirketi kuran Gopi kızımın el emeğini en iyi şekilde temsil edecek ve bizim yüzümüzü asla kara çıkartmayacak Urmila ben jain hanıma devrediyorum” (Masum 167. bölüm özeti) Kokila Modi

Urmila ise adını yanlış söylediğini düşünen Kokila’ya “Yanlış söyledin Urmila ben shah olacak” dediği sırada STK temsilcisi Urmila ben jain şirketi devralacak evrakı teslim alır. Davete gelen herkes alkışlamaya başlar. Kinjal ise gülmekten kendisini alamaz. Raşi ve Urmila sinirle oradan uzaklaşır.

5 Eylül Cumartesi Masum Özeti - 167. bölüm
5 Eylül Cumartesi Masum Özeti – 167. bölüm

Raşi sinirle mutfağa gider. Gopi de Raşi’nin yanına gidip sorunun ne olduğunu sormak isterken Ahem ve Jigar gelir. İkiliyi salona götürüp dans etmek isterler. Raşi bir anda başı döner. Gopi de “Raşi hamile” deyiverir. Bunu duyan ev halkı çok mutlu olur. Masum 167. bölüm özeti devam ediyor.

Masum 167 bölüm Özeti - 5 Eylül 2020

Urmila,Kinjal ve Daval evlerine gelir. Urmila, komşularına şirketi devralma meselesini daha önceden haber verdiği için komşular da hayırlı olsuna gelirler. Daval ve Kinjal de komşularına Urmila ben shah değil Urmila ben jain adlı bir STK’da çalışanı kadına raşi turşuları şirketi devredildiğini söyler. Kutlamaya gelen komşular Urmila ile dalga geçip, getirdikleri tatlıları Urmila’ya verip giderler.

Urmila kendisi ile alay eden komşularına sinir olur. Hemen bu işe sebep ola Raşi’ye kızmak için telefon eder. Raşi de hamile olduğunu söyler. Urmila bu habere çok sevinir. Urmila Modi konağına gelir. Kutlama yapmak ister.

Kokila kutlamanın doktor onayından sonra olacağını söyler. Kokila, Raşi ve Gopi doktora gider. Gopi muayene olduktan sonra Raşi içeri girer. Doktor bazı sıkıntılar olduğunu söyler. Kısaca doktor henüz hamileliğin netlik kazanmadığını söyler. Raşi dışarıda bekleyen Kokila ile Gopi’ye her şey yolunda diye yalan söyler.

Masum 167 bölüm Özeti - 5 Eylül Cumartesi

Raşi doktordan geldikten sonra odasına gider. Urmila’ya “Hamile olmayabilirim.” der. Urmila bunu duyunca şok olur. Urmila Raşi’nin hamile olmadığını hiç kimsenin bilmemesini söyler. Akşam olduğunda Jigar Raşi’nin hamile olduğunu kanıtlayan dosyaları ister. Raşi de hamile olmadığını bildiği için çok uykusu geldiğini söyleyip, Jigar’ı zorla uyumaya götürür. Jigar uyuduktan sonra Raşi dosyaları saklar.

Ertesi gün Raşi böbrek taşı yüzünden midesi ağrıdığını ve bunu daha fazla saklamak istemediğini annesine söyler. Urmila ise bu yalanı sürdürmesi konusunda baskı yapar. Urmila Raşi’nin mide ağrısı için bira alıp ilaç şişesine katar. Modi konağına gidip, Raşi’ye içirir. Raşi alkolün etkisi ile sersem bir halde iken odaya Kokila gider. Odada alkol koktuğunu anlayan Kokila ilaç şişesinin içinde bira olduğunu anlar.

5 Eylül Masum 167. bölüm özeti - Kokila Modi

Kokila sinirle Raşi’ye bağırır. Hamile iken nasıl alkol kullanmaya cür’et ettin diye kızar. Raşi ise ilk defa gereği söyler. Çünkü alkolün etkisindedir.

“Kokila yenge ben hamile değilim. Bu alkol midem de olan taşın erimesini sağlayacak. Sen bana her bağırdığında ben sana yalan söylemek durumunda kalıyorum.” (Masum 167 bölüm özeti) Raşi Modi

Masum yazı görseliKokila Raşi’nin hamile olmadığını öğrenince şok olur. Kokila Raşi’ye bağırmaya başlar. Salon da oturan Hetal, Gopi ve büyük anne de Raşi’nin odasına gelir. Kokila Hetal’e Raşi’nin hamile olmadığını ve kendilerini kandırdığını söyler. Masum 167. bölüm özeti burada sona erdi.


Masum 6 Eylül Pazar Özeti tıklama görseli (masum 168. Bölüm özeti)


Masum 7 Eylül Pazartesi Özeti tıklama görseli (masum 169. Bölüm özeti)


Masum 8 Eylül Salı Özeti tıklama görseli (masum 170. Bölüm özeti)


Masum 9 Eylül Çarşamba Özeti tıklama görseli (masum 171. Bölüm özeti)


Masum 10 Eylül Perşembe Özeti tıklama görseli (masum 172. Bölüm özeti)


Masum 167. Bölüm özeti burada sona erdi. Bir sonraki özeti yukarıdaki resimlere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu